Zdraví

Fotoseriál z konzultace před liposukcí

 

Liposukce. Tak tohle slovo teď skloňuji ve všech pádech. Hledám na internetu, v časopisech, ptám se známých a začínám zjišťovat, že to asi není něco tak mimořádného a nedosažitelného, jako ještě před pár lety.
V tom mě navíc utvrdila i dnešní návštěva Medicom VIP, kliniky plastické a estetické chirurgie, kde jsem byla za doprovodu Petry z Ženy-in na konzultaci a jakési „vstupní prohlídce“, a všechno začalo nabývat reálnějších rozměrů.
Musím říct, že jsem nadšená. Už samo prostředí ve vás vyvolává příjemný pocit, že jdete někam do kosmetického salonu. S nemocnicí to nemá rozhodně nic společného.

Příjemná recepční mi předala vstupní dotazník, který jsem v čekárně vyplnila, a za chvilku jsem se už seznámila s ředitelem kliniky a jednou moc sympatickou lékařkou, kteří s námi celou konzultační návštěvu absolvovali.
Samozřejmě jsem počítala s tím, že půjdou kalhoty dolů a já budu ukazovat svůj zadek a stehna všem přítomným, a z toho jsem už od rána byla lehce nervózní. V létě u vody je to něco jiného, to se člověk nějak ztratí v davu, ale tady byla veškerá pozornost soustředěna právě na moje problematické partie.

Jak jsem tam tak stála v kalhotkách, nějak jsem se zapomněla stydět. Nebyl důvod. Prostě jsme s paní doktorkou probrali možnosti, které liposukce nabízí, a shodli se na tom, že odsát tuk ze stehen by nebylo tak úplně nejvíc efektní. Doporučila mi zaměřit se na oblast boků, takové ty faldíky, které se špatně shazují cvičením. Na moje vytahané břicho, které je po dvou porodech opravdu nic moc, mi ovšem doporučila spíše plastickou operaci, která by odstranila kromě tuku i přebytečnou kůži. No tak to zase někdy jindy.

Vyfotili a natočili mě ze všech stran, takže jsem pak seděla a koukala na svoje pozadí v počítači. To byl pohled! Ovšem pak ten obrázek jednoduše v počítači upravili a já jsem měla možnost vidět díky této simulaci, jak budu vypadat po zákroku. Super, paráda! Už aby to bylo! :-)

Nakonec jsme probrali podrobnosti zákroku, který mě čeká. Žádná narkóza, žádné velké bolesti, jenom tři týdny se speciálním stahovacím spodním prádlem, které mi ušijí. Jako tečku mi ještě stihli ukázat kanylu, kterou se tuk odsává. Uááá, ne, nenechám se vystrašit! Ještě jsme dohodli termín a já jsem se začala těšit! Jasně, trochu se bojím, ale zvládnu to. Stejně tak jako upravit potom svoje životní tempo a zkusit přece jenom o něco víc sportovat. :-)

Zuzka alias Šarfík

Fotoreportáž z konzultace v MEDICOM VIP

Milé ženy-in, abyste si udělaly jasnější představu, jak taková konzultace v MEDICOM VIP probíhá, tak se podívejte na naši fotoreportáž z celé akce i s komentářem, na které je hlavní aktérkou naše výherkyně Zuzana alias Šarfík.

 

Příchod k recepci MEDICOM VIP, kde na nás už čekají…


 

 

Zuzana dostala podrobný dotazník, do kterého v příjemné čekárně s fotkami „upravovaných“ celebrit vyplňovala svoji anamnézu. Musela uvést, jestli má nějaké alergie, jaké prodělala operace, jestli bere nějaké léky apod.

 

A už si pro lehce nervózní Zuzku jde milá konzultantka, která si ji odvádí do ordinace, kde to všechno vypukne.

 

 

Nejdříve se Zuzkou konzultantka sepíše nejdůležitější body anamnézy do počítače

 

 

A už začíná svlékání a povídání si o tom, jakou část těla by chtěla Zuzka upravit a co by doporučovala konzultantka. Stejně jako my v redakci došla ke stejnému názoru, že zadeček a nohy jsou v pořádku a tam by liposukci rozhodně nedoporučila. Problematické bříško by bylo potřeba spíše zpevnit cvičením a pak případně upravit plastikou, která je ale náročnější. Ale to, co cvičením půjde špatně a kde bude efekt nejviditelnější, jsou boky, a tak po vzájemné domluvě bylo rozhodnuto o úpravě boků.

 

  

Následovala vtipná jízda na otočném pódiu, kde se Zuzka pomalu otáčela, zatímco ji konzultantka velmi rychle fotila ze všech stran a úhlů.

 

  

 

Teď se fotky přenesly do počítače a konzultantka ukazuje Zuzce, jakou oblast by bylo vhodné upravit. K počítači si sedá i pan ředitel MEDICOM VIP a ukazuje Zuzce, jak by přibližně měly vypadat její boky po zákroku.
   

  

Takto vypadá Zuzka před zákrokem

 

 

 Takto zhruba by měla Zuzka vypadat po zákroku....

 


 

 A teď jeden malý šok, konzultantka dala Zuzce do ruky tlustou kanylu a pan ředitel si se Zuzky udělal legraci, že tím jí budou tuk odsávat. Zuzka byla kupodivu klidná, což nečekal nikdo, ale pan ředitel jí pak raději hned vysvětlil, že touto tlustou kanylou se provádí liposukce v centrech, kde nedělají tumescentní liposukci, ale liposukci v úplné narkóze. Zuzka dostala do ruky druhou, daleko tenčí kanylu, kterou se bude zákrok opravdu provádět, a byl to vážně dost velký rozdíl. Posuďte samy...

  

A už jsme ve finále! Zuzce samozřejmě konzultantka vysvětlila celý průběh zákroku, ukázala jí korzet, který bude muset po zákroku 14 dní nosit a který samozřejmě zdarma dostane včetně úžasného dřevěného válečku, kterým si boky bude masírovat – váleček jako na těsto, jenom menší :-).
A teď už skoro poslední věc - přeměření partií, aby Zuzce vybrali správný korzet. Dokonce dostala vybráno, jestli chce v černé nebo tělové barvě.

 

Nakonec jsme se domluvili na termínu zákroku a můžeme se rozloučit. Ze Zuzky spadla nervozita, byla nadšená profesionálním přístupem a společně jsme odešly s úsměvem na tváři. 
Jak to bylo dál se dočtete příště, což už bude reportáž přímo ze zákroku!

A pokud chcete vidět celou konzultaci i na videu, tak je vám k dispozici na internetové televizi www.ambrosia-tv.com . Na konzultaci naší čtenářky se podívejte SEM , kde jsme pro vás, milé čtenářky, připravili videozáznam z celé konzultace! 

   
09.05.2007 - Zdraví - autor: Markéta Breníková

Další příspěvky

Komentáře:

 1. avatar
  [60] Ditulin [*]

  Koukám, koukám a taky rozdíl nevidím

  superkarma: 0 11.05.2007, 09:39:24
 2. [59] MartinaC [*]

  no ja taky zadny rozdil nevidim bych jim ukazala co jsou fakt špíčky na těle

  superkarma: 0 11.05.2007, 07:54:29
 3. avatar
  [56] Fairy [*]

  Při pohledu na tu kanylu jsem se lehce opotila .
  Zuzce držím palce , i když si taky myslím, že to nepotřebuje. Je moc hezká. Ale ona sama ví nejlíp...

  superkarma: 0 10.05.2007, 09:05:38
 4. avatar
  [51] marcellina* [*]

  taky se mi nezda Zuzka tlusta a mne osobne pripada jako prijemna, mila a hezka mlada holka

  superkarma: 0 09.05.2007, 15:18:32
 5. [50] a.... [*]

  Zuzko, fakt si to ještě nerozmyslíš?

  superkarma: 0 09.05.2007, 14:35:46
 6. avatar
  [49] Jupíí [*]

  je to divný- oči si můžu vykoukat, špeky na zádech zdá se zůstanou.A kalhoty se opravdu snížily.
  Proč vlastně nedělali vizualizaci břicha. Když tam má šarfík hlavní problém ? Na břiše nebude rozdíl před a po ?

  superkarma: 0 09.05.2007, 14:23:25
 7. avatar
  [48] tyrkys [*]

  Meander: Lesana: hmm, tak jsem si otevřela obě vedle sebe a máte naprostou pravdu

  superkarma: 0 09.05.2007, 13:49:21
 8. avatar
  [47] Lesana [*]

  Meander: tos napsala velice hezky... a já už myslela, že jsem blbá, když jediný rozdíl vidím v kalhotkách

  superkarma: 0 09.05.2007, 13:36:25
 9. avatar
  [46] Kadla [*]

  Nyotaimori: Kdyby nabízeli zdarma abdominoplastiku, tak jsem se taky přihlásila. Na liposukci neeee a nejsem žádná štíhlotina... Taky mám pocit, že ten rozdíl po liposukci i Šarfíka nebude nijak markantní, ale na druhou stranu - když ze sebe ona bude mít lepší pocit... Někdy jiný by třeba taky řekl, že tu abdominoplastiku nepotřebuju, ale pro mne je to trápení a mít těch 30.000, tak na ni jdu. Je to subjektivní.

  superkarma: 0 09.05.2007, 13:26:16
 10. avatar
  [43] Gabi [*]

  Tak změnu na vizualizaci nevidím, ale Šarfíkovi to sluší i bez liposukce. Dnešní fotky mi připadají mnohem lichotivější než ty minulé - myslím přímý záběr na břicho.

  superkarma: 0 09.05.2007, 12:19:12
 11. avatar
  [42] Meander [*]

  Eh, vidím změnu v tom, že po zákroku se nosí kalhotky bokové, kdežto před ním bombarďáky do pasu, aby to vypadalo fakt blbě. Zuzka není tlustá. Není a není.

  superkarma: 0 09.05.2007, 12:10:03
 12. avatar
  [40] Žábina [*]

  držím palce, ať to vyjde podle tvých představ

  superkarma: 0 09.05.2007, 11:32:22
 13. avatar
  [38] Ťapina [*]

  manx: Já bych právě řekla, že liposukce není pro vyloženě tlustý, těm nepomůže. Šarfík se nemůže zbavit pár otravných špeků a od těch by jí liposukce pomoct mohla, když pak bude spokojená, proč ne? Není reálné, aby se někdo liposukcí zbavil deseti kil tuku a už se mu nevrátily.

  superkarma: 0 09.05.2007, 11:14:54
 14. avatar
  [37] malenina [*]

  manx: Mně taky nepříjde jako vhodný adept na liposukci. Ale ono je to pohodlnější než se snažit shodit pár kilo jinou cestou

  superkarma: 0 09.05.2007, 11:03:09
 15. avatar
  [36] malenina [*]

  Já se bavím, jé, já se tady tak dobře bavím nad některýma příspěvkama

  superkarma: 0 09.05.2007, 11:00:52
 16. avatar
  [35] Evikus [*]

  Amálie: nemá cenu diskutovat s někým, komu připadá normální napsat někomu, že není hezký a že vypadá jako velryba.

  superkarma: 0 09.05.2007, 10:53:35
 17. avatar
  [33] Amálie [*]

  Evikus: A jo, máš recht. Já zapomněla, že tady se diskutuje striktně k tématům a pouze tak, aby člověk neřekl svůj názor. Přečti si znovu můj příspěvek 27.

  superkarma: 0 09.05.2007, 10:39:42

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [32] Evikus [*]

  Amálie: hele, každý má právo na svůj názor, ne? Mě prostě nepřipadá moc chytré o někom napsat že není hezký - ať už to pravda je nebo není. Kor když se tě na to nikdo neptá Pokud by to byl článek o tom, zda je Šarfik hezká nebo ne, tak to by bylo něco jiného. Ale takovéhle urážení a přirovnávání k velrybě mi připadá nemístné a nechutné.

  superkarma: 0 09.05.2007, 10:29:02
 2. avatar
  [30] Amálie [*]

  malenina: Máš pravdu, mám s tím bohaté zkušenosti. Jak má někdo mindrák, můžeš mu horem dolem vysvětlovat cokoli a on si stejně povede jak flašinet svou, protože tvoje argumenty mu nedolehnou ani za ušní boltec, natož k mozku.

  superkarma: 0 09.05.2007, 10:15:28
 3. avatar
  [29] malenina [*]

  Amálie: To nevysvětlíš, hlavně těm citlivejším

  superkarma: 0 09.05.2007, 10:02:27
 4. avatar
  [28] gerda [*]

  Ať je jaká chce, ale především je úžasně statečná ! Já bych jednak na žádné takové zásahy nešla, neb mi to přijde jako rouhání kvůli zkrášlování se nechat řezat nebo vyssávat, za druhé bych těžko nesla veřejné okukování a kritiku. Zkrátka nést kůži na trh, jak už tady někdo přede mnou napsal. Je to dvojsečná zbraň a vůbec bych jí nepřála v závěru si položit otázku "stálo mně to za to?"

  superkarma: 0 09.05.2007, 10:02:12
 5. avatar
  [27] Amálie [*]

  Evikus: Sympatičnost je imho mnohem víc, než být krásný, takže je to vlastně pro Šarfíka poklona.

  superkarma: 0 09.05.2007, 09:50:56
 6. avatar
  [26] Amálie [*]

  Evikus: Nehodnotím, jen jsem napsala svůj názor.


  Z_U_Z_U: Snažila jsem se to napsat velmi mírně a citlivě a přesto si vysloužím "citlivost tanku". To je mi spravedlnost. K tvé poslední větě není co dodat, souhlas.

  superkarma: 0 09.05.2007, 09:48:56
 7. avatar
  [25] Evikus [*]

  Z_U_Z_U: to sice jo, ale mohla napsat jen že je sympatická a to, že se jí nelíbí jak vypadá, si mohla nechat pro sebe. Trocha citlivosti by neuškodila

  superkarma: 0 09.05.2007, 09:43:52
 8. avatar
  [24] Z_U_Z_U [*]

  Amálie: taky si nemůžu pomoct, ale v tu chvíli co jsem si přečetla tvůj komentář mi vytanul citát z jednoho známého seriálu : " Máš citlivost tanku Sherman , Margaret" I když na druhou stranu, kdo šel takhle veřejně a doslovně s kůží na trh, musel počítat i s nelichotivými komentáři

  superkarma: 0 09.05.2007, 09:39:51
 9. avatar
  [23] Evikus [*]

  Amálie: To je od tebe fakt milý. Nechceš poslat svojí fotku že bysme tě taky zhodnotily?

  superkarma: 0 09.05.2007, 09:35:14
 10. avatar
  [22] kočka123 [*]

  Těžko se to posuzuje, protože má na každé fotce jinak bombarďáky.

  superkarma: 0 09.05.2007, 09:26:09
 11. avatar
  [21] Amálie [*]

  Šarfík tedy hezká (dle mého názoru) není, ale sympatická ano. Její tělo mi od prvního článku s její fotkou neustále vrací filmovou průpovídku "leží tu jak vyvrženej vorvaň". Já si nemůžu pomoct.

  superkarma: 0 09.05.2007, 09:20:30
 12. avatar
  [20] malenina [*]

  money: Ano,těch co netuší, že přísp. č. 8 byl myšlen ironicky

  superkarma: 0 09.05.2007, 09:14:02
 13. avatar
  [19] malenina [*]

  Vážně si dámy myslíte, že jsem já a další, kterým se zdají fotografie malé dnes poprvé viděly internet?

  superkarma: 0 09.05.2007, 09:12:40
 14. avatar
  [18] gerda [*]

  Jak bych viděla tu kanylu, zdrhala bych, že by mi nestačily schody!!!

  superkarma: 0 09.05.2007, 09:04:31
 15. avatar
  [17] money [*]

  malenina:č.8
  Myslím, že je tady ještě pořád dost čtenářek, které to netuší

  superkarma: 0 09.05.2007, 09:02:04
 16. avatar
  [16] SENSITIVESKIN [*]

  Petra Pojerová: jú, to jsme nevěděli/y

  superkarma: 0 09.05.2007, 08:53:10
 17. [15] Petra Pojerová [*]

  Hezky den, jen pro info vsem, mozna to neni uplne zrejme, ale abyste fotky videli lepe, je nutne na ne kliknout a otevrou se vam do noveho okna. Petra

  superkarma: 0 09.05.2007, 08:50:11
 18. avatar
  [14] MEK [*]

  ten rozdíl je opravdu vidět

  superkarma: 0 09.05.2007, 08:40:50
 19. avatar
  [12] malenina [*]

  Nicméně bych chtěla podotknout, že vypadá dobře i s těmi kily. Ale pokud se bude po liposukci cítit lépe, přeji jí, ať se povede a je spokojená

  superkarma: 0 09.05.2007, 08:24:45
 20. avatar
  [11] Jupíí [*]

  já teda nevidím vůbec žádný rozdíl. Zuzka má dlouhé krásné nohy a milý úsměv. No jestli se chce nechat rozvrtat , je to její věc

  superkarma: 0 09.05.2007, 08:18:50
 21. avatar
  [10] SENSITIVESKIN [*]

  absolutně žádnej rozdíl nevidím .... ještě,že má chudák tu bolest zadarmo

  superkarma: 0 09.05.2007, 08:15:08
 22. [9] dany82 [*]

  šarfík: jde to poznat a budeš kočka!!!
  Přeju ti hodně štěstí a držím palečky !!

  superkarma: 0 09.05.2007, 08:14:51
 23. avatar
  [8] malenina [*]

  Tanzánie: "To by mě opravdu nenapadlo"

  superkarma: 0 09.05.2007, 08:02:24
 24. avatar
  [7] kareta [*]

  Zuzka je opravdu pěkná žena (obvykle komplimenty šetřím), jí ta mírná buclatost velmi sluší, já bych se vykašlala na lipo a pokud bych musela na něco jít, byla by to na jejím místě abdomioplastika. Ale držím palce i tak.

  superkarma: 0 09.05.2007, 07:49:32
 25. [6] Radka JS [*]

  Já ten rozdíl taky moc nevidím....

  superkarma: 0 09.05.2007, 07:40:47
 26. avatar
  [5] Evikus [*]

  Tanzánie: I když na ně kliknu tak se mi stejně ty obrázky zdají stejné fakt tam nevidím rozdíl.

  superkarma: 0 09.05.2007, 07:25:26
 27. avatar
  [4] Tanzi [*]

  pokud na ty fotky kliknete, tak se vám zvětší!
  Zuzko jsi odvaha a držím ti palce

  superkarma: 0 09.05.2007, 07:14:01
 28. avatar
  [3] malenina [*]

  Evikus: Já taky ne, navíc jsou ty fotky docela prťavé.

  superkarma: 0 09.05.2007, 07:05:56
 29. avatar
  [2] Evikus [*]

  Já teda žádný rozdíl na obrázku před zákrokem a po zákroku nevidím

  superkarma: 0 09.05.2007, 06:57:05
 30. [1] gobi [*]

  Zuzko, drž se! Výsledek bude fajn.

  superkarma: 0 09.05.2007, 06:48:56

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme