Vztahy

Fotbal, fotbal, fotbal...

Moc zdravím magazín Žena-in!

Vaše téma mě tentokrát hodně zaujalo.

Se svým přítelem chodím tři roky a za tu dobu jsem si ještě na jeho koníček moc nezvykla.

Jeho největší zálibou a snad jedinou je FOTBAL! Já ho vždycky nesnášela, radši jsem se už dívala na hokej, když bylo na vybranou, ale fotbal nikdy!

Tento koníček mu zabírá opravdu hodně času. Tréninky má každé úterý, středu a pátek. V sobotu nebo v neděli vždycky zmizí, a to asi na čtyři hodiny.

Do peněz to z mého pohledu moc neleze, někdy si musí sice koupit nové kopačky, ale ne tak často.

Teď bývají často v televizi v úterý, ve středu a někdy i ve čtvrtek zápasy Ligy mistrů a poháru UEFA, takže protože máme pouze jednu televizi, můžu se jít klouzat, a tím pádem přijdu skoro vždy o to, na co se chci dívat já.

Fotbal je pro mě něco hrozného a surového. To ani nemluvím o tom, co se děje po vyhraném nebo i po prohraném zápase, buď oslavují nebo zapíjejí smutek až do čtyř do rána!

No asi se s tím budu muset smířit, nic jiného mi nezbude.

Yanina


Yanino, tak to asi víte, že včera Sparta zůstála ve skupině B Ligy mistrů poslední, co? 
(Jen jsem se koukla na sportovní servery..., fuj, fuj, fotbal já nerada.)


Podporujete zájmy vašeho manžela?
Leze vám společný koníček do peněz?
Bere vám jeho koníček peníze i z vaší peněženky?

Je vaše práce taková, že na koníčky čas nemáte? Vadí vám to?
Jaký by byl váš koníček, kdybyste se nemuseli rozhodovat podle obsahu peněženky?

Pište nám, jaké máte koníčky! Sedavé? Sportovní? Hudební?

redakce@zena-in.cz

   
03.11.2005 - Láska a vztahy - autor: Markéta Breníková

Komentáře:

 1. [17] Maják [*]

  nehudrujte na fotbal a radši mu kupte kopačky. Třeba Adidas Predator od Adidasu, to mu udělá radost ;)

  superkarma: 0 01.08.2014, 00:48:16
 2. [16] Jana Zelenková [*]

  Zkus nějaký internetový fotbalový fanshop

  superkarma: 0 29.08.2013, 15:53:09
 3. avatar
  [15] femme [*]

  ten můj naštěstí nikdy na fotbal nebyl

  superkarma: 0 03.11.2005, 20:04:53
 4. avatar
  [14] Májík [*]

  Manx: možná by ses divila, ale chodíme spolu o víkendech právě na ty fotbaly, on nebo syn si zahrají, já si zuřivě zafandím a je to v pohodě. Když má syn třeba víkendový turnaj, tak jedeme s ním a jsme všichni spolu celý víkend. Když jsem s manžou začala chodit, naše první rande bylo na fotbalovém zápase, tenkrát hrál za dorost, takže jsem věděla, do čeho jdu. No a dalo se předpokládat, že když se nám narodí kluk, že to bude to samé a je a já už si nestěžuju. Možná mi to trošku vadilo v začátcích, když jsem měla potřebu zamilovaných procházek a podobných "zhůvěřilostí",ale to časem přešlo a teď jsem ráda, že má manžel i syn koníčka. A mmch, manžel i já jsme fotbaloví fanoušci a vzhledem k našemu dosaženému vzdělání a profesnímu uplatnění, nemám pocit, že bychom byli blbí, tak neházej všechny do jednoho pytle.

  superkarma: 0 03.11.2005, 13:01:31
 5. avatar
  [13] Raduzka [*]

  Všichni nejsou takový. To je přesně ono, co se stále řeší. Jsou tu bohžel bandy, které tohle dělají a hned když je někdo fanda, tak je špatnej. Chápu to, tak yjsem to tak viděla. Jsem tomu ale trochu blíž a je to jinak...vážně. Jsou tu i u nás skupiny fandů, co fandí na úrovni a úctou.

  superkarma: 0 03.11.2005, 12:50:24
 6. avatar
  [11] Raduzka [*]

  Manx: do míče si kop...ale zústal u podpory hráčů. a tohle moc teda jako nechápu proč se říká! - "ty jsi blbej jak syn televizní rosničky a fotbalovýho fanouška" Co je na nich blbého?

  superkarma: 0 03.11.2005, 10:49:39
 7. avatar
  [8] fialinka [*]

  Jak já tě chápu.. taky to mám pořád - buď je muj m. na fotbale, nebo ho sleduje v hospodě nebo doma, do toho celá řada jiných koníčků.. jenže ty chlapy asi nepředěláme.

  superkarma: 0 03.11.2005, 10:27:38
 8. avatar
  [7] Raduzka [*]

  Fotbal do naší rodiny zasahuje z opačné strany a to fanouškovství. 10 let je aktivním fandou nejmenovaného klubu :o) Víkend co víkend cesta s hráčema nebo po vlastní ose s vlakjama a bubnem. Skoro vše se točí a organizuje podle toho, kdy se jak hraje apod. S TV jsme na tom stejně. Beru to ale už v pohodě. Na fotbal jsem začala jezdit s ním jako PRESS a fakt mě to začalo taky brát. Zvykla jsem si, že je do toho zapálený a jsem ráda, že ho nechytil nějaký dražší a nebezpečnější koníček, automaty a tak. S hospodou je taky v pohodě. Trvalo mi to..ale pochopila jsem ho.

  superkarma: 0 03.11.2005, 10:20:42
 9. [6] ValerieM [*]

  ratonito: u nás jsme na tom s tím přístupem stejně

  superkarma: 0 03.11.2005, 09:53:05
 10. avatar
  [5] mam-ča [*]

  Yanina : Buď ráda, že má nějakého koníčka, navíc sportovního. Pojmi to tak, že máš v úterý, středu a pátek volno na pěstování koníčků vlastních, nebo třeba jen na pokec s kamarádkami.
  A koupit si druhou TV do domácnosti, snad už není takový problém, ne ?

  superkarma: 0 03.11.2005, 09:31:55
 11. avatar
  [4] peguša [*]

  Tak čutálisti jsou u nás na programu taky hodně často. Jako mladý, můj muž taky aktivně hrál, ale to jsme se ještě neznali. Bylo to u nich na vsi, ale byli snad tehdy v okresním přeboru nebo co. Když přišel pracovat do Prahy, kde jsme se poznali a on tu pak zůstal, hrál Hanspaulskou ligu. Zápasy byly jednou za čas a tak se to dalo přežít. Teď už hraje fotbal především z gauče v obýváku. Když nás naše komerční televize začaly krmit svými "úžasnými" reality show, nechala jsem zapojit kompletní nabídku kabelové televize. Bylo to ode mně velice naivní, anžto jsem si myslela, že budu sledovat filmy. Leč chyba lávky, máme skoro permanentně puštěný fotbal, fotbal a zase fotbal. Sice máme druhou telku v kuchyni, ale komu by se líbili lámat se celý večer na kuchyňské židli. Křesílko je křesílko, ale do kuchyně se mi nevejde. Ještěže mám PC, kde se od čutálistů odreaguju.

  superkarma: 0 03.11.2005, 09:30:44
 12. avatar
  [2] ratonito [*]

  Tak to já mám štěstí, fotbal nezajímá a mě taky ne, jen si oba 2x do roka zahrajem malou kopanou, kterou pořádá náš zaměstnavatel a to je spíš sranda. Pro změnu na hokej v tv se podíváme oba. I když zase jen na MS nebo Olympiádu. Tož asi tak.

  superkarma: 0 03.11.2005, 09:26:54
 13. avatar
  [1] Májík [*]

  Holka neboj, jestli s přítelem vydržíš, tak si zvykneš, já si taky zvykla a jsme spolu už 15 let a co víc, fotbal začal v 6 letech hrát závodně i náš syn, takža aby toho nebylo málo, tak kdykoliv si něco naplánujeme, tak do toho vždycky vleze fotbal. Příbuzenstvo už si za ta léta zvyklo a ještě něco, možná je to divný, ale já po těch letech na fotbal chodím hrozně ráda, stala se ze mne zuřivá fanynka, hlavně co se syna týká, u manžela už to tak neprožívám a abych pravdu řekla, občas jsem moc a moc ráda, že mám o víkendu chvilku jen pro sebe a to když ti moji chlapi zmizí kam jinam než na fotbal.

  superkarma: 0 03.11.2005, 09:25:38

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme