Novinky

Finalistky Miss Junior předvedly své postavy v plavkách

Těchto čtrnáct krásek je finalistkami Miss Junior Česká a Slovenská republika 2015. Už v úterý se rozhodne, která z nich se stane královnou krásy mladých dívek. Nyní dívky tvrdě makají na týdením soustředění v areálu Monínec, kde si je berou do parády odborníci a trénují na finálový večer. 

juniorky

Holky celý týden vedou trenéři, výživoví poradci, choreograf, modelka Kateřina Votavová, která dívky učí chůzi po mole, moderátorka a také ambasadorka soutěže Kateřina Kristelová, která jim dává hodiny mediálního tréninku.

„Rozhodně to pro holky není dovolená. Vstávají v sedm hodin ráno, v osm už mají povinný běh a rozcvičku, následují přednášky, dnes měly například hrozně zajímavý výklad na téma bulimie a anorexie pedagoga Martina Kuneše z občanského sdružení Eduteam, mají denně tréninky na finálový večer, hodiny chůze. Do postele se dostanou úplně hotové kolem desáté,“ vysvětluje Kristelová.

juniorky

Pro většinu dívek je to úplně první setkání s modelingem. I proto chůze po mole je pro některé z nich velkou výzvou.  „Jsou moc šikovné, samozřejmě s některými to je větší práce, ale makají na sobě a snaží se. Věřím, že do finále budou připravené všechny,“ řekla modelka Kateřina Votavová.

Sobotní večer měly dívky poprvé volnější a mohly vyrazit do místního spa, kde si užívaly v bazénu, sauně a vířivce. V Monínci budou nacvičovat do pondělí, v úterý už je čeká samotné finále v divadle Broadway, kde porota složená ze slavných osobností a také partnerů určí novou Miss Junior.

bazen

vsechny

„U nás není důležitá výška ani váha. Hledáme mladou juniorku s krásnou tváří a charismatem. Dívku, pro kterou je anorexie i bulimie cizí slovo, nemá piercing ani tetování anení  jen ramínko na šaty,“ dodala Kristelová, která finále soutěže bude v úterý 24. listopadu v divadle Broadway také moderovat.

vsichni

   
23.11.2015 - Redakční novinky - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [4] mandzarik [*]

  A proč jim tu zkoušku odolnosti a sebevědomí nedopřát ? Je tolik různých disciplín ...

  superkarma: 0 23.11.2015, 16:41:33
 2. avatar
  [3] kobližka [*]

  gerda — #1 Těžká Sml22

  superkarma: 0 23.11.2015, 16:07:41
 3. [2] bobani [*]

  přitom na ulici potkáte i mnohem hezčí děvčata

  superkarma: 1 23.11.2015, 09:02:17
 4. avatar
  [1] gerda [*]

  A kdo ty missky pořád potřebuje, že se jich každoročně tolik vychrlí? Vždyť už je to nuda.

  1. na komentář reaguje kobližka — #3
  superkarma: 1 23.11.2015, 08:49:00

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme