Počet oslav na pracovišti je nespočitatelný. Počet filmů jim nemůže absolutně konkurovat, ale může jich pár natočit. Jak se to filmařům povedlo, na to se podíváme v ranním kinu.

Nejedná se přímo o ukázky podnikových oslav, ale spíš jde o takový mišmaš, ve kterém figurují hlavně muži. My ženy přece nepijeme, ne? A když tak slavíme minerálkou. :)
A také jsme nebyly na vojně, tak jsme se to neměly pořádně kde naučit. :)

Ukázka číslo 1.

Právě na vojnu zavítáme hned v první ukázce.  Jedná se o parádní oslavu, de facto – také na pracovišti. A k tomu pěkně provokativní ))

Tankový prapor (1991)

Ukázka číslo 2.

Vlastně i v druhé ukázce jde o jakousi pracovní oslavu ( z řad mysliveckého sdružení). Ženy už odešly, zůstali jen muži. Závěr oslavy jak vystřižený ze života.

Slavnosti sněženek (1983)

Ukázka číslo 3.

K dnešnímu tématu mi jako první vyvstanul na mysli český film Kopytem sem, kopytem tam, kde na pracovišti snad nic jiného nedělali, než jen něco slavili a chlastali. Bohužel jsem našla jednu jedinou ukázku, takové popracovní dotáčky.

Kopytem sem, kopytem tam (1988)

Tak - tak to u nás v redakci rozhodně nechodí, protože my jsme tu převážně samé ženy a umíme se chovat. Naše firemní oslavy se nesou v přátelském duchu a s notnou dávnou inteligentních firemních poznámek. :)

Téma dnešního dne 23. 7. : Oslavy na pracovišti

  • Jste zastánkyní oslav na pracovišti?
  • Vzpomeňte na oslavy, kterých jste se zúčastnily
  • Popište nám tamní atmosféru, ať už dávnou nebo současnou
  • Při jaké příležitosti se u vás v práci slaví nejčastěji?
  • Odpadají na vašich firemních oslavách bariéry mezi šéfy a zaměstnanci?
  • A jaké je to na druhý den?

Pište kladně i záporně, příběhy veselé, vážné i na pováženou, těším se na vaše příspěvky.

redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Čtenářky, jejichž příspěvky k tomuto tématu budou zveřejněny, získají každá 1 000 bodů ve věrnostní soutěži. viz.http://zena-in.cz/vs2012

A jedna vylosovaná navíc obdrží láhev Campari

campari

 

Reklama