Domácnost

Filtrační konvice: Chutnější voda z kohoutku – pro vás a vaše nejbližší

Pijete doma vodu z kohoutku? A chutná Vám? Ne každá voda z kohoutku je tak kvalitní a chutná, jak bychom chtěli. Proto máme pro vás zajímavý tip na filtrační konvici.

Nejcennějším zdrojem tekutin je kvalitní čistá voda a nejsnadnější způsob, jak ji získat, je otočit kohoutkem vodovodu. Pro lepší chuť vody z kohoutku vyzkoušejte filtrační konvice Hyundai Aqua Optima...

Hyundai Aqua Optima

Filtrační konvice Hyundai Aqua Optima spojují konvičku Hyundai a kvalitní filtr na vodu. Filtr odstraňuje nečistoty z vody z kohoutku. Snižuje obsah herbicidů, pesticidů, chlóru, těžkých kovů a minimalizuje tvorbu vodního kamene v kuchyňských spotřebičích. Teplé i studené nápoje jsou pak chutnější. Voda přefiltrovaná systémem Aqua Optima je jemná a bez nepříemných příchutí, tedy výborná pro vaření, její použití zlepšuje vzhled i chuť vařené zeleniny. Navíc je Hyundai Aqua Optima ekonomičtější a ekologičtější než balená voda v PET lahvích. V nabídce jsou modely s manuálním i elektronickým indikátorem životnosti filtru a objemem na přefiltrovanou vodu od 1,3 do 2 litrů. V cenách od 499 Kč, více na www.hyundai-electronics.cz.

Hyundai Aqua Optima

Chcete tuto filtrační konvici vyhrát? Zapojte se do naší soutěže! Poprosíme výherkyni, aby nám napsala, jak tuto konvici používá, jak je s ní spokojená.

   
23.05.2011 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [5] Paty10 [*]

  Tak mě by fakt nebavilo tolik litrů hnát přes konvici. To se asi moc nevyplatí, ne? Nějakou tu dobu už máme velký filtr na vodu berkey. Já se sice moc v tom nevyznám, ale funguje na výbornou a filtry se mění jednou za čas ne jako u téhle filtrační konvice.

  superkarma: 0 18.09.2017, 17:23:34
 2. [4] KamcaPol [*]

  O tom jsem četla, že existuje konvice s filtrem, zřejmě to budou i rychlovarné konvice vítěz testu. Musí být jistě kvalitní ;-)

  superkarma: 0 19.10.2016, 19:55:20
 3. [3] sdrawa [*]

  Filtrační konvice mám doma rovnou dvě, je to skvělý dopněk do každé kuchyně. Je super pít čistou vodu.

  superkarma: 0 14.06.2013, 12:11:15
 4. avatar
  [2] átéčko [*]

  mio — #1 jo máš pravdu!

  superkarma: 0 23.05.2011, 21:46:31
 5. avatar
  [1] mio [*]

  Filtrační konvici jsem měla, co mi teda vadí, je cena těch náhradních filtrů. Pak jsme se přestěhovali, v domě jsou nové rozvody a voda z kohoutku je skvělá i bez filtrační konviceSml67

  1. na komentář reaguje átéčko — #2
  superkarma: 1 23.05.2011, 14:57:12

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme