Máte rádi hustý ovocný desert plný kousků ovoce? Sladký, jedinečný a delikátní svým složením? Pak ochutnejte Fruit dessert od Hamé.

Fruit dessert je sladký ovocný produkt, který obsahuje více než 50 % podíl ovocné složky. Jeho originální kombinace chutí potěší vaše chuťové buňky. Neobsahuje konzervační látky a nenajdete v něm přidaná barviva. Jeho trvanlivost je dva roky a je v dostání v gramáži 310 gramů.

Můžete si vybrat z těchto dvou druhů:

Hamé

Fruit dessert – višně, červený a černý rybíz a maliny

Tato vyvážená kombinace zvolených druhů ovoce je lahůdkou pro ty, kteří mají rádi sladké, ovocné pokrmy. Fruit dessert obsahuje celých 60 % ovoce. Příjemnou kyselou chuť tvoří vysoký podíl višní (43%). Je vhodný pro použití v teplé i studené kuchyni, je ideální do jogurtů a do tvarohů, na palačinky nebo lívance. Pokud máte rádi mléčné koktejly, vyzkoušejte tento Fruit dessert. Váš koktejl nebude mít chybu!

Chutnejte nyní novinku: Fruit dessert – jahody, višně, jablka a maliny

Harmonický poměr všech zastoupených druhů ovoce zajišťuje lahodnou chuť vybraného ovocného mixu. Fruit dessert obsahuje 55 % ovocné složky. Je vhodný pro použití v teplé i studené kuchyni, můžete jej použít do dezertů a koláčů, je vynikající k pudinkům. Jestliže jej svým hostům pokladete na zmrzlinu a to buď ve studené či horké formě, uvidíte, jaký bude mít váš zmrzlinový pohár úspěch!

Více informací najdete na http://www.sladkanerest.cz/ nebo na facebookovém profilu www.facebook.com/sladka.nerest

Máte rádi soutěže?  Vyhrajte džemy Hamé a čaj Pickwick na rok zdarma!

kSladká neřest je soutěžní galerie hříšných receptů, kde má každý mlsavý hříšník jednou za měsíc šanci vyhrát ďábelsky dobrou cenu.

Stačí si jen založit profil a podělit se s námi o nějaký ten velechutný recept. Receptům pak můžete přidat svůj hlas kliknutím u čertíka. Kromě soutěžících receptů pro vás připravujeme spoustu dalších kreativních soutěží a článků o jídle, mlsání a sladkostech.

Milé hříšnice, chcete si přes Vánoce užít Slad kou neřest opravdu ve velkém?

Stačí zakoupit 2 džemy či ovocné směsi Hamé a poslat sms.

Týdně hrajeme o balíčky v hodnotě 500 Kč a 1 500 Kč, jejichž součástí jsou jak džemy Hamé, tak také řada čajů značky Pickwick.

Více informací najdete na stránách www.sladkanerest.cz , kde také probíhá soutěž „Vyhrajte džemy Hamé a čaj Pickwick na rok zdarma!“

Reklama