Návštěvníky Obchodního centra Letňany čeká francouzská lahůdka. V sobotu 4.11.2006 se zde bude konat módní přehlídka okouzlujícího spodního prádla a dalších zajímavých produktů francouzské značky Etam.

 

Krajkové prádlo, bezešvé modely, župánky, noční košile, pyžama, dokonce i plavky a domácí oblečení. To všechno převedou krásné modelky na módní přehlídce spodního prádla Etam. Tradiční značka bude brzy slavit 100 let. Díky dlouhodobé tradici dozrál její styl i  nabídka, která Vás překvapí rozmanitostí. 

 

Přehlídka se zopakuje třikrát – v 15.00, 16.00 a 17.00, takže ti, kteří podlehnou francouzskému okouzlení, si budou moci přehlídku na místě zopakovat. Pak už jim nezbude nic jiného, než jít do prodejny Etam v OC Letňany a svůdné prádélko si pořídit.

 

Součástí vystoupení je Hynek Tomma a houslista Michael Hejč. Moderovat bude Marek Dobrodinský.

 

 

O Obchodním centru Letňany

 

Obchodní centrum Letňany, největší obchodní centrum v ČR, nabízí obchody známých a světových značek, příjemné restaurace a kavárny, multiplex Palace Cinemas, aquacentrum, zimní stadion, kryté tenisové kurty, dětský koutek, přes 3000 parkovacích míst zdarma a NONSTOP otevřený Hypermarket TESCO.

 

www.ocletnany.cz

      

Reklama