Lukáš Dacík je strudent a hasič. Loni získal titul Hasič roku a letos postoupil mezi finalisty Muže roku. Zajímavá je pro něj ta žena, která to má srovnané v hlavě. Seznamte se s Lukášem v krátkém rozovoru...

  • dacikJméno: Lukáš Dacík
  • Povolání: student
  • Věk: 22
  • Bydliště: Vlčnov na Zlínsku

Čím vás (kromě fyzické krásy) okouzlí žena?
Měla by být rozumná, umět se bavit ve společnosti. Mít srovnané věci v hlavě a mít určitý životní cíl, za kterým si jde. Rodinný typ, aby milovala děti a rozuměla si s nimi.

Souhlasíte se rčením, že láska prochází žaludkem? Pokud byste pozval ženu k sobě domů na večeři, co byste jí uvařil?
Něco na tom bude, s láskou přece vždy chutná lépe. Uvařil bych asi něco na italský způsob s výborným vínem a příjemným romantickým prostředím.

Jako finalista MR2013 se budete podílet i na charitativní činnosti, pomoc potřebným je ale běžnou součástí života nás všech. Kdo podle vás potřebuje vaši pomoc nejvíce a komu byste v budoucnu rád pomáhal?
lukas3Jako Hasič roku 2012 jsem se stal jedním z patronů společně s Lucií Bílou, Bárou Basikovou a dalšími významnými osobnostmi, nadace Korunka Luhačovice, se kterou spolupracuji. Je to nadace, která pomáhá dětem v tom, aby byl život krásnější, pomáhá jim plnit svá přání. Já jsem věnoval svou materiální výhru ze soutěže Kojeneckému ústavu ve Valašském Meziříčí. Taky se aktivně podílím na nejrůznějších akcích, jako je například organizace humanitární sbírky pro zaplavené oblasti apod. Do budoucna chci určitě dál pomáhat lidem, jakýmkoliv způsobem, nikdy nevíme, kdy tu pomoc budeme potřebovat my sami.

Co bylo (nebo kdo byl) pro vás impulsem, abyste se přihlásil do soutěže Muž roku 2013?
Jak jsem již výše zmínil Hasiče roku, tak ten, kdo vyhraje tuto soutěž, jde automaticky na Muže roku. Je to dobrá příležitost se posunout někam dál, tak proč ji nevyužít, vyzkoušet by se mělo všechno.

Jakou nejlepší a jakou nejhorší radu do života jste kdy dostal a od koho byly?
Nevím, zdali je to rada, ale nejhorší byla ta, když mi lidé kolem říkali, že nedokážu různé věci, a já je přesvědčil o tom, že nemají pravdu. Nejlepší rada do života je, a kterou se řídím: „Největší vítězství je vítězství nad sebou.“

A závěrečná: Jak si představujete svůj život za pět a patnáct let? (Kde se vidíte…)
Svůj život za pět a více let si představuji tak, že budu mít krásnou manželku a úžasné děti, se kterými si budu užívat život, a taky budu pracovat na svém osobním růstu.

lukas3

Jak se vám, milé čtenářky, Lukáš líbí?

Vybíráme Muže roku 2013 magazínu ŽENA-IN.cz!

Takto vám postupně představíme všech 12 finalistů soutěže Muž roku 2013. Následně uveřejníme anketu a vy pak, milé čtenářky, budete mít asi 14 dní na to, zvolit si z finalistů Muže roku 2013 magazínu ŽENA-IN.cz.

Slavnostní galavečer, na kterém bude vyhlášen i Muž roku 2013 magazínu ŽENA-IN.cz, proběhne opět v Městském divadle v Náchodě 23. 8. 2013.

Kam dál? Finalisté muže roku 2013...

Reklama