Chystáte svou vlastní svatbu nebo už proběhla? Máte doma plno krásných fotek, které si rádi prohlížíte a připomínáte si okamžiky svého velkého dne? Pak pro vás máme skvělý tip!

piklio

Udělejte si fotoknížku ze své svatby! Koncem září se nám v redakci vdávala kolegyně Klárka Milošová - dnes Wimmerová a já se s ní domluvila, že jí svatbu nejen nafotím, ale také že jí vybrané snímky ze svatby zpracuji do fotoknížky. Knížku vytvoříme nejen pro ni, ale také pro rodiče, aby tento zážitek měli stále přes očima. Knížka na rozdíl od samotných fotek či alba vypadá velmi efektně. Knížka se podařila, všichni z ní měli velkou radost!

knížka

Pro tvorbu této svatební knížky jsem si vybrala stránky www.piklio.cz, se kterými mám velmi dobré zkušenosti. Tvorba knížek je velmi jednoduchá, nemusím stahovat žádný program, stačí jen vybrané snímky nahrát do počítače a začít s tvorbou knížky.

Na www.piklio.cz je navíc několik motivů, které byly vytvořeny právě pro tvorbu svatebních knížek. Motivy jsou velmi jemné, elegantní, v knize podtrhují sváteční atmosféru. Z vybranách snímků jsem Klárce udělala ještě zamilované přání. Jak jsme se tak dívaly na nabídku www.piklio.cz, líbil by se jí ještě fotoobraz. Ukázala jsem jí, jak je to snadné, takže když bude chtít, může si bez problémů vytvořit obraz sama.

knížka

Jak knížku vytvořit? Zde je moje zkušenost a rady:

Na www.piklio.cz je vše již připraveno pro tvorbu fotoknížek, přání, kalendářů, plakátů, či dokonce obrazů. Vše je on-line! Stačí tedy jen vybrat snímky, které chcete uchovat a dát do knížky či do jiných obrazových zpracování. Snímky jednoduše nahrajete, a už můžete tvořit! Je to opravdu velmi jednoduché!

piklio

Jak vytvořit na www.piklio.cz fotoknížku? Využijte jednoduchosti!

Nemusíte stahovat žádný program, přímo na stránkách si nejprve zvolíte velikost knížky a orientaci na výšku či na šířku.
V dalším kroku vyberete styl a design alba. Vybírat můžete z celé palety návrhů s letními, svatebními nebo adrenalinovými motivy. Nově najdete v nabídce designů vodní bubliny, přírodní vzhled, námořnickou modř, elegantní ruční papír nebo dětské motivy s večerníčky Bob a Bobek, Maxipes Fík a další.
Vyberete fotografie a ty pak nahrajete do svého „projektu“. Nejprve se vám načte náhled vybraných snímků, zde si označte a smažte ty, které v knize nechcete. Je to lepší si udělat svůj vlastní předvýběr. Pak potvrdíte nahrání fotek do „projektu“. Snímky se vám rovnou načtou i do zvolené knížky. Stránkami pak můžete listovat a přesouvat snímku podle toho, jak se vám líbí vedle sebe. Mnoho lidí volí i automatické nahrání, ale samozřejmě můžete volit, snímky upravovat, přesouvat, měnit počet snímků na stránce... prostě pak jen zapojte fantazii a vytvořte si knížku podle sebe. Opět - je to velmi jednoduché, program, ve kterém pracujete je velmi snadný, vše rychle pochopíte. Pokud si s něčím nevíte rady, je tady nápověda, kde získáte odpověď na váš problém. Nemusíte nic průběžně ukládat, vše se automaticky ukládá samo. I kdyby se vám nečekaně odpojil počítač, najdete vše v záložce Moje projekty - rozpracovaný projekt.

Když jste se svým dílem spokojeni, můžete přejít k objednání. Cena za knížku je základní (dle rozměru), pokud si přidáte stránky navíc, je pak knížka dražší. Někdy ale stojí za to přidat stránky navíc, aspoň se nemusíte omezovat, když vás napadne ještě nějaké snímky přidat, aby příběh, který na stránkách tvoříte, byl kompletní.

piklio

Knížka pak bude vaším fotodeníkem - můžete se k ní kdykoliv vracet, připomenout si slavnostní či jiné neopakovatelné chvilky, můžete ji ukázat svým blízkým a návštěvám. Snímky v knižním zpracování vypadají krásně, je radost pak knížkou listovat. Nezničí se neopatrným zacházením jako třeba CD či DVD, nebo jen tím, že zestárla nebo se ztratila data, ke kterým se už nikdy nedostanete. Knížka je vzpomínkou na chvíle, které vám ráda připomene.

Knížku jsem vyzkoušela a opravdu můžu jen doporučit! Program je velmi snadný, opravdu stačí se na stránkách www.piklio.cz zaregistrovat, vybrat si knížku, jakou chcete, nahrát snímky a vytvořit si ji podle svého. Mám už knížku z dovolené, z oslavy narozenin, svého syna jako dudáčka a naposledy jsem v září vytvářela knížku pro kolegyni Klárku z její svatby - a byl to jedinečný dárek!

Reklama