Balení s fiaskem

            Někdo má vyloženě talent na balení, někdo, kdyby se…. třeba rozkrájel… balit prostě neumí. Mezi tu druhou skupinu se můžu zařadit i JÁ. Nemyslím si, že bych na to šla špatně, ale jsem typ pro průšvihy všeho druhu a nebo se dám lehce napálit.

 

            Kdysi dávno jsem snila o jednom klukovi z našeho města, byl to takový ten PLAYBOY, o kterém snilo víc holek, přirozeně také proto, že to byl vypracovaný sportovec. Ten den, kdy jsem ho viděla, se pro mne stával nejkrásnějším a já večer přemýšlela... podíval se na mě, otočil se… neotočil… ale usmál se, ne? Samozřejmě, že má představivost nabývala rozměrů, které skutečnosti zdaleka neodpovídaly. Navíc jsem byla v té době ostříhaná na krátko a nosila brýle, které byly teda SUPER OUT.

 

            Takže jsem se jednoho krásného sluníčkového dne vypravila na nákupy, samozřejmě, že svému vzhledu jsem pečlivě věnovala hodinu, před odchodem se ještě 3x převlékla a místo dioptrických brýlí nasadila sluneční a vyrazila s tím, co kdyby……

 

            Bloumala jsem městem a vlítla snad do každého obchodu, který mě alespoň trošku upoutal svojí výlohou. Když mě zase jedna vystavená kabelka vtáhla dovnitř, podlomila se mi kolena, v obchodě, který byl v takové pasáži, byl totiž „ON“. Nahodila jsem blažený úsměv, který se změnil v překvapivý v tom okamžiku, když na mě začal můj IDOL mávat. Nevěřila jsem svým očím, obzvlášť, když jsem v tom obchodě byla sama. Otáčela jsem se kolem dokola, jestli za mnou opravdu někdo nestojí, ale když jsem zjistila, že NE a můj miláček neustále mával, začala jsem mu s ruměncem na tváři též mávat.

 

            Jaké bylo mé překvapení, zděšení, když jsem zjistila, že mi vlastně NEMÁVÁ, ale UMÝVÁ výlohu. V tu chvíli, bych se viděla, víte, kde. A ještě po tom, když jsem mu vysvětlovala, že jsem vlastně jen odháněla mouchy.    

 

            Tím byla moje láska u konce, když jsem ho viděla, raději jsem zavřela pusu, dívala se jinam a také se od té doby držela pravidla, že na výběr ženichů, je potřeba si vzít B R Ý L E !!!!!

 

 

P.S. Teď mě tak napadlo, že je mám v optice na opravě a měla bych si pro ně přijít, s klidem můžu, jsem šťastně vdaná, ale jen doufám, že na mě nebude nikdo mávat…

 


 

Tak to je skvělé. Nebyl jsem v tom sám. Taky jsem párkrát zažil, pocit: Jéééé ona si mne konečně všimla a pak jsem musel chodit kanálama ...

 

 

redakce@zena-in.cz

 

Dnes v 16 hodin rozdělím dárečky za dnešní příspěvky, které vydáme. Tak pište a posílejte.

Téma je: jak umíte balit, svádět, harašit, flirtovat, nebo to je, nebo bylo pácháno na vás....

Reklama