Novinky

Florencie: Noční výlet

Nezapomenutelný noční výlet zažila čtenářka Florencie. Coby host se se svými kamarády podívala i do bordelu. A jak to tam vypadalo? To se už dozvíte v jejím příspěvku.

Hezký den.
Přemýšlela jsem, jestli mám k tomuhle tématu co napsat. Prostituce, striptýzy a podobné akce mě nikdy nepřitahovaly. O ženách vykonávajících tohle řemeslo si myslím svoje. Nedá se asi přímo říct, že bych je odsuzovala, ale myslím si, že si neváží sebe sama. Fajn, někdo „to“ má tak rád, že ho ta práce baví. Ale nemyslím si, že všichni klienti jsou rozkošní navonění kravaťáci..

Vybavila jsem si však jeden noční výlet. :)

Jednou, zcela nečekaně jsem navštívila soukromý nevěstinec. Už si ani pořádně nepamatuju, co jsme s partou slavili. No s partou… několik mužských a já, byla jsem zrovna čerstvě rozejitá, tak mě kamarádi obletovali a opečovávali, abych nebyla sama. J Byli jsme už lehce pod vlivem – jestli si pamatuju správně, bylo tak okolo třetí ráno.  A jeden z nich přišel na super nápad, že pojede za tou svojí – svojí sexuální kamarádkou. A všichni ostatní nadšeně souhlasili. Včetně mě. Představa, že se podívám do „bordelu“ byla více než lákavá. Za střízliva by mě to asi v životě nenapadlo, ale takhle jsem souhlasila.

Zavolali jsme si taxíka a jelo se. Přijeli jsme do vilové čtvrti, člověk by ani neřekl, co se v jednom z domů děje. Na první pohled normální ulice plná domků s udržovanými zahradami. Otevřela nám paní majitelka. Chlapy vítala s otevřenou náručí, ne už tak mě. Měla obavy z toho, abych „děvčatům“ nekazila kšeft. Nakonec mě po přemlouvání dovnitř pustila, ale jen k baru. Musím říct, že když jsme vešli, nikdy jsem neviděla tolik nenávistných pohledů. Pracovnice na mě koukaly jako na nějakou konkurenci. A já byla v rozpacích. Vypadaly totiž úplně jinak, než jsem si představovala. Žádné exkluzivní kočky, ale obyčejné holky, navlečené do sexy hadříků, které odhalovaly skoro všechno..

Kamarád, který tohle všechno vymyslel, se chopil té svojí a odešli nahoru a my ostatní strávili zbytek večera na baru s lahví dobrého sektu.

Je to jeden ze zážitků z mládí, na který se nezapomíná. :)

Florencie

pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven

_____________________

Pane jo, to teda je nezapomenutelný zážitek. A ty nenávistné pohledy Vám věřím. Ještě, že jste tam měla ty kamarády, jinak by Vám holky daly na budku ))
Pěkný den a děkuji, že jste napsala.
Saša

Téma dnešního dne: Veřejné domy, hampejzy a nevěstince

 • Jaký je váš názor na dnešní tzv. night-cluby?
 • Máte ve městě (vesnici) také takový?
 • Můžou tyto „domy“ narušit poklidný chod města či vesnice?
 • Co byste dělala, kdybyste zjistila, že váš partner v takovém zařízení byl?
 • Cítíte vůči prostitutkám lítost nebo opovržení?
 • Myslíte, že ty uvnitř budov to mají těžší nebo jednodušší, než ty na ulici?
 • Jaká je podle vás nejčastější klientela bordelů?
 • Co myslíte, že vede ženu k tomu, že se dá na prostituci?
 • Když už s tím začne, vede vůbec cesta zpátky?
 • A co vede muže k tomu, že využije jejich služeb?
 • Dokázala byste vy sama se živit prostitucí?

Odhoďte stud a pojďte si společně se mnou povídat na téma staré jako lidstvo samo. Těším se na vaše příspěvky.

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu ze čtenářek odměním pěkným dárkem: společenskou hrou: Nevinné hrátky (doporučuji hrát jen s tím svým :)

d

   
21.01.2013 - Čtenářské příspěvky - autor: Alexandra Stušková

Komentáře:

 1. [8] Rikina [*]

  Sml80  Před pár lety jsem navštěvovala hanbinec zcela pravidelně, neb tam přebýval můj exmanžel. Sml57 To byl totiž normální činžák, kde ve sklepě byl bar a vinárna, v patře pokojíky pro slečny a zbytek domu se pronajímal. Exmanžel tam měl pronajatý malý byt 1+0 bez příslušenství, a běžně sedával dole ve vinárně, všechny slečny znal. Nebyly nijak nepřátelské, normálně jsem se s nimi bavila, a a leckdy jsem některé pomáhala odtáhnout kunčofta, který to neustál a usnul na schodech... kolikrát jsme prokecaly večer u kafe. Sml80

  superkarma: 0 21.01.2013, 22:41:52
 2. avatar
  [7] ToraToraTora [*]

  Já se jednou zcela náhodou vynašla vtakovém domečku. vezli jsme tam známého, ale museli jsme čekat, než bude odbyto. jedna se tam celkem slušně plazila po Torákovi, ale vypadala na 14 a řasy měla až za roh. Takže jsme ji radši zaplašili a pak odtáhla nějakého kunšofta k bazénu a dala pokoj. Asi rusalka nebo co. No, bylo mi holek spíš líto.

  superkarma: 0 21.01.2013, 15:27:42
 3. avatar
  [6] Florencie [*]

  enka1 — #5 Sml30

  Však já si tam taky připadala zcela nemístně. Holky na mě koukaly jako kdybych jim tam přišla dělat konkurenci.

  superkarma: 0 21.01.2013, 13:23:14
 4. avatar
  [5] enka1 [*]

  Sml16 Tak to my s kamarádkama zabrousily jen na striptýz, netušily jsme, že se tom lokále každý pátek koná. Všude plno, netušila jsem, že jsem si sedla na židli  připravenou k produkciSml30, Taky jsem od tanečnice málem dostala na budkuSml24

  1. na komentář reaguje Florencie — #6
  superkarma: 0 21.01.2013, 13:15:32
 5. [4] Trefa [*]

  Trefa:kamarad si uzil a vy jste meli poteseni ze sampusu.

  superkarma: 0 21.01.2013, 13:00:56
 6. [3] Rikina [*]

  dadma — #1 Sml52 

  superkarma: 0 21.01.2013, 12:34:59
 7. avatar
  [2] denkas [*]

  dadma — #1 Sml30Sml30 To mě tak napadlo,že když nějaký holce opravdu ujede autobus ,tak v těch místech si fakt nemůže nic stopnoutSml30

  superkarma: 0 21.01.2013, 12:22:11
 8. [1] dadma [*]

  Mému manželovi se zase stalo, jel autem a i když u nás na severu jsme na holky postávající při silnici zvyklí,tak on uviděl u autobusové zastávky starší paní a domníval se ,že jí ujel autobus.Proto zastavil s tím ,že jí sveze do města,ale jak otevřel okno ,tak paní na něj vyrukovala, co bude chtít a jaké má taxy.Manžel řekl ,že se v první chvíli  se lekl,pak rychle zavřel okno a odjel.Ještě doma se z toho zážitku nemohl vzpamatovat.

  1. na komentář reaguje denkas — #2
  2. na komentář reaguje Rikina — #3
  superkarma: 1 21.01.2013, 12:06:34

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme