Bulvár

Finalistky Prima křivky: Šárka Sváčková

Miss Prima křivky (první ročník této soutěže se uskutečnil loni ještě pod názvem Miss Full of Beauty) je soutěží pro ženy s oblými křivkami, které sice nejsou podle současného přísného módního diktátu ideální, přesto jsou ale krásné a obdivuhodné. Magazín Žena-in fandí dívkám a ženám, které se nenechaly spoutat nepsanými pravidly! Dovolte nám nyní představit finalistky letošního ročníku soutěže, pátá z nich je Šárka Sváčková.

sarka

věk: 41
svobodná
učitelka v mateřské školce

Jak bys charakterizovala sebe samu?
Jsem úplně obyčejná holka, tedy vlastně žena. I když mé tělo stárne, má duše je stále mladá. Jsem ráda aktivní, nebaví mě zahálet, stále musím něco dělat nebo vymýšlet. Nemám ráda nudu a stereotyp. Nejvíce ze všeho mě baví má práce. Mám to štěstí jako jedna z mála, že dělám práci, která je zároveň mým koníčkem. Jsem učitelkou v mateřské škole. Děti velmi miluji, jsou pro mě inspirací, nabíjí mě svou energií, a díky nim snad nikdy nezestárnu, neboť každý den se vracím do dětských let. Ráda tančím, zpívám, cestuji, poznávám nové lidi, ráda se směju, a když se do něčeho pustím, snažím se dělat vše naplno. Možná jsem na některé věci až příliš velký puntičkář. Jsem také upřímná, a to se možná některým lidem nelíbí, ale neumím se přetvařovat. Mou slabou stránkou je, že jsem velmi citlivá a hodně věcí mě dojme, lépe řečeno, brečím i u pohádek.

Souzníš se znamením, ve kterém ses narodila, nebo si myslíš, že tě dostatečně nevystihuje?
Narodila jsem se ve znamení Váhy. Dočetla jsem se, že Váhy jsou velmi společenské, oplývají šarmem, jsou zdvořilé, mají vybrané chování a estetické cítění. Mezi jejich pozitivní rysy také patří smysl pro diplomacii, elegance, spravedlnost a takt, naopak mezi slabiny patří, že jsou nerozhodné, domýšlivé, nesamostatné a přelétavé. Ženy Váhy jsou většinou přitažlivé, dbají o svůj vzhled a zůstávají krásné do pozdního věku. Patří mezi kokety a své partnery si pečlivě vybírají. Jsou perfekcionistkami, nevěří své fyzické kráse a neustále na sobě hledají chyby. Kdybych měla vyjádřit, na kolik procent mě tohle znamení vystihuje, řekla bych, že z 80 % určitě. Nesouhlasila bych snad jen s tím, že jsem nesamostatná, neboť v životě spoléhám především sama na sebe.

Co považuješ za svůj největší životní úspěch?
Za svůj největší životní úspěch považuji to, že dělám práci, která mě naplňuje a strašně baví. Ne každý má to štěstí. Za největší pracovní úspěchy považuji různé výhry ve výtvarných soutěžích, do kterých se každoročně s dětmi zapojuji. Ta největší byla celostátní soutěž s výhrou 100 000 Kč pro zařízení a vybavení třídy, díky které teď máme nádherně zařízenou třídu, kde se cítíme jako v pohádce. Mezi další úspěchy považuji i to, že již třetím rokem studuji na Ostravské univerzitě a zanedlouho toto studium snad zdárně dokončím. A kdybych měla zavzpomínat na dřívější dobu, tak snad každý během života prožívá různé větší nebo menší úspěchy, ač už sportovní, nebo osobní. Pro zpestření uvádím ještě výhru v soutěži o nejdelší polibek, kdy se nám podařilo překonat světový rekord.

sarka2

Proč bys měla vyhrát právě ty a které ze soutěžících bys v případě, že nevyhraješ, přála stupně vítězů?
Proč bych měla vyhrát právě já? Popravdě řečeno, pro mě je velký úspěch už to, že jsem mezi 12 finalistkami této soutěže. Samozřejmě že každá z nás si v koutku duše přeje, aby stála na pomyslném stupni vítězů, ale ať už vyhraje kterákoliv z nás, jde hlavně o to, abychom ukázaly, že i ženy, které nemají míry 90-60-90, se chtějí líbit a jsou krásné takové, jaké jsou. Mnohdy si lidé myslí, když vidí ženu, která je prostorově výraznější, že se doma jenom cpe, nic nedělá a potom vypadá tak, jak vypadá. Je to nejjednodušší způsob myšlení, ale ne vždy tomu tak je. Někdy za těmi kily navíc stojí nemoc, stres nebo prostě jen geny. Proto bych si přála, aby se člověk nesoudil podle toho, jakou má postavu. A když tak přemýšlím, proč bych měla vyhrát zrovna já? Napadají mě dva důvody. Možná třeba právě proto, abych povzbudila i ty „starší“ ženy, jako jsem já, neboť jsem z celé soutěže nejstarší, a ani ve snu by mě nenapadlo, že v mých 41 letech se zúčastním takové soutěže, a to s dívkami o 20 let mladšími. Takže dámy mého věku, nezoufejte, ještě není nic ztraceno, i Vy můžete být královnou krásy. A tím druhým důvodem je to, že jako jediná zastupuji Moravu. Ano, je to neuvěřitelné, že i když je na Moravě taková spousta krásných dívek a žen, jak se říká krev a mlíko, jen málokterá našla odvahu se přihlásit. Bude mi ctí Vás zastupovat. A v neposlední řadě, aby na mě mohlo být pyšných mých 28 sluníček ze třídy. :) A v případě, že nevyhraju, tak to opravdu přeji každé z nás, ale pokud bych měla být konkrétní, tak nejvíce Denisce Zifčákové, protože je opravdu nádherná.

Už jsme vám představili:

Více o soutěži se dozvíte na www.primakrivky.cz

   
12.08.2014 - Společnost - autor: (red)

Další příspěvky

Komentáře:

 1. avatar
  [31] Marssyy [*]

  Sml67

  superkarma: 0 14.08.2014, 13:00:54

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [30] evelyn [*]

  Te kadernici, co cese finalistky, by meli useknout ruce, to je bes, co jim dela na hlave.

  superkarma: 0 12.08.2014, 21:42:33
 2. avatar
  [29] kobližka [*]

  Kadla — #27 No,to je super,ale asi máš tmavé vlasy,nebo si je musíš barvit?A nosíš rozpuštěné,nebo nějak svázané?

  superkarma: 0 12.08.2014, 20:34:36
 3. avatar
  [28] Dudlajlama [*]

  Kadla — #27 Ja si pokorne nechavam narust vlasy na stara kolenaSml57. Kdyz jsem se videla po poslednim ostrihani, zaplakala jsem krvavou slzou. Vypadala jsem jako miss Ellie Ewingova z Dallasu. Kratke bochanky po stranach a misto ofiny tezka vlna do celaSml24

  superkarma: 0 12.08.2014, 20:06:52
 4. avatar
  [27] Kadla [*]

  Pentlička — #16To fakt nemůžu souhlasit. Žena by měla nosit takový střih vlasů, jaký jí sedí k obličeji a k postavě. Mně je 48 a mám dlouhé vlasy. V krátkých vypadám jak nablblý měsíček, co ho někdo sestřelil z oblohy... Vyzkoušeno - několikrát na různých kratších střihách vlasů. Vždycky jsem se nakonec pokorně vrátila k dlouhým vlasům a jinak už to nebude. Prostě mi dlouhé vlasy sluší. Můžu pro ilustraci poskytnout fotky v krátkých a v dlouhých...

  PS. Mně se ty vlasy na obrázku výše taky nelíbí, ale ne kvůli délce, ale kvůli tomu, že mi připadá děsný ten melír.... Dělá ji to starší, stejně jako podobný barevný vlasový model dělal starší jednu z těch před ní....

  1. na komentář reaguje Dudlajlama — #28
  2. na komentář reaguje kobližka — #29
  superkarma: 2 12.08.2014, 19:56:58
 5. avatar
  [26] peetrax [*]

  Dlouhé vlasy nám objemnějším sluší, záleží na každé(m), jak se o ně bude starat a udržovat je. Sml16 Opět moc sympatická finalistka!

  superkarma: 0 12.08.2014, 19:13:48
 6. avatar
  [25] Dudlajlama [*]

  Midsummer — #20Kvetak na hlave by se mel zaradit mezi kategorie zlocinu. Tady nosi hodne starsich zenskych delsi vlasy a musim rici, ze z 90% se tu o vlasy pecuje, i kdyby na chleba nebylo. Zenska v upravenych dlouhych vlasech vypada vzdycky dobre a kdyz si ji predstavim v sestrihane repe, nedopada to srovnani dobre. Momentalne leti i mikada, ktera jsou smrncovni i na sedivych vlasech, ale takovych tech typickych strihu ceske ulice(vyholeny krk, spicate kotlety a jednolita zrz nebo cerven)tady moc nevidis.

  Sarka se mi libi celkoveSml67, mozna bych vlasy zastrihla tak kus pod ramena a nechala rovne, protoze jsem zaujata proti kudrdlinamSml57. Ale o vlasy tu az tak nejde, je to sympaticka zenska.

  superkarma: 0 12.08.2014, 17:15:10
 7. avatar
  [24] Delli2 [*]

  sympaťanda Sml16

  superkarma: 0 12.08.2014, 16:03:20
 8. avatar
  [23] Suzanne [*]

  wich — #19 Já jsem si teprve ve čtyřiceti nechala narůst opravdu dlouhé pačesy a je mi v tom moc dobře Sml22 Moje máma má taky dlouhé od třiceti. Ona je navíc typ stárnoucí dobré víly Sml16

  superkarma: 1 12.08.2014, 14:41:20
 9. avatar
  [22] wich [*]

  Midsummer — #20 Sml67 Minimálně aspoň to mikádo typu podkova. Vesměs co je kratší, přidává léta a léta, přestože si nositelky nejspíš myslí něco jiného.

  superkarma: 0 12.08.2014, 14:18:22
 10. avatar
  [21] kobližka [*]

  Midsummer — #20 wich — #19 Souhlas Sml22

  Taky se mě nelíbí na hlavách starších žen ještě vídaný beran Sml68 nebo hodně sestříhaná hlava do neurčitého tvaru.Hlava jako kulička se k výraznějšímu tělu nehodí.Já teda už nemám takovou kvalitu vlasů,abych si mohla dovolit dlouhé,ale mám alespoň jakés - takés mikádo.Nebarvím se a šedivé dlouhé vlasy by vypadaly hodně podivně,tak proto alespoň to mikádo.Pěkné vlasy byly odjakživa ozdoba ženy.

  superkarma: 0 12.08.2014, 14:17:35
 11. avatar
  [20] Midsummer [*]

  wich — #19 Přesně tak. Tenhle názor přetrvává ještě z dob socialistického květáku coby jediného myslitelného účesu v té době. Vůbec nechápu, že se toho ještě někdo drží. Naopak, dlouhé vlasy ve středním a vyšším věku, jsou-li dobré kvality, každou ženu úplně rozzáří.

  1. na komentář reaguje kobližka — #21
  2. na komentář reaguje wich — #22
  3. na komentář reaguje Dudlajlama — #25
  superkarma: 2 12.08.2014, 14:02:16
 12. avatar
  [19] wich [*]

  Pentlička — #16 Hluboko vyryté klišé, díky kterému ze sebe ženské často dělají neforemné krabice s divným krátkým střihem na hlavě. Kdyby se kočka z článku nechala ostříhat, má rázem opticky 10 kg víc.

  Btw. umí si někdo Krainovku nebo Brožovou představit s krátkými vlasy? Taky čtyřicítky Sml58

  1. na komentář reaguje Midsummer — #20
  2. na komentář reaguje kobližka — #21
  3. na komentář reaguje Suzanne — #23
  superkarma: 3 12.08.2014, 13:54:29
 13. avatar
  [18] Suzanne [*]

  samecka — #12 Jo, to je fakt. Bez obalu a bez keců pochválí jinou konkrétní babu.

  wich — #15 Taky se mi líbí její přístup k práci Sml22Sml67

  superkarma: 2 12.08.2014, 13:22:32
 14. [17] Helena Svatková [*]

  Jiný účes by jí slušel určitě víc a byla by kočka.Sml22

  superkarma: 0 12.08.2014, 12:42:05
 15. avatar
  [16] Pentlička [*]

  Mně se právě ty její vlasy vůbec nelíbí, podle mě se dlouhé rozevláté vlasy k ženě nad 40 nehodí. Trochu mi připomíná Janu Nagyovou, ta taky měla rozpuštěné blonďaté vlasy plazící se jí po zádech a vypadalo to divně.

  1. na komentář reaguje wich — #19
  2. na komentář reaguje Kadla — #27
  superkarma: 0 12.08.2014, 11:50:19
 16. avatar
  [15] wich [*]

  Kočka působí optimisticky a je velmi příjemné vidět někoho, kdo si nestěžuje na svoji práci a povolání ho baví a hledá stále nové výzvy Sml67

  Šaty jak šaty, ty se převlečou, ale spíš bych jí udělala něco s vlasy. Černé vlasy a v tom vypálený bílý melír byla záležitost snad 10 let zpět...

  1. na komentář reaguje Suzanne — #18
  superkarma: 0 12.08.2014, 11:16:34
 17. [14] Zuza70 [*]

  A zase ty hrozný šaty Sml80. Proč nemají na sobě něco barevného?

  superkarma: 0 12.08.2014, 11:01:47
 18. avatar
  [13] kobližka [*]

  Prostě dámu při těle vrzneme do černého pytle,aby tak nějak nerušila ty ostatní a basta.Další finalisty už sledovat nebudu,páč to začíná být nuda.Ale jak je modelka tenká,to je módních kreací....škoda slov.

  superkarma: 0 12.08.2014, 10:45:19
 19. avatar
  [12] samecka [*]

  Mně se v těch rozhovorech moc líbí jak odpovídají na otázku, komu by vítězství přály (kromě sebe). Každá přímo jmenuje konkrétní ženu, bez blbých keců, pochválí ji a já jim to věřím.Sml67

  1. na komentář reaguje Suzanne — #18
  superkarma: 2 12.08.2014, 10:45:11
 20. avatar
  [11] Pajinka [*]

  krásná a moc sympatická paní, oblékla bych ji do výraznějších barev, určitě by ji to ještě více rozzářilo Sml67

  superkarma: 0 12.08.2014, 10:24:26
 21. avatar
  [10] Suzanne [*]

  Tak ta je dobrá Sml22Sml58Sml67

  superkarma: 0 12.08.2014, 10:18:24
 22. [9] Elis19 [*]

  glady — #3stoprocentně souhlasím a navíc na svůj věk vůbec nevypadáSml22

  superkarma: 0 12.08.2014, 09:10:12
 23. avatar
  [8] hubajda [*]

  mila a pekna zenska a ty vlasy nadhera

  superkarma: 0 12.08.2014, 08:56:06
 24. avatar
  [7] vladka321 [*]

  Opět v černém, ale velice mne překvapil věk a musím řící: "Slečnám lehce po dvacítce směle konkuruje." Je to zralá žena, kde již v obličeji se toho mnoho zračí.

  superkarma: 2 12.08.2014, 08:39:54
 25. avatar
  [6] datura [*]

  hada — #1mně taky Sml59

  superkarma: 0 12.08.2014, 08:25:53
 26. avatar
  [5] Jitullinka [*]

  a zase v černém! ach jo...

  superkarma: 0 12.08.2014, 07:45:54
 27. avatar
  [4] gerda [*]

  Děti ji musí milovat. Z obličeje jí vyzařuje laskavost. Určitě je příjemná osoba. Jen ty sukně měly být pod kolena.

  superkarma: 0 12.08.2014, 06:54:54
 28. avatar
  [3] glady [*]

  moc příjemná krásná žena s krásnými vlasy Sml22Sml59

  1. na komentář reaguje Elis19 — #9
  superkarma: 0 12.08.2014, 05:41:59
 29. avatar
  [2] buldok [*]

  Šárka má moc krásné vlasy.

  superkarma: 0 12.08.2014, 02:12:52
 30. [1] hada [*]

  nejvíc se mi líbí ty její vlasy, pěkná barva i úpravaSml16

  1. na komentář reaguje datura — #6
  superkarma: 0 12.08.2014, 00:03:30

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme