Styl

Fleur Chérie od L´OCCITANE– kouzelná formule pro velké princezny!

Nová kosmetická řada L'OCCITANE Fleur Chérie je inspirována příběhem italské princezny Anne Marie Orsini, která na konci 17. století představila novou módní vůni. Základem této vůně byl výtažek z pomerančového květu - dodnes nese název Neroli po italské provincii Nerola. L'OCCITANE tak vzdává hold princezně, která určovala trendy v módě a kultuře. Nyní můžete být jako princezna i vy díky Fleur Chérie!

Princezna z provincie Nerola

Princezna Anne Marie Orsini byla celým svým životem spjata se Středozemím, tak jako L'OCCITANE. Během celého svého života stanovovala trendy v módě a kultuře. Byla to právě ona, kdo představil Francii italskou operu a přivedla na divadelní prkna i ženy. Přesto, že se narodila ve Francii, žila později v Itálii, kde odmítala nařízení Říma o zakrývání si výstřihů a kotníků. Milovala oblečení - nosila poslední módu z Paříže a chtěla, aby i ostatní ženy byly krásné a cítily se dobře. Vůní Neroli si nechávala parfémovat své oblečení, ložnici i koupel, takže i ona sama voněla touto jedinečnou esencí - elegantní vůně Neroli se tak stala jejím „podpisem“. L'OCCITANE vám nyní umožňuje vcítit se do příběhu italské hrdinky v prostřednictvím Fleur Chérie.

loccitane

Fleur Chérie - nejkrásnější aspekty pomerančového květu

Kosmetická řada Fleur Chérie v sobě skrývá nejen novou toaletní vodu, trendy dekorativní kosmetiku - oční stíny, tužky na oční linky, rtěnky, balzám na rty i aplikační štětce, ale i výrobky péče o tělo - sprchový gel, tělové mléko, krém na ruce, tuhý parfém a také doplňky pro domov v podobě vonné svíčky. Fleur Chérie je koncipována tak, aby se její používání stalo pro zákaznice radostí, a aby současně podtrhlo jejich ženskost a přirozenost. Přidané třpytky do některých výrobků znázorňují krásu šatů princezen, do které se tak můžete zahalit i vy. Díky výtažku z pomerančového květu se změkčujícími vlastnostmi je zaručena jemnost výrobků. Ty navíc neobsahují žádné parabeny a jsou dermatologicky testovány. Pomerančovník je legendární květina, jejíž květy jsou schopny odhalit mnoho podob ženy a vzbudit v ní emoce. Fleur Chérie v sobě skrývá křehkost i sílu, jemnost i bohatost, sladkost i smyslnost a hlavně ženskost. V nové kosmetické řadě jsou obsaženy specifické přírodní složky z okolí Středozemního moře. L'OCCITANE tak chtěla osvěžit legendu a tradice spojené s tímto územím, se kterým ji spojuje partnerství s místními výrobci.

Design Fleur Chérie je inspirován krajkami a květinami. Navrhl ho sám Olivier Baussan, zakladatel společnosti L'OCCITANE. Tyto motivy jsou jemně vryty do textury výrobků, ale i třeba na vnějších obalech - i vaše hmatové smysly tak budou potěšeny. Zaoblenost obalů vyjadřuje ženskost a jednoduchost vzhledu zase křehkost.

O společnosti L'OCCITANE

Před více než 30 lety se ve francouzské Provence zrodila kosmetická společnost L'OCCITANE, jejíž základní myšlenkou bylo vytvořit firmu, která by odrážela tradici a životní styl Středozemí. V souladu s touto ideou pro ni její zakladatel, Olivier Baussan, vybral jméno odkazující k Occitanii, tedy k starověké provincii, která zabírala území jižní Francie, severovýchodního Španělska a severní Itálie.
Celosvětový úspěch firmy L'OCCITANE stojí na promyšlené filozofii a na zásadách, které vycházejí z respektu k přírodě a zákazníkům.
V současnosti nabízí L'OCCITANE svým zákazníkům kompletní škálu kosmetických přípravků pro péči o pleť a tělo. Výrobky L'OCCITANE jsou inspirovány skutečnými příběhy jednotlivých ingrediencí, které podléhají přísnému výběru a kontrole. L'OCCITANE upřednostňuje použití rostlinných olejů u výrobků v péči o pleť a omezuje použití parabenů, chemických slunečních filtrů, ftalátů a silikonů. Společnost respektuje životní prostředí a nikdy neprovádí testy výrobků na zvířatech.

Více zajímavých informací o společnosti L'OCCITANE naleznete na www.loccitane.cz.

   
22.09.2010 - Krása - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [3] vodfon, kolie [*]

  Tu neznámSml23

  superkarma: 0 22.09.2010, 12:37:56
 2. [2] Chefi [*]

  to je fakt..ale zas oproti ostatním stojí aspon za to

  superkarma: 0 22.09.2010, 09:22:21
 3. avatar
  [1] Jitulenka [*]

  Škoda, že je veškerá kosmetika L´OCCCITANE tak drahá...Sml80

  superkarma: 0 22.09.2010, 06:07:05

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme