Vaření

Fruitisimo nově nabízí svým zákazníkům platby prostřednictvím chytrých mobilů a globální platební služby MasterPass

Fruitisimo se připojilo ke skupině obchodníků, kteří poskytují zákazníkům inovativní platební službu MasterPass. Spuštěním služby Fruitisimo ve spolupráci s MasterCard reaguje na současný trend digitalizace a chce zákazníkům nabídnout pohodlnou možnost placení. Uvedení služby navíc podpoří 30% slevou pro zákazníky, kteří prostřednictvím služby MasterPass zaplatí.

„Zákazníci již nemusí hledat platební kartu. Pokladní systém jim jednoduše vygeneruje QR kód, který načtou a fruitihned zaplatí pomocí mobilní aplikace InCard MasterPass,“ vysvětluje princip fungování jednatel společnosti Jan Hummel.

„Snažíme se lidem přinést taková řešení, aby jim co nejvíce ušetřila čas a zjednodušila platby nejen na internetu ale i v kammenných prodejnách a restauracích. Jsme rádi, že můžeme MasterPass nově nabídnout i zákazníkům ovocných barů Fruitisimo a pobočkách Home Office,“ dodává Richard Walitza VP, Mobile Payments & Innovations, MasterCard.

Službu Fruitisimo zavádí na všech svých pobočkách v České a Slovenské republice a také v bistro-kavárnách Home Office bistro & Coffee, které spadají do Fruitisimo Group.

http://fruitisimo.cz/

   
09.09.2016 - Nápoje - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. [2] bobani [*]

    to jsou věci Sml80

    superkarma: 0 09.09.2016, 11:07:53
  2. [1] Andreadornova [*]

    Tam moc nekupuju

    superkarma: 0 09.09.2016, 07:59:34

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme