Věděli jste, že jsou Kanárské ostrovy nejvyhledávanější destinací sezóny? Nabízejí totiž bezpečí a celoroční příjemné teplo.

Také chcete svou dovolenou strávit bezpečně v teple? Rezervujte si svou dovolenou včas – počet volných míst ubývá rychle! Nyní navíc můžete využít FIRST MINUTE slevy a zaplatit zálohu pouhých 1000 Kč za osobu!

Ale dlouho se nerozmýšlejte – FIRST MINUTE slevy už končí 31. 10. 2016!

Hotel COSTA CALETA

hotel

CENA JIŽ OD: 17 990 Kč

POBYT OD - DO: 1. 12. - 8. 12. 2016

DÉLKA POBYTU: 8 dní

ODLET Z: Praha

STRAVA: all inclusive

Vybavení objektu:

V jedné čtyřpatrové budově je celkem 308 pokojů (5 upravených pro tělesně osoby tělesně postižené). Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, internetový koutek v prostoru recepce a Wi-Fi připojení k internetu ve společných prostorech (oboje za poplatek), restaurace, 2 bary, dětský klub (děti 4 – 12 let), půjčovna aut, úschovna zavazadel. Uprostřed komplexu jsou 2 bazény pro dospělé, dětský bazén, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, jacuzzi a menší bazén na střešní terase. Hotel zajišťuje sportovní programy během dne pro děti i dospělé, aktivity ve sportovním areálu, večerní profesionální představení, živá hudba nebo hry, mini-disko pro děti.

K tomuto hotelu získáte jako dárek až 2 vstupenky pro Vaše děti do vyhlášeného přírodního parku Oasis Park! Podmínkou jsou vždy 2 dospělé osoby platící vstup a věk dítěte do 11,9 let.

Více informací na www.canariatravel.cz

 

Hotel GLORIA PALACE SAN AGUSTÍN THALASSO & HOTEL

hotel

CENA JIŽ OD: 18 500 Kč

POBYT OD - DO: 10. 12. - 17. 12. 2016

DÉLKA POBYTU: 8 dní

ODLET Z: Praha

STRAVA: polopenze

Vybavení objektu:

Hotel s letitou tradicí nabízí v jedné obloukové budově 448 pokojů. Hostům je k dispozici mramorová vstupní hala s recepcí, výtahy, internetový koutek (za poplatek), bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v celém hotelu, 2 restaurace, konferenční místnosti, dětský klub Tina (děti 4 – 12 let), několik menších obchůdků, kadeřnictví, služby prádelny, parkoviště. V hotelové zahradě jsou 2 velké bazény pro dospělé (v zimních měsících vyhřívané), dětské brouzdaliště, sluneční terasy s lehátky a slunečníky. Na střešní „chill out“ terase (za poplatek) je bazén s oddělenou zónou pro nudisty. Hosté (starší 15 let) mohou využít služby jednoho z největších Thalasso center v Evropě (krytý termální bazén s mořskou vodou, sauna, turecké lázně, masáže, léčebné procedury atd.). Pro děti i dospělé jsou připravovány denní a večerní animační programy nebo kulturní představení. Hotel akceptuje (za poplatek) pobyt psů do 5 kg (mimo společné prostory - bazén, restaurace, bary, atd.).

Více informací na www.canariatravel.cz

 

Hotel IBH HOTEL BAHÍA FLAMINGO

hotel

CENA JIŽ OD: 15 900 Kč

POBYT OD - DO: 19. 12. - 26. 12. 2016

DÉLKA POBYTU: 8 dní

ODLET Z: Praha

STRAVA: polopenze

Vybavení objektu:

Tři třípatrové budovy mají celkem 142 pokojů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v prostoru recepce, restaurace, 2 bary, společenská místnost s televizí. Na centrální terase se nachází bazén pro dospělé, dětské brouzdaliště a sluneční terasa s lehátky. O sport i zábavu se denně starají animátoři.

Hotel požaduje při příjezdu jako jistinu na poskytované služby (konzumace, zapůjčení ručníků atd.) číslo kreditní karty, nebo finanční hotovost 50 EUR, která je vrácena při úhradě hotelového účtu.

 

Na Gran Canarii, na Fuerteventuru a další Kanárské ostrovy se můžete vydat s naším největším touroperátorem pro tuto oblast - cestovní kanceláří Canaria Travel - více informací najdete na adrese www.canariatravel.cz nebo přímo v kanceláři Canaria Travel v Praze 1, Jungmannova 7, případně na telefonu: +420/221969224 nebo mobilní operátor 602313049, fax 224946391 nebo 224 948025

canaria

 

Reklama