V postupujícím hlasování zabodovala sedmačtyřicetiletá paní Maria

FloraVýsledky voleb již známe! Ve středu 30. října v podvečer se dozvíme, kdo bude novou tváří obchodního centra Atrium Flora. Stejně tak, jako pro někoho mohly být výsledky voleb překvapením, může být i zítřejší slavnostní odpoledne v obchodním centru Atrium Flora překvapením nejen pro soutěžící, ale také pro finalistky.

O postupu do finálové desítky rozhodovali lidé na facebookových stránkách obchodního centra Atrium Flora. Nikoho asi nepřekvapí, že se do ní probojovaly atraktivní mladé dámy. Překvapením ale pro někoho může být vítězka facebookového hlasování sedmačtyřicetiletá paní Radmila Maria Bellamia z Prahy 4. Ta hlasující okouzlila svoji odvahou a osobním kouzlem a získala neuvěřitelných 5199 hlasů. Ostatní soutěžící tak počtem hlasů předstihla o několik tisíc.

Jak finále dopadne, se dozvíme již zítra v obchodním centru Atrium Flora. Přijďte se osobně podívat a podpořit finalistky. Těšit se můžete na bohatý doprovodný program, zvýhodněné nákupy a moderátorku Dianu Kobzanovou. Akce začíná v 16:00 hodin.

Více informací najdete na webových stránkách http://www.atrium-flora.cz/ nebo na Facebooku - https://www.facebook.com/AtriumFlora.

Flora

 

Reklama