Čekají na vás Tatabojs, značkové oblečení s neuvěřitelnými slevami, DJs,  videomapping a soutěž o stylový vůz!

Průkopník outletů v Čechách, Freeport v Hatích, v září oslaví 10 let na českém trhu. A slavit se bude opravdu velkolepě! Město Znojmo a Freeport Hatě se promění v chrám zábavy již 21. září od 18.00 hodin! Unikátní videomapping, exkluzivní natáčení klipu se skvělými Tata Bojs nebo Late Night Shopping ve Freeportu za doprovodu DJs, ale i soutěž o stylový automobil Alfa Romeo MiTo jako zlatý hřeb večera čeká tento den na všechny návštěvníky Znojma a Freeportu Hatě.

Začínáme ve Znojmě

Freeport

Zahájení programu oslav se odehraje ve Znojmě, kde vystoupí živě kapela Tata Bojs, která zde současně natočí svůj nový klip, jehož součástí se můžete stát i vy! Partner akce, příspěvková organizace Znojemská beseda, která se stará o kulturní aktivity města, pro tuto příležitost vyhradila atraktivní plochu na náměstí, kde se většina aktivit odehraje. Pro návštěvníky je vstup zcela zdarma. Na Horním náměstí ve Znojmě bude k vidění efektní a stále oblíbenější videomapping, audiovizuální umění, které vás ve vteřině přenese do jiného času a prostoru a boří hranice mezi skutečností a realitou. Celým večerem ve znamení oslav deseti let Freeportu návštěvníky provedou oblíbení moderátoři a o hudební zábavu se postarají energičtí DJ’s.

Nákupy značkového oblečení, gramce s řadou DJs a Alfa Romeo MiTo na Late Night Shopping

Freeport

Program se následně přesune přímo do Freeportu, kde je pro milovníky značkové módy připraven Late Night Shopping. Chybět nebude občerstvení, hudba a řada dalších doprovodných akcí.  Dostat se do Freeportu lze po vlastní ose, ale také speciálními autobusy vybavenými zdarma ze Znojma.

Freeport

Nákupy ve Freeportu budou tuto noc ještě výhodnější, neboť již tak nízké outletové ceny se sníží ještě více. Na všechny milovníky kvalitní módy zde čeká přes 250 světových módních značek včetně aktuálních kolekcí i exkluzivních produktů, které zakoupíte pouze zde. Nabídky jednotlivých obchodů budou postupně aktualizovány na www.freeport.cz

Zlatým hřebem večera pak bude soutěž o automobil Alfa Romeo MiTo!

Freeport

PROGRAM OSLAV 10 LET FREEPORTU HATĚ V KOSTCE

  Lokalita Horní náměstí, Znojmo

18:00 - 19:00 vystoupení 1. kapely

20:00 - 21:00 vytoupení Tata Bojs

20:45 - videomapping na píseň Tata Bojs

Lokalita Freeport (Hatě) u Znojma

21:30 - 0:30 Late Night Shopping

00:00 - losování výherce o vůz Alfa Romeo MiTo

Reklama