Žijete? Fuel For Life. Dva parfémy, dva elixíry života. Pro městské rebely, požitkáře… Fuel For Life je pro všechny, kteří svůj život žijí naplno!

Životodárný, drahocenný a smyslný lektvar Fuel For Life, směs vášní, emocí a špetky smyslnosti stočená do originálních flakonů. To je Fuel For Life.

On – pánský parfém Fuel For Life je okořeněný přírodními látkami – stimulující anýz a růžový grep, následuje přímý zásah levandule a kumarinu a nakonec smyslná energie heliotropu a vetiveru – unikátní balzám, jehož vedlejší účinky jsou nekontrolovatelné. Varování: použití na vlastní nebezpečí!

Ona – elixír mládí, kterým je dámský parfém Fuel For Life, dodává šarm a půvab. Svěží pronikavý černý rybíz, maliny a červený pepř na úvod, poté smyslný jasmín a nakonec sexy pačuli a pižmo. Drahocenný lektvar, jehož každá kapka je ztělesněním ženskosti, rozbuší srdce a dodá nebezpečnou smyslnost. Varování: vedlejší účinky zaručeny!

Vášně, emoce a smyslnost Fuel for Life jsou ukryty ve flakonech navržených ve stylu retro futurismu, jsou stejnou mírou starodávné i sexy. Flakon pro pánskou vůni je oblečen do originálního plátěného pouzdra, zatímco flakon pro dámský parfém je ozdoben krajkovou punčoškou. 
  
Fuel For Life pro muže: Lahvička nápoje plného energie z úchvatného rytého skla.
Fuel For Life pro ženy: Jako flakon od starého lékárníka, dovedený k dokonalosti zlatým ražením.

Renzo Rosso

Tvůrce značky DIESEL, Ital Renzo Rosso, vybudoval opravdové impérium. Kultovní móda, stylové džíny i originální módní doplňky tvořené pod heslem „successful living“ jsou značkou prémiového „casual wear“ po celém světě.

Doporučené ceny:

Fuel For Life Men Eau de Toilette (30 ml) 1 090 Kč
Fuel For Life Men Eau de Toilette s pouzdrem (50 ml) 1 490 Kč
Fuel For Life Men Eau de Toilette s pouzdrem (75 ml) 1 890 Kč
Fuel For Life Women Eau de Toilette (30 ml) 1 190 Kč
Fuel For Life Women Eau de Toilette s pouzdrem (50 ml) 1 590 Kč
Fuel For Life Women Eau de Toilette s pouzdrem (75 ml) 2 090 Kč

Tělová řada
Fuel For Life Women Deodorant (150 ml) 700 Kč
Fuel For Life Men Deodorant (150 ml) 700 Kč
Fuel For Life Men After Shave (75 ml) 850 Kč

 

Přijďte soutěžit o 5 krásných kožených kabelek Diesel SEM

Reklama