Bulvár

Flek

Před loni jsem pracovala v tabáku a samozřejmě si tam chodila nakupovat i mládež z blízké školy. Zrovna ten den kdy se mi trapas stal jsem dostala měsíčky, a jak jsem pořád lítala sem a tam tak mi to prostě proteklo, ale dost hodně.

Samozdřejmě jsem o tom nevěděla. Přišly dvě mladé holky a chtěly cigárka, tak se otočím podávám jim je a ony se podezřele uculují. Tak si říkám proč asi. Když odcházely tak se začaly tlemit na celé kolo. Všichni koukali na ně pak na mě.

Už mi začalo svítat, kouknu a katastrofa, super velký rudý flek na světlých kalhotech. Ještě že jel můj miláček do práce a přivezl mi čisté věci. Následoval druhý trapas jak vysvětlit šéfovi, že potřebuju hrozně nutně do šatny. No nakonec to pochopil i přes to že jsem mu to vyložila tak trochu nesrozumitelně.

   
13.02.2005 - Společnost - autor: Čtenářský příběh

Komentáře:

 1. avatar
  [4] lucis [*]

  Mrawenecek: jsi mi to vzala z pusy

  superkarma: 0 14.02.2005, 13:58:46
 2. avatar
  [1] Gedžitka [*]

  Tak na toto téma se mi stala ještě trapnější věc, teda mě až tak trapná nepřišla, ale možná některé z vás asi tak připadat bude. Když jsem začala chodit se svým nynějším manželem, šli jsme na discotéku, já v bílých kalhotech, tancujem, chtělo se mi na WC, tak sem se omluvila, že jsem hned zpět. Na parketu bylo tma, akorát stroboskopy blikaly, tak nebylo nic vidět. Po opuštění parketu po mě koukali lidi, což mi sice přišlo divný, ale nevěděla sem proč, tak sem si jich nevšímala. Až sem došla na WC, pochopila jsem. Vepředu flek jak , bílý kalhoty a co teď. No naštěstí nejsem nějak cimprlich, tak jsem si ulevila, doběhla za přítelem, řekla, že budeme muset odejít, sice hned nechápal, ale venku jsem mu situaci osvětlila, nakonec i viděl, takže jsme vzali taxi a já se jela domů rychle převlíct, akorát bylo škoda to brzký opuštění discotéky, protože jsme se fakt bavili.

  superkarma: 0 13.02.2005, 00:46:11

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme