Volba Muže roku 2013 v našem magazínu pokračuje dalším medailonkem. Tentokrát se seznámíte se sympaťákem Vaškem Jachem, který věří, že nežijeme proto, abychom jedli, ale jíme proto, abychom žili...

  • jachJméno: Václav Jach
  • Povolání: student
  • Věk: 23
  • Bydliště: Ostrava - Poruba

Čím vás (kromě fyzické krásy) okouzlí žena?
Nejvíce ze všeho mě u ženy okouzlí úsměv. Ten podle mého názoru souvisí nejen s fyzickou krásou, ale také s vnitřní vyrovnaností a především s celkovým optimistickým pohledem na život. Důležitá je pro mě také inteligence a smysl pro humor. Nejlepší je však kombinace krásného úsměvu, důvtipu a inteligentního humoru. :)

Souhlasíte se rčením, že láska prochází žaludkem? Pokud byste pozval ženu k sobě domů na večeři, co byste jí uvařil?
Jelikož jsem názoru, že nežijeme proto, abychom jedli, ale že jíme proto, abychom žili, tak s tímto rčením úplně tak nesouhlasím. To však neznamená, že vaření nechávám jen na ženách. Kdybych měl pozvat ženu na romantickou večeři, tak bych určitě nezapomněl na kvalitní víno, které bych začal rozlévat ještě před večeři, neboť můj kuchařský um má stále ještě své mouchy.

Jako finalista MR2013 se budete podílet i na charitativní činnosti, pomoc potřebným je ale běžnou součástí života nás všech. Kdo podle vás potřebuje vaši pomoc nejvíce a komu byste v budoucnu rád pomáhal?
Zkušenosti s charitativní činnosti a s pomoci potřebným již mám. Pracuji jako lektor angličtiny v jazykové škole Angličtina s úsměvem, která pravidelně pořádá charitativní akce pro děti, jejichž výtěžek směřuje do sdružení Zdravotní klaun. Jedná se o občanské sdružení široce uznávané pro svoji odbornost v oblasti využívání humoru ve zdravotnictví. Takže na otázku, komu bych v budoucnu rád pomáhal a kdo potřebuje pomoc nejvíce, musím odpovědět, že jsou to především děti. Není nic krásnějšího než vykouzlit úsměv na tváři dětem, u kterých se v souvislosti s nemocí nebo těžkou životní situací s úsměvem ani nepočítá.

Co bylo (nebo kdo byl) pro vás impulsem, abyste se přihlásil do soutěže Muž roku 2013?
Největším impulsem pro mě byla má fyzická proměna, kdy jsem za 6 měsíců shodil cca 10 kg. Také díky této změně jsem dostal nabídku na módní přehlídku, které jsem se zúčastnil. Nejen že se mi tato zkušenost líbila, ale zaznamenal jsem také pár pozitivních ohlasů jak od blízkých, tak i cizích lidí. Brouka mi do hlavy nasadil můj kamarád, kterého napadlo, že bych se mohl do soutěže Muž roku přihlásit. Po chvíli přemýšlení jsem nakonec přihlášku podal a k mému štěstí a překvapení se také dostal do finálové dvanáctky.

Jakou nejlepší a jakou nejhorší radu do života jste kdy dostal a od koho byly?
Nejlepší radu jsem určitě dostal od své mamky, která mi jich dala nespočet. Za nejlepší však považuji: „Netrap se nad věcmi, které již nemůžeš nijak ovlivnit“. Mně osobně tato rada velmi pomáhá, neboť se rád, i když vlastně nerad, vracím do minulosti a zpětně řeším věci s myšlenkou, že bych je nejraději udělal jinak, a říkám si, jaké by to bylo, kdyby… Vždy si však vzpomenu na tuto radu, snažím se netrápit minulostí a vyhlížím lepší zítřky.
Na nejhorší radu si nevzpomínám, protože když mám pocit, že se nejedná o chytrou a dobrou radu, nemá cenu si ji ani pamatovat.

A závěrečná: Jak si představujete svůj život za pět a patnáct let? (Kde se vidíte…)
V rámci prvních pěti let bych se rád osamostatnil v bydlení, dodělal školu a začal dělat práci, která mě baví a díky které bych nemusel strádat. S přibývajícím věkem bych chtěl založit spokojenou rodinu a v budoucnu se dále seberealizovat.

jach

Jak se vám, milé čtenářky, Vašek líbí?

Vybíráme Muže roku 2013 magazínu ŽENA-IN.cz!

Takto vám postupně představíme všech 12 finalistů soutěže Muž roku 2013. Následně uveřejníme anketu a vy pak, milé čtenářky, budete mít asi 14 dní na to, zvolit si z finalistů Muže roku 2013 magazínu ŽENA-IN.cz.

Slavnostní galavečer, na kterém bude vyhlášen i Muž roku 2013 magazínu ŽENA-IN.cz, proběhne opět v Městském divadle v Náchodě 23. 8. 2013.

Kam dál? Finalisté muže roku 2013...

Reklama