Zimní sezona oslav je intenzivní a končí velkým třeskem na Silvestra.

 

 

Pro některé lidi je to konečně záminka, aby vstali ze židle a tancovali...
...jednou za rok na firemním večírku.

 

 

To ale vůbec není případ tanečnice Nike. Ta nikdy nepotřebuje hledat záminku, aby se dala do tance, na parketu, v tělocvičně, zkrátka všude, kde jí muzika dodá rytmus. Je oddaná hudbě a rytmem žije 365 dnů v roce. Každá doba rytmu jí dodává nový důvod nastoupit na parket, vyzkoušet nový krok nebo se pustit do nové sestavy. A to je pak teprve oslava!

 

 

 

 

Zima se z tance vytratí, když tancujete v blůze NIKE STUDIO TANK, ušité z materiálu Dri-FIT, který působí na omak jako bavlna. Tento horní díl má slušivá vykrojená záda a kulatý výstřih vpředu. A každé ženě se určitě budou líbit doplňky jako lehká vnitřní podprsenka z Dri-FITu pro zpevnění. K detailům se řadí hrubé zakončení lemů rukávů, kovový potisk s tanečním motivem a značka „studio“ při dolním lemu.

 

 

 

Kalhoty Studio WOVEN PANT z nádherně lehkého popelínu mají polo-volný střih a pohybují se při tanci spolu s tělem. Promyšlené detaily, jako je postranní chlopeň na zip a sponku, zachovávají čisté a štíhlé linie – žádný zbytečný objem. Prýmky zvýrazňují boky, zatímco keprová stuha na šikmé kapse dodávají kalhotám rozměr a hloubku. Hluboká kapsa vzadu napravo se ideálně hodí na permanentku. Nastavitelné dolní okraje lze nosit buď široké nebo stažené, podle nálady.

 

 

Od úplného začátku – obuv NIKE PREP LOW PROFILE poskytuje při tréninku oporu začínajícím tanečnicím. Boty jsou nízké a mají lehký svršek, který umožňuje optimální pohyb po tanečním parketu. Zcela nová botička ze síťoviny je prodyšná – a to přijde vhod, když začne trénink nabírat intenzitě. Výztuha v oblasti klenby zpevňuje a zároveň přispívá k pohodlnému nošení – takže můžete sebevědomě skákat, vypínat se na špičkách nebo provádět svá freestylová čísla. Vnitřní phylonová mezipodešev se přizpůsobuje patě a zajišťuje optimální tlumení a pohodlí. Otočné body na vnitřní straně z nebarvící pryže přidávají náležitou přilnavost. Není pak nic snazšího než na podlaze tělocvičny nebo na parketu vystřihnout otočku. A nezbudou po ní ošklivé černé šmouhy. Vidět budou pouze vaše taneční pohyby.
K dostání rovněž v kůži nebo semiši.

 

 

Čelenka DANCE PEAKED HEADBAND s bavlněnou podšívkou je z Dri-FITu, který dobře saje pot. Díky pružnému materiálu optimálně pohodlně drží na hlavě a zároveň drží pot v šachu, i když jde při tanci do tuhého: a to je krásná výhoda. Čelenka je začleněná do kolekce oblečení a barevné odstíny tak jdou k sobě, jak souladem, tak kontrastem.

 

 

Jsou vidět – a nejsou vidět! Ponožky WOMEN’S DANCE NO SHOW SOCK kopírují okraje boty a vytvářejí tak dlouhou, štíhlou linii nohou tanečnice, bez rušivých lemů ponožek. A co není vidět? Nádherný mřížkový vzor jako u šněrování taneční boty, plus výhody technologie Nike. A také materiál Dri-FIT, zpevněná pata a špička a vyšší trvanlivost ve vysoce namáhaných oblastech. A navíc: ponožky se neshrnují a nesklouzávají po noze.

 

 

Tělo se ze sedmdesáti procent skládá z vody. Hydratace má tudíž zásadní význam pro úspěch cardio cvičení. Láhev Nike POLYCARB WATERBOTTLE je anatomicky tvarovaná a přesně padne do ženské ruky. Je navíc trvanlivá a lze ji mýt v myčce. Po straně má důmyslnou kovovou úchytku, pomocí níž lze láhev připevnit na tašku nebo sportovní náčiní. Je po ruce, kdykoli ji potřebujete! Dostupná v půllitrovém nebo litrovém provedení.

 

 

Ocel a sníh: s kombinací bílé kůže a nerezové oceli jsou hodinky IMARA KEEVA LEATHER jasným vítězem. Elegantní pouzdro z nerezové oceli rámuje snadno čitelný displej, chráněný odolným minerálním sklíčkem. Hodinky mají minimalistický, symetrický profil a elegantní bílý řemínek. Pokud jde o funkce, k dispozici jsou stopky, čas, datum, alarm a dvě časová pásma.
Reklama