Nová smetáková násada, zastřihávač větví, čistič okapů, hrabičky na údržbu květinových záhonů a praktičtější rukojeť kultivátoru.

Fiskars QuikFit Multifunkční systém s vyměnitelnými hlavicemi Fiskars QuikFit vyznamenaný prestižní cenou The Red Dot Design, byl rozšířen o další nástavce. Už letos na podzim tak budete moci na své zahradě vyzkoušet nový zahradní smeták, smeták na terasy, vymetací smeták a čistič okapů. Představení dalších nástavců je naplánováno na leden 2013, kdy na trh přijdou tříramenné hrabičky na růže a ruční zastřihávač větví, obojí k použití s rukojetí upravenou na praktičtější délku 24 cm.

Nový Fiskars QuikFit™ čistič okapů (kat. č.: 135542)

Nový nástavec pro čištění okapů v kombinaci s teleskopickou tyčí Fiskars QuikFit™ (vysunovací až do délky 5 metrů) umožňuje bezpečné čištění okapů ze země.

Fiskars QuikFit Flexibilní nastavitelnost umožní umístit oba konce násady do optimálního úhlu umožňujícího uživateli stát ve vyhovující vzdálenosti od čištěného okapu.

Dvojitá hlavice umožní odstranění hrubých nečistot pomocí škrabky a vymetení jemných nečistot a porostu na stranách žlábku štětinovým kartáčem.

Nový Fiskars QuikFit™ zahradní smeták (kat. č.: 135532)

Fiskars QuikFit Zahradní smeták je díky svým pevným štětinám dobrým pomocníkem pro zametání zpevněných ploch, schodišť nebo pro odmetání sněhu. Nasazení na QuikFit™ tyč v optimálním úhlu zajišťuje ergonomické zametání a snadný pohyb dopředu a zpět, zatímco duální štětiny Fiskars PowerClean™ (silnější šedé na přední hraně a tenčí štětiny terakotové barvy vzadu) zajistí flexibilní a výkonné čištění.

Nový Fiskars QuikFit™ smeták na terasy (kat. č.: 135533)

Fiskars QuikFit O něco měkčí a kratší štětiny smetáku na terasy, jsou ideální pro čištění dřevěných podlah a podlah náchylnějších k poškození. Smeták má speciálně navržený tvar, který usnadňuje smetení prachu a nečistot. Stejně jako u předchozího nástavce je díl nasazen v optimálním úhlu, což umožňuje ergonomickou práci a dva typy štětin zajišťují snadný pohyb dopředu a zpět.

Fiskars QuikFit™ vymetací smeták (kat. č.: 135534)

Fiskars QuikFit Středně silné, dlouhé štětiny jsou přizpůsobeny k odstraňování nečistot jakými jsou například listí, písek či dešťová voda z nepravidelných a obtížně dostupných povrchů.

Fiskars QuikFit Výhodou je možnost nasazení na tyč QuikFit™ v poloze umožňující při zametání boční pohyb, který je pro úkony, ke kterým je vymetávací smeták určený, optimální.

Všechny zametací hlavice Fiskars QuikFit™ mají nad štětinami oranžové nárazníky chránící zametané povrchy před poškozením. Pro výměnu tří nových nástavců stačí jednoduché stisknutí tlačítka off/on na tyči Fiskars QuikFit™.

Fiskars QuikFit™ zastřihávač větví (kat. č.: 136525)

Fiskars QuikFit Fiskars QuikFit Novinkou pro rok 2013 je zastřihávač větví Fiskars QuikFit™, který posunuje zastřihávání strojů do nové dimenze.

Pomocí tohoto nového výrobku mohou zahradníci bezpečně prořezávat koruny vysokých stromů, aniž by k tomu potřebovali žebřík. K dispozici mají dvě teleskopické tyče o maximální délce 3,5 a 5 m.

Při použití mechanismu PowerReelTM mohou uživatelé zvýšit sílu čelistí při zastřihávání a usnadnit si tak prořezávání větví až do průměru 32 mm.

Fiskars QuikFit™ hrabičky na květiny (kat. č.: 135552)

Fiskars QuikFit V roce 2013 doplní systém také hrabičky pro údržbu květin se sedmi flexibilními hroty, které jsou ideální pro drobné práce v květinových záhonech a na jiných menších plochách, z nichž je třeba odstranit plevel či suché listí.

Fiskars QuikFit V případě, že musíte dojíždět na vzdálenější zahradu, umožňuje praktická velikost hrabičky snadno přepravovat v zavazadlovém prostoru osobního automobilu. Nový výrobek doplňující stávající sérii zahradního nářadí je optimální používat s malou a střední rukojetí Fiskars.

Jedno stisknutí pro celou řadu možností

Funkční nástavce Fiskars QuikFit™ lze jednoduše a rychle vyměnit pomocí jediného stisknutí zamykacího mechanismu. Tento důmyslný systém umožňuje snadné propojení široké škály hlavic s jednou tyčí, což mimo jiné přináší výhodu snadného skladování. S pomocí systému Fiskars QuikFit™ mohou zahradníci zvládnout každý úkol rychle a elegantně v kterékoliv roční době, zatímco v kůlně budou mít stále pořádek.

Nová radost ze zahradničení

Systém Fiskars QuikFit™ je typickým příkladem toho, jak společnost Fiskars využívá zkušenosti zahradníků a snaží se jich využít ve spojení s nejnovějšími poznatky vědy a novými materiály. Fiskars zastává názor, že všechny nástroje, dokonce i ty nejjednodušší, lze ovládat snadněji, účinněji a títaké příjemněji, což je přesně to, po čem touží každý zahrádkář.

Reklama