Máte doma spoustu snímků, které chcete mít po ruce, prohlédnout si je vždy, když máte náladu, chcete si připomenout jedinečnost zážitku, když jste snímky pořizovali? Zažili jste něco neopakovatelného, na co rádi vzpomínáte?

piklio

Pak si vytvořte svou vlastní fotoknížku! Existuje dnes spousta možností a nabídek, kde si knížky můžete vytvořit. Nejsnazší způsob je ale na www.piklio.cz! Nebojte se, tady nemusíte stahovat žádné programy, mořit se s instalací, čekat, až se vše spustí.

Na www.piklio.cz je vše již připraveno pro tvorbu fotoknížek, přání, kalendářů, plakátů či dokonce obrazů. Vše je on-line! Stačí tedy jen vybrat snímky, které chcete uchovat, a dát do knížky či do jiných obrazových zpracování. Snímky jednoduše nahrajete, a už můžete tvořit. Je to opravdu velmi jednoduché!

Jak vytvořit na www.piklio.cz fotoknížku? Využijte jednoduchosti!

Nemusíte stahovat žádný program, přímo na stránkách si nejprve zvolíte velikost knížky a orientaci na výšku či na šířku.

piklio

V dalším kroku vyberete styl a design alba. Vybírat můžete z celé palety návrhů s letními, svatebními nebo adrenalinovými motivy. Nově najdete v nabídce designů vodní bubliny, přírodní vzhled, námořnickou modř, elegantní ruční papír nebo dětské motivy s večerníčky Bob a Bobek, Maxipes Fík a další.

Vyberete fotografie, a ty pak nahrajete do svého „projektu“. Nejprve se vám načte náhled vybraných snímků, zde si označte a smažte ty, které v knize nechcete. Je to lepší si udělat svůj vlastní předvýběr. Pak potvrdíte nahrání fotek do „projektu“. Snímky se vám rovnou načtou i do zvolené knížky. Stránkami pak můžete listovat a přesouvat snímku podle toho, jak se vám líbí vedle sebe. Mnoho lidí volí i automatické nahrání, ale samozřejmě můžete volit, snímky upravovat, přesouvat, měnit počet snímků na stránce… prostě pak jen zapojte fantazii a vytvořte si knížku podle sebe. Opět – je to velmi jednoduché, program, ve kterém pracujete, je velmi snadný, vše rychle pochopíte. Pokud si s něčím nevíte rady, je tady nápověda, kde získáte odpověď na váš problém. Nemusíte nic průběžně ukládat, vše se automaticky ukládá samo. I kdyby se vám nečekaně odpojil počítač, najdete vše v záložce Moje projekty – rozpracovaný projekt.  

piklio

Když jste se svým dílem spokojeni, můžete přejít k objednání. Cena za knížku je základní (dle rozměru), pokud si přidáte stránky navíc, je pak knížka dražší. Někdy ale stojí za to přidat stránky navíc, aspoň se nemusíte omezovat, když vás napadne ještě nějaké snímky přidat, aby příběh, který na stránkách tvoříte, byl kompletní.

Knížka pak bude vaším fotodeníkem – můžete se k ní kdykoliv vracet, připomenout si slavnostní či jiné neopakovatelné chvilky, můžete ji ukázat svým blízkým a návštěvám. Snímky v knižním zpracování vypadají krásně, je radost pak knížkou listovat. Nezničí se neopatrným zacházením jako třeba CD či DVD nebo jen tím, že zestárla a ztratila se data, ke kterým se už nikdy nedostanete. Knížka je vzpomínkou na chvíle, které vám ráda připomene.

piklio

Knížku jsem vyzkoušela a opravdu můžu jen doporučit! Program je velmi snadný, stačí se na stránkách www.piklio.cz zaregistrovat, vybrat si knížku, jakou chcete, nahrát snímky a vytvořit si ji podle svého. Mám už knížku z dovolené, z oslavy narozenin, svého syna jako dudáčka a naposledy jsem v září vytvářela knížku pro kolegyni Klárku z její svatby. Pro svatbu je knížka jedinečným dárkem, uvidíte.

piklio

Těšte se na další článek!

Reklama