Jak napsala Jule Brandova – za všechno mohou muži.

Kéž by pro mě byli vzduch, ale ani bez toho se nedá žít. Nejsem feministka ani přehnaně emancipovaná ženská, jen holka, co má přiměřené sebevědomí, určitou sebeúctu, svůj názor a ví, co chce.

Zjistila jsem, že není ideální tichý ňouma, ale ani sebevědomý švihák lázeňský. Muži, kteří si myslí, že mě chytí na drahé BMW a luxusní večeři, jsou předem ztracení, touha ukázat mladé nevyzrálé studentce luxusní svět je jedna velká lež.

Většinou zatím stojí nějaký pro ně malý a nepodstatný háček, který se jistě dá finančně zalepit. Tento postoj nenávidím, mám peníze - mám všechno.

Mě si prostě jen tak nekoupí.

 

Oproti tomu přístup nějak bylo, nějak bude, teď zrovna mám, tak rozházím, taktéž není ideální. Na otázku: "Co budeme dělat?" Odpoví: "Já nevím." a nebo "Jak chceš." Flegmatismus obecně, mi nahání kopřivku!!! Chci slovo chlapa. (Já vím, jsem náročná.)

Myslela jsem si, že jsem tolerantní, když jsem zvládla nelamentovat nad neumytým nádobím, zmuchlanou hromadou oblečení, přežila jsem i nerozvěšené ručníky v koupelně, potopu po koupání. Dusila jsem v sobě vztek, když došel toaletní papír anebo můj krém na poprsí mastil na jeho vrásky.

Jeho snaha mi pomoct, byla spíše pohromou. Polosyrová večeře a kuchyň k nepoznání, mastnota až na stropě, připečené hrnce a šílený zápach. Tenisky vyprané v balzámu na černé prádlo, kde dáte za 2 dl jako za krabici pracího prášku. Koš s odpadky, který stál na chodbě, vyhodil celý, jelikož jsem neřekla vyhoď odpadky, nýbrž vynes koš.

Navíc, pánové tvorstva nejsou žádní amatéři, tak co by četli potupně návod. Tudíž mi při prvním praní proskákala pračka celým bytem, ve zdi mám tři navrtané díry, ani jedna se nepovedla, a když se snažil nahodit pojistky, nejdřív odpojil celý dům a postupně i ulici.

Pak přijde ta chvíle, kdy se z velkého muže, stane ten malý chlapeček zakoulí očima, mírně se zastydí a zeptá se: "Co jsem provedl?" Jak já tuhle větu nesnáším.

Předstíraná nevědomost, image malého usopleného kluka, co se drží maminčiny sukýnky, když ho táta hubuje. Tak tohle mě zaručeně vytočí a na závěr to podtrhne slovy, ale já to opravdu nevím a ty se pořád zlobíš, navíc jsi puntičkář.

Je to stejně popudivé jako: maminka říkala nebo maminka to dělá takhle. Na tohle mám odpověď, která se jim protiví stejně tak jako, když já slyším, co jeho matka – můj otec je nejlepší chlap na světě.

Ovšem to se dotkneme jeho ega a ozve se jeho ješitnost a je oheň na střeše. Co z toho všeho vyplývá? Nejhorší je arogantní sobec bez smyslu pro humor, který, když neví kudy kam, se odvolává na svoji mámu.

Tak jsem zde pěkně shrnula všechny nedostatky mých exvyvolených a jsem ráda, že teď bydlím sama. Rodí se vůbec ještě obyčejní hodní chlapi, kteří umí pohladit, když je potřeba?

Ralphie


Milá Ralphie,
já myslím, že se rodí a žijí mezi námi. Vy nejste náročná, jen už víte, co do budoucna mužům tolerovat nebudete. Přeji Vám, ať toho pravého brzy najdete a za Váš příspěvek Vám posílám Pharmaton Activit - tablety, které působí proti únavě.

Bavíme se o mužích. O tom, kteří nás přitahují i odpuzují. Existuje herec, který Vás vždy okouzlí? Napište nám o něm!

                                                      redakce@zena-in.cz

Reklama