Bulvár

Fischerová: Nebráním se těhotenství

 

„Charita mi poskytuje pocit klidu a svým způsobem i štěstí,“ řekla exoticky vyhlížející druhá Česká vicemiss roku 2007 Lilian Saran Fischerová (23). Sympatická studentka českobudějovické univerzity se letos v létě ani na chvilku nezastaví.

Zúčastnila se několika charitativních akcí, potěšila svou přítomností děti z dětských domovů, ale především pracuje na další verzi projektu The Beautiful Mind, což bude stejně jako loni focení kalendáře s fotografiemi populárních žen, jehož výtěžek bude věnován na podporu postižených dětí.

„Chtěla bych jet s přáteli do Francie, procestovat ji autem, zastavit se na různých místech, projít se nejen po památkách, ale i po francouzském venkově. Tak zhruba na čtrnáct dní, ale nevím, zda se to vůbec podaří. Teď mám naplánované akce v modelingu, rýsuje se i další charitativní projekt věnovaný dětem, snad to vyjde v srpnu, že si udělám pár dnů volna, řekla Korzu.

Lilian, která miluje děti a věnuje jim mnoho svého volného času, ale spekulace o tom, že očekává narození vlastního potomka, důrazně vyvrací. „Nejsem těhotná, věcem sice nechávám volný průběh, ale informace z médii, že čekám rodinu, se zatím nezakládají na pravdě,  odmítla spekulace.

V budoucnu si život bez vlastních dětí půvabná modelka nedovede představit. Zatím má ale prý ještě dost času.

„Toužím po velké rodině. Chci mít čtyři děti, tři vlastní a jedno adoptované,  prozradila své plány a dodala, že samozřejmě bude záležet na tom, jak se jí bude dařit po ekonomické stránce.


   
29.07.2008 - Společnost - autor: Korzo

Komentáře:

 1. avatar
  [4] ToraToraTora [*]

  No jo, velkou rodinu, manžílka, domeček, zachránit pralesy a světový mír...bla bla bla. Tak už nás pořád nepřesvědčujte, jak to s námi a světem myslí ty dutohlávky dobře.

  superkarma: 0 29.07.2008, 14:33:52
 2. avatar
  [3] Meander [*]

  To je zajímavé, jak moc média zajímá, kdy která slavná zabřezne. Že se neptají taky slavných samečků, jestli a kdy někoho zabřeznou.

  superkarma: 0 29.07.2008, 14:01:33
 3. avatar
  [2] misa.35 [*]

  To už je obehraná písnička, všechny "celbrity" ženského rodu chtějí mít velkou rodinu a skutek, jsou rády, když mají po 30cítce jedno dítko

  superkarma: 0 29.07.2008, 12:34:09
 4. avatar
  [1] mysak [*]

  Já bych klidně čtyři vlastní.. Ale to říkám teď, až budu mít jedno uřvané, co bude spát v noci 2 hodiny (jak to má známá), rychle si to rozmyslím.

  superkarma: 0 29.07.2008, 10:03:12

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme