HM

Hokej, to je zábava hlavně pro chlapy. Vážně si to myslíte? Film Hokejová máma se vás pokusí přesvědčit o opaku! Jak to vypadá a dopadá, když se pustí do hokeje ženy?

Hokejová máma (Chicks with Sticks)

  • Žánr: komediální drama
  • Země původu, rok, stopáž: Kanada, 2004, 86 min
  • Režie: Kari Skogland
  • Hrají: Margot Kidder, Natassia Malthe, Juliette Marquis, Jason Priestley, Andrew Chalmers, Jessalyn Gilsig, Pascale Hutton, Shaun Johnston

O příběhu

HmPaula je úspěšná hokejová hráčka, která má těsně před olympiádou. Bohužel pro ni, se na olympiádu kvůli autonehodě matky a syna nedostane. Paula se rozhodne zanechat aktivního sportu, najde si práci a věnuje se svému synovi. Občas po práci pro uvolnění zaskakuje tajně za muže v místním hokejovém týmu. Když se to však rozkřikne, je terčem vtipů a legrácek právě od družstva, proti kterému místní klub hraje. Paula je přesvědčena o tom, že ženy nejsou na ledě o nic horší než muži, a tak se nechá vyprovokovat k uzavření na první pohled šílené sázky. Muži versus ženy na ledě. Paula má celkem čtyři týdny na to, aby vytvořila ženský tým pouze z místních žen v okruhu 200 mil. Sázka se rychle rozkřikne mezi lidmi a rozdělí celé město na dva tábory. Avšak sestavit ženský tým není tak snadné, jak by se na první pohled zdálo, a v sázce je mnoho, nový partner Steve (Jason Priestley), syn, který se cítí být opuštěný kvůli hokejovému šílenství, ale hlavně Paulina víra v to, že dokáže vzdorovat svému osudu...

V tomto komorním rodinném filmu si zahrála spousta známých tváří. V roli Pauly zazářila Jessalyn Gilsig známá především z Tv serálu Nip/Tuck u nás pod názvem Plastická chirurgie s.r.o. V další roli se objevil Jason Priestley známý především dívkám ze seriálu Beverly Hills 90210. Hvězdné trio uzavírá matka hlavní představitelky Margot Kidder známá hlavně z filmů o Supermanovi, kde ztvárnila druhou hlavní roli, reportérku Lois Laneovou.

Tento film právě přichází do distribuce firmy EUROPEproduction. My pro vás máme soutěž, ve které můžete jeden z pěti filmů Hokejová máma získat.

Pravidla soutěže

Celkem do 15 článků a novinek v magazínu jsme ukryli následující fotku z filmu Hokejová máma (viz obrázek pod tímto odstavcem). Vaším úkolem je všechny fotky najít a kliknout na ně. Obrázky jsme umístili do článků vydaných od 9. srpna 2010.

Hm

Připomínám, že abyste měly šanci na výhru, musíte nasbírat všech patnáct obrázků!

Náš tip

Prohledávejte jednotlivé rubriky magazínu a jejich archivy. Do soutěže jsou zařazeny články od 9. srpna až do 11. srpna 2010, datum vidíte vždy pod anotací článku.

Abyste mohla sbírat obrázky, musíte mít ve svém profilu vyplněné celé jméno a adresu!
Soutěž začíná právě teď (čtvrtek 12. srpna) s vydáním tohoto článku a končí v pondělí 16. srpna v 11.00 dopoledne. Hodně štěstí!

Ceny do soutěže věnovala firma EUROPEproduction.

europeproduction

Reklama