Chcete dát svým blízkým něco opravdu originálního? Věnujte jim fotoobraz na stěnu.

S krásnou nabídkou fotoobrazů přichází www.piklio.cz

Piklio

Ideální dekorace do bytu z vlastních fotek. Proč si vybrat pro tvorbu obrazů www.piklio.cz ? Dodají vám obraz s kvalitním fototiskem na plátně, v dřevěném i blind rámu. Stačí si vybrat.

Piklio

Jak se tvoří fotoobraz? Je to opravdu snadné! Jestli si myslíte, že nejste technický typ a že výroba fotoobrazu není nic pro vás, rozhodně odhoďte obavy stranou a vyzkoušejte to! Zaregistrujte se na www.piklio.cz a vytvořte si tak svůj vlastní účet.

Jestli si nejste jistá, někoho poproste, ať vám pomůže s nahráním fotek na www.piklio.cz. Pak už je všechno jen o klikání myší. Nahranou fotku, kterou jste si pro obraz vybrala, program zpracuje, a pokud potvrdíte náhled, pak už jen vyberete rozměr a rám, jaký má obraz mít. Objednáte a obraz je již v procesu cesty k vám. Budete tak mít krásný dárek.

Naše rada: Nemusíte nic průběžně ukládat, nic se vám nemůže ztratit - vše máte nahrané v sekci „můj projekt“. Kdykoliv můžete od práce odejít a zase se k ní vrátit. Stačí se přihlásit na www.piklio.cz a vstoupit do sekce „můj projekt“. Tady si všechno najdete, otevřete, můžete pokračovat v práci. Máte zde uložené všechny práce, které jste již odeslali do tisku. Samozřejmě pokud je tam mít nechcete, můžete je smazat.

Fotodárky pro vaše blízké!

Na www.piklio.cz si můžete velmi jednoduše vytvořit krásné fotodárky, které jsou nyní v zajímavých akcích. Můžete si vytvořit fotoknížky, kalendáře, obrazy, plakáty, přáníčka…nabídka možností je velmi pestrá a zpracování tak snadné!

Piklio

Není nic snazšího, než se přesvědčit na www.piklio.cz

Čtěte naše uveřejněné články:

Reklama