Bulvár

Flirt s přítelem své dcery

Zdravím všechny.

Tento trapas s mobilem, který chci popsat, se stal před více než 6 lety.

Domluvily jsme se s dcerou, že si koupíme taky každá telefon, abychom byly ve spojení. Pořídily jsme si navlas stejný typ i od stejného operátora. Dokonce i číslo bylo až na to poslední stejné (já měla 0 a dcera 6).

Byl začátek léta, sluníčko hřálo a dcera se jezdila každé odpoledne po práci koupat. Jednoho večera mi zazvonil mobil. Zvedla jsem jej, ale číslo na displeji mi nic neříkalo. Ozval se mladý mužský hlas: "Tak co je, miláčku, čekám tady na tebe už půl hodiny. Stalo se něco?"

První, co mě napadlo, že si některý z mých kolegů z práce dělá ze mě šoufky. Laškovně jsem tedy odpověděla: "Promiň, ale naši mě dnes nepustí, pa,." a zavěsila jsem. Za chvíli se znovu ozval mobil: "Ale, to mi nemůžeš udělat. Já se na tebe tolik těšil, že tě uvidím v těch nových sexy modrých plavečkách." Já na to: "Opravdu to dnes nejde," a znovu zavěsila.

Dva dny byl klid, telefon se neozvýval, jen jsem si všimla, že dcera chodila domů celá smutná a zachmuřená. Přisuzovala jsem tuto náladu tomu, že zrovna začala pracovat ve svém prvním místě a trochu ji to zmáhá.

Jednou večer se ale tak rozplakala, že mě to až vzalo. Začaly jsme si povídat a vyšlo najevo, že má chlapce a ten se jí už několik dní neozval, ani telefon nebere. A ona neví, co si o tom má myslet. Za několik dní se znovu ozvalo číslo s milým mužským hlasem: "Promiň, že ti znovu volám, ale chci si s tebou nutně promluvit. Sejdeme se asi za hodinu na plovárně. Buď tak hodná, vezmi si ty nové sexy modré plavky, tolik ti sluší na tvém štíhlém tělíčku, ano." Než jsem stačila odpověděl, zavěsil tentokrát on.

A pak mi všechno došlo.

Za prvé, nemám žádné sexy modré plavky, a za druhé mé tělíčko je všechno, jen ne štíhlé. Ty hovory patřily určitě mé dceři.

Vzala jsem telefon a vytočila "své" číslo. A opravdu! Ozvala se mi dcera. Po vylíčení celého trapasu se začala smát a slíbila, že "viníka" večer přivede. Večer stál u našich dveří sympatický mladý muž, který se červenal snad až na zádech a ještě níž.

Všechno jsme si vyjasnili, on si opravil zadané číslo své milé v mobilu a zanesl si i to mé s označením "budoucí fajn tchyně". A taky ano. Už přes dva roky mi říká mamko a já jsem moc ráda.

Januše.

Milá Januše,
takové uvedení do nové rodiny, jaké měl Váš syn, bych nechtěla zažít. Ale Vy jste zareagovala báječně a musíte být určitě fajn tchyně :-).


Soutěž

Odkaz na soutěžní obrázek:

                      http://www.zena-in.cz/rubrika.asp?idc=17667&id=5

Pravidla k naší dnešní soutěži najdete ZDE
 

   
01.12.2005 - Společnost - autor: Iveta Šafránková

Komentáře:

 1. [8] Rikina [*]

  Tak já si snad na stará kolena pořídím mobil, jestli se s tím dá užít tolik legrace

  superkarma: 0 01.12.2005, 13:34:04
 2. avatar
  [7] Žábina [*]

  hlavně že to dobře dopadlo

  superkarma: 0 01.12.2005, 13:28:33
 3. avatar
  [4] Kelly [*]

  Já to nechápu ... jak jste nemohly ani jedná poznat, že máte vyměněný mobil, to máte v telefonním seznamu pouze svá čísla a nikdo jiný vám nevolá? ...

  superkarma: 0 01.12.2005, 10:13:54
 4. [3] xenie [*]

  tak atkovou tchýni jen tak někdo nemá

  superkarma: 0 01.12.2005, 10:09:11
 5. avatar
  [1] Channah [*]

  No ještě že to tak dobře dopadlo

  superkarma: 0 01.12.2005, 10:01:59

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme