Liposukce. Tak tohle slovo teď skloňuji ve všech pádech. Hledám na internetu, v časopisech, ptám se známých a začínám zjišťovat, že to asi není něco tak mimořádného a nedosažitelného, jako ještě před pár lety.
V tom mě navíc utvrdila i dnešní návštěva Medicom VIP, kliniky plastické a estetické chirurgie, kde jsem byla za doprovodu Petry z Ženy-in na konzultaci a jakési „vstupní prohlídce“, a všechno začalo nabývat reálnějších rozměrů.
Musím říct, že jsem nadšená. Už samo prostředí ve vás vyvolává příjemný pocit, že jdete někam do kosmetického salonu. S nemocnicí to nemá rozhodně nic společného.

Příjemná recepční mi předala vstupní dotazník, který jsem v čekárně vyplnila, a za chvilku jsem se už seznámila s ředitelem kliniky a jednou moc sympatickou lékařkou, kteří s námi celou konzultační návštěvu absolvovali.
Samozřejmě jsem počítala s tím, že půjdou kalhoty dolů a já budu ukazovat svůj zadek a stehna všem přítomným, a z toho jsem už od rána byla lehce nervózní. V létě u vody je to něco jiného, to se člověk nějak ztratí v davu, ale tady byla veškerá pozornost soustředěna právě na moje problematické partie.

Jak jsem tam tak stála v kalhotkách, nějak jsem se zapomněla stydět. Nebyl důvod. Prostě jsme s paní doktorkou probrali možnosti, které liposukce nabízí, a shodli se na tom, že odsát tuk ze stehen by nebylo tak úplně nejvíc efektní. Doporučila mi zaměřit se na oblast boků, takové ty faldíky, které se špatně shazují cvičením. Na moje vytahané břicho, které je po dvou porodech opravdu nic moc, mi ovšem doporučila spíše plastickou operaci, která by odstranila kromě tuku i přebytečnou kůži. No tak to zase někdy jindy.

Vyfotili a natočili mě ze všech stran, takže jsem pak seděla a koukala na svoje pozadí v počítači. To byl pohled! Ovšem pak ten obrázek jednoduše v počítači upravili a já jsem měla možnost vidět díky této simulaci, jak budu vypadat po zákroku. Super, paráda! Už aby to bylo! :-)

Nakonec jsme probrali podrobnosti zákroku, který mě čeká. Žádná narkóza, žádné velké bolesti, jenom tři týdny se speciálním stahovacím spodním prádlem, které mi ušijí. Jako tečku mi ještě stihli ukázat kanylu, kterou se tuk odsává. Uááá, ne, nenechám se vystrašit! Ještě jsme dohodli termín a já jsem se začala těšit! Jasně, trochu se bojím, ale zvládnu to. Stejně tak jako upravit potom svoje životní tempo a zkusit přece jenom o něco víc sportovat. :-)

Zuzka alias Šarfík

Fotoreportáž z konzultace v MEDICOM VIP

Milé ženy-in, abyste si udělaly jasnější představu, jak taková konzultace v MEDICOM VIP probíhá, tak se podívejte na naši fotoreportáž z celé akce i s komentářem, na které je hlavní aktérkou naše výherkyně Zuzana alias Šarfík.

 

Příchod k recepci MEDICOM VIP, kde na nás už čekají…


 

 

Zuzana dostala podrobný dotazník, do kterého v příjemné čekárně s fotkami „upravovaných“ celebrit vyplňovala svoji anamnézu. Musela uvést, jestli má nějaké alergie, jaké prodělala operace, jestli bere nějaké léky apod.

 

A už si pro lehce nervózní Zuzku jde milá konzultantka, která si ji odvádí do ordinace, kde to všechno vypukne.

 

 

Nejdříve se Zuzkou konzultantka sepíše nejdůležitější body anamnézy do počítače

 

 

A už začíná svlékání a povídání si o tom, jakou část těla by chtěla Zuzka upravit a co by doporučovala konzultantka. Stejně jako my v redakci došla ke stejnému názoru, že zadeček a nohy jsou v pořádku a tam by liposukci rozhodně nedoporučila. Problematické bříško by bylo potřeba spíše zpevnit cvičením a pak případně upravit plastikou, která je ale náročnější. Ale to, co cvičením půjde špatně a kde bude efekt nejviditelnější, jsou boky, a tak po vzájemné domluvě bylo rozhodnuto o úpravě boků.

 

  

Následovala vtipná jízda na otočném pódiu, kde se Zuzka pomalu otáčela, zatímco ji konzultantka velmi rychle fotila ze všech stran a úhlů.

 

  

 

Teď se fotky přenesly do počítače a konzultantka ukazuje Zuzce, jakou oblast by bylo vhodné upravit. K počítači si sedá i pan ředitel MEDICOM VIP a ukazuje Zuzce, jak by přibližně měly vypadat její boky po zákroku.
   

  

Takto vypadá Zuzka před zákrokem

 

 

 Takto zhruba by měla Zuzka vypadat po zákroku....

 


 

 A teď jeden malý šok, konzultantka dala Zuzce do ruky tlustou kanylu a pan ředitel si se Zuzky udělal legraci, že tím jí budou tuk odsávat. Zuzka byla kupodivu klidná, což nečekal nikdo, ale pan ředitel jí pak raději hned vysvětlil, že touto tlustou kanylou se provádí liposukce v centrech, kde nedělají tumescentní liposukci, ale liposukci v úplné narkóze. Zuzka dostala do ruky druhou, daleko tenčí kanylu, kterou se bude zákrok opravdu provádět, a byl to vážně dost velký rozdíl. Posuďte samy...

  

A už jsme ve finále! Zuzce samozřejmě konzultantka vysvětlila celý průběh zákroku, ukázala jí korzet, který bude muset po zákroku 14 dní nosit a který samozřejmě zdarma dostane včetně úžasného dřevěného válečku, kterým si boky bude masírovat – váleček jako na těsto, jenom menší :-).
A teď už skoro poslední věc - přeměření partií, aby Zuzce vybrali správný korzet. Dokonce dostala vybráno, jestli chce v černé nebo tělové barvě.

 

Nakonec jsme se domluvili na termínu zákroku a můžeme se rozloučit. Ze Zuzky spadla nervozita, byla nadšená profesionálním přístupem a společně jsme odešly s úsměvem na tváři. 
Jak to bylo dál se dočtete příště, což už bude reportáž přímo ze zákroku!

A pokud chcete vidět celou konzultaci i na videu, tak je vám k dispozici na internetové televizi www.ambrosia-tv.com . Na konzultaci naší čtenářky se podívejte SEM , kde jsme pro vás, milé čtenářky, připravili videozáznam z celé konzultace! 

Reklama