.

Fuerteventura: Co se mi nejvíc líbilo?

Cestování

Fuerteventura: Co se mi nejvíc líbilo?

Fuerteventura je jedním z ostrovů souostroví Kanárské ostrovy. Protože tam byla moje kolegyně Klára Milošová, zeptala jsem se jí, na co nejraději vzpomíná...

kanaria


Můj TOP 5:

1. Pláž Jandía Playa, u které byl náš hotel, čistý písek, rozbouřené moře...
2. Maják na pláži, magické místo. :)
3. Vesnička Moro Jable, neopakovatelná atmosféra... skvělá na rande!
4. Náš hotel Barceló Jandía Playa - příjemný, klidný, čistý, plus milý personál
5. Skvělé jídlo, určitě doporučuji all inclusive a o číslo větší oblečení s sebou. :)

kanariaNa Fuerteventuře jsem strávila krásný týden. Jediné, co se mi na něm nelíbilo, bylo to, že tak rychle utekl. V tu dobu jsem ještě neřídila, takže jsme si s mámou, která mi tam dělala společnost, nemohly půjčit auto a ostrov trochu procestovat, což mě teď mrzí, ale my jsme si obě potřebovaly hlavně odpočinout, což se nám na 100 procent splnilo. Proto se místa a události, na které nezapomenu, točí převážně kolem našeho hotelu na jihu ostrova, kde jsme byly ubytované.

Hotel Barceló Jandía Playa byl moc příjemný, čistý, nepřelidněný... personál byl milý, za celou dobu jsem nepotkala nikoho nasupeného nebo neochotného, což se mi u nás stává běžně.

Super byly dva bazény s venkovními bary - a co s tím také souvisí, určitě si zaplaťte pobyt all inclusive, protože nebudete litovat! Jídlo bylo po celou dobu pobytu skvělé, jen se to všechno nedalo ani ochutnat, výběr byl tak široký (a oblečení se nám za ten týden nějak podezřele srazilo)!

Nejradši jsme se s mámou chodily procházet na pláž Jandía Playa, která ležela pod hotelem, hlavně navečer, kdy měla pláž s tyčícím se majákem doslova magickou atmosféru. No a co by kamenem dohodil se nacházela rybářská vesnička Moro Jable, kam jsme také moc rády chodily nasávat tamní atmosféru a pozorovat západ slunce. Zkrátka: romantika jako vyšitá. :)

Klára Milošová

kanaria


Na Tenerife, Gran Canarii, na Fuerteventuru a další Kanárské ostrovy se můžete vydat s naším největším touroperátorem pro tuto oblast - cestovní kanceláří Canaria Travel - více informací najdete na adrese www.canariatravel.cz nebo přímo v kanceláři Canaria Travel v Praze 1, Jungmannova 6, případně na telefonu: +420/221969224 nebo +420/221969234, mobilní operátor 602313049, fax 224946391 nebo 224948025.

   
11.05.2010 - Kanárské ostrovy - autor: Klára Křížová

Komentáře:

 1. avatar
  [4] Quentinová z Montargis (Kentánová) [*]

  Byli jsme tam s manželem a tehdy dvouletou dcerou, bydleli jsme na severu, procestovali jsme ostrov křížem krážem, mají nádhernou ZOO s mnoha programy, krokodýli, papoušci, lachtani... jezdili jsme v karavaně na velbloudech, byli jsme v zábavním parku, všude atrakce pro děti i dospělé, vítr u Atkantiku samosebou fučí, ale to je polohou ostrova, také je tam mnoho větrných mlýnůSml16.

  Jídlo luxusní, obsluha špičková a žasla jsem nad denním úklidem našeho domu a výměnou ručníků a osušekSml67

   O postýlku jsme nežádali, ale jak paní pokojská viděla, že je s námi malá Kentánová, byla za chvíli zpátky s postýlkouSml22 

   Určitě bych jela znovu Sml67 Doporučuji půjčit si auto a za den projedete celý ostrov a navíc na ostrově je neskutečně levný benzín, v r. 2009 jsme platili za litr asi 9Kč na naše...

  superkarma: 0 22.11.2010, 13:18:53
 2. avatar
  [3] Klára Wimmerová [*]

  Mozná jen neměla štěstí na počasí. Větřík skutečně fouká, ale ne tak, aby to bylo nepříjemné - naopak. Když si vzpomenu na jednu dovolenou v Řecku, na Korfu... za celých 14 dní se nepohnul lísteček a navíc bylo 30 stupňů v noci a přes den bylo těch 30 maximálně ve stínu, jinak se to šplahlo ke čtyřícítce... je mi z toho vedra mdlo ještě teď.

  superkarma: 0 11.05.2010, 15:31:26
 3. avatar
  [2] Winnie the Pooh [*]

  Byla tam kamarádka a prý tam neustále foukal nepříjemný vítr Sml80.

  superkarma: 0 11.05.2010, 15:01:35
 4. avatar
  [1] átéčko [*]

  Jak příjemné se dívat na moře a písek...Sml29

  superkarma: 0 11.05.2010, 13:21:46

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme