Domácnost

Friskies granule – kompletní výživa Vašeho psího mazlíčka po celý jeho život

friskies

Podobně jako lidé mají i psi různé nutriční požadavky v závislosti na věku, životním stylu a fyzickém stavu. Živá štěňata potřebují více energie než méně aktivní nebo staří psi. Psi žijící převážně v bytech mají jiné požadavky než psi, kteří mají kontakt s přírodou. To je důvod, proč strava Friskies nabízí širokou řadu chutných a vyvážených krmiv, která umožňují snadno dávat psovi vše, co potřebuje.

Pochoutky a odměny Friskies doplňují naše krmiva a nabízejí vám zdravý způsob odměňování, zatímco žvýkací pochoutky Dental Fresh jsou určeny pro zubní hygienu vašeho psa a pomáhají udržovat svěží dech.

Speciálně pro štěňata

friskiesMladá štěňata potřebují kvůli svému růstu a hravosti až o 40 % víc energie než dospělí psi. Krmivo FRISKIES Junior je 100% vyváženou a výživnou potravou se zvýšeným obsahem proteinů a s odpovídající úrovní vápníku a vitamínů, které štěňata potřebují.

Receptura krmiva FRISKIES Junior byla vytvořena tak, aby Vám umožnila udržet Vaše štěně v ideální tělesné kondici. 14letá studie společnosti Purina prokázala, že psi, kteří byli již od věku štěněte a po celou dobu života krmeni tak, aby dosáhli ideální tělesné kondice, snížením příjmu potravy při pravidelném hodnocení tělesné kondice mohou šťastně žít až o dva zdravé roky déle.

Systém UltiPro s vyšším obsahem proteinů pomáhá Vašemu štěněti absorbovat optimální množství kalorií z proteinů, a tak vybudovat a udržet ideální tělesnou hmotnost bez nadbytečného tělesného tuku.

S krmivem FRISKIES Junior znamenají první kroky Vašeho štěňátka kroky ke zdraví.

Speciálně pro dospělé psy

friskiesJakmile Váš pes dosáhne dospělosti, je čas zavést pravidelnou rutinu krmení. V tomto období je cílem krmení udržet zdravou, ideální tělesnou kondici, při zajištění přísunu potřebných nutričních látek a energie. 14letá studie společnosti Purina prokázala, že psi, kteří byli již od věku štěněte a po celou dobu života krmeni dávkami stanovenými pro dosažení ideální tělesné kondice snížením příjmu potravy při pravidelném hodnocení tělesné kondice, mohou šťastně žít až o dva zdravé roky déle.

Podávané krmivo závisí také na plemeni a velikosti psa. Například menší plemena mají rychlejší metabolismus a potřebují každý den zkonzumovat dvakrát tolik kalorií. Přínosem pro větší plemena, která mají také větší apetyt, je odlišná směs minerálů a vitaminů na podporu křehkých kloubů a chrupavek. Značka FRISKIES nabízí široký sortiment chutných receptur speciálně vytvořených pro různé úrovně aktivity a fáze života Vašeho psa. Vyberte si krmivo, které nejlépe vyhovuje potřebám Vašeho psa.

friskies100% kompletní a vyvážené krmivo pro dlouhý, zdravý život.

Více na www.friskies.cz

   
27.10.2009 - Zvířátka - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [3] michalka44 [*]

  No ale podívejte se na složení. Já kupuji granule pro psy raději z vyšší cenové kategorie, u nichž mám záruku vysoké kvality.

  superkarma: 0 25.03.2013, 17:50:12
 2. [2] CECHULINKA [*]

  Naše Dafinka se nám z toho osypala na bříšku.Máme totiž alergického hafana.Kupujeme jedině Belcando a máme klid.

  superkarma: 0 08.11.2009, 16:09:47
 3. avatar
  [1] Mopsička [*]

  Ten náš prďola je na Friskies zvyklý už na tolik,  že když koupím jinou značku, tak se nase.. a jde ke stěně trucovat o)) Sml30

  superkarma: 0 06.11.2009, 13:49:19

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme