Bulvár

Fotograf se soudí o erotické snímky Marilyn Monroeové


Bert Stern (78) byl úplně posledním fotografem, který mohl na vlastní oči obdivovat bujné sexy vnady nejslavnější blondýny historie, herečky Marilyn Monroeové, než byla o šest týdnů později nalezena mrtvá po předávkování drogami.
V roce 1962 s ní nafotil lechtivou sérii erotických fotografií, na nichž nahá Marilyn svůdně pózuje skryta pouze za pruh průsvitné bílé látky. Několik fotek mu však bylo ukradeno.

 

Poslední série snímků zachycující takřka hmatatelný sexappeal slavné ikonické herečky je známá pod názvem Poslední sezení a má takřka astronomickou hodnotu. Stern snímky nabídl v létě 1962 erotickému magazínu Eros a právě v té době zjistil, že jich několik chybí.

Ztracené snímky se záhadně objevily až v těchto dnech, kdy je fotoeditoři Michael Weiss a Don Penny nabídli v aukci k prodeji. Stern proti nim okamžitě prodal trestní oznámení pro krádež a nezákonné obohacování. Obvinění však tvrdí, že fotky neukradli, ale našli v odpadcích.
„Fotky Marilyn Monroe jsme našli kolem roku 1973 v odpadcích na Manhattanu. V žádném případě jsme je nikomu neodcizili. Máme proto na ně právo,“ hájili se fotoeditoři, po kterých chce Stern vysoudit téměř dva miliony dolarů.

 

 

 

   
03.10.2008 - Společnost - autor: Korzo

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: intimní kosmetika
Testování intimní kosmetiky pro ženy z ČR a Slovenska
Anketa: Pečete bábovky?
Jaké hračky kupujete svým vnoučatům?
Anketa pro maminky: Jaké kupujete hračky svým dětem?
Výzkum na téma kašel
Průzkum na téma finanční zajištění

Náš tip

Doporučujeme