Už se vám někdy stalo, že jste nalezla věc, kterou jste už roky neviděla? Tak pávě tohle se přihodilo čtenářce 13042000 s fotkou starou 24 let. Jak ji objevila a co na ní je? Přečtěte si její příspěvek níže...


Milá redakce,

původně jsem ani na toto téma nechtěla přispívat, ale stalo se něco, co můj názor změnilo.

Můj vztah k uklízení je poměrně vlažný. Doma se luxuje samo, prach se také stírá sám, nádobí myje myčka, a můj muž neustále něco přendavá z bodu A do bodu B, a z bodu B do bodu C. Takže věčně něco hledáme. Dnes po těch letech co spolu žijeme už jsem ho alespoň naučila, že mi nesmí přendávat brýle a léky, které užívám denně. A po ránu prostě nezvládám hledat druhé brýle, abych si našla ty první, v kterých můžu mezi lidi. Stejně tak hledat po ránu léky taky není zrovna to ono. Slova „já jsem ti to dal, kam já jsem to dal ?" to není ta nejlepší hudba po ránu, když člověk spěchá do práce. Co vysloveně potřebuji, uklízím hned, aby to muž nestihl nikam přendat, co se může ztratit, nechávám svému osudu. Ono to v nejhorším zase po čase vyplave. Jinak já jsem spíš asi tak trochu bordelář.

Dnes se za mnou v práci - původně na chvíli - stavovala maminka. Jaký to má vztah k dnešnímu tématu? Byla nedávno se svojí sestrou na naší chalupě, a chtěla si číst. To není nic neobvyklého. Vytáhla knížku a vypadla na ni obálka, nadepsaná mojí dětskou rukou. Obálka nesla nápis „fotky kluků" a vypadla z ní fotka stará 24 let. Poslal mi ji můj kluk (no taková ta dětská láska, ale vydržela nám docela dlouho). Na druhé straně fotky bylo věnování a rok.

No uznejte sami, že to bylo přímo vzorně uklizené ????

13042000

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne dnes zní „Vztah k pořádku: Bordelář vs. puntičkář“

Jaký je váš vztah k pořádku, respektive nepořádku? Jste bordelář, nebo puntičkář?

Odpovídejte mi na tuto otázku e-mailem do redakční pošty (viz kontakt níže). Odpověď samozřejmě můžete okořenit nějakou pikantní historkou a vlastní zkušeností. Pokud chcete získat krásný dárek, rozepište se více, protože šanci na odměnu za příspěvek k dennímu tématu budou mít pouze ty z vás, jejichž příspěvek bude alespoň tak dlouhý, jako je tento odstavec. A co můžete získat? Oním krásným dárkem jsou teploučké zelené papučky (důchodky), rukavice-chňapka a modré tričko k seriálu Přešlapy.

Reklama