Bulvár

FFF(TTT): Já bych se na tu omáčku okolo klidně vybodla :)

Já osobně tedy nerozlišuji mezi letním či dovolenkovým čtením a zimním. Jediný rozdíl je, že v zimě čtu zásoby od Ježíška.

V létě naopak preferuji čtivo voděodolné, luštitelné, nebo alespoň takové, kde mne nemrzí, když ho zapomenu na koupališti, na dovolené nebo ho rozmočí plavky či vylitá limonáda.

Letos to je ale jiná.

Vzhledem k nedávno oslavenému kulatému výročí svatby jsem manželovi nadělila Proč muži chtějí sex a ženy potřebují lásku.

Když jsme to před lety dali dohromady, byl můj první vánoční dárek pro něho Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách.

V zápětí se ukázalo, že manžel poslouchá, ale s mapou by nedošel ani za roh. I přes naše poněkud prohozené role jsme to těch deset let nějak ukoučovali.

Že by ta kniha chtěla předznamenat naší další dekádu?

Ale rovnou říkám, že ty prohozené role nám vyhovují lépe.

S přibývajícím věkem totiž pozoruji, že manžel vyžaduje lásku a já bych se na tu omáčku okolo klidně vybodla:) každopádně pro tohle léto je to moje knížka k vodě i na dovolenou.

Mám ji stále v tašce s ručníky, plavkami a šnorchlem. Už je plná písku, drobků a fleků od zneškodněného obtížného hmyzu. Po kapitolách si ji pomalu vychutnávám mezitím, co se opékám na dece.

Ve fázi b donutím ke čtení ještě manžela.Koneckonců...dostal ji přece on:)
FFF

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


:)))  Já už si to konečně musím taky přečíst, když to všichni tak chválí… M.

Pište co čtete, nebo jste četli či se chystáte číst. Doporučte knihu na kterou nezapomenete. Svěřte se na redakce@zena-in.cz

Vítězný e-mail získá jak jinak než knihy.

Snad vítězi udělá radost zajímavý román „Zavržený“ od Beccy Fitzpatrick, strhující příběh Revy Mann „Rabínova dcera“ a kniha Joanne Fedler „Srdce na háčku“, kterou vřele doporučuji, protože autorka umí podat čtivě a poměrně vtipně i problematické věci.

   
16.07.2010 - Blog redakce - autor: Michaela Kudláčková

Komentáře:

 1. avatar
  [6] lalica [*]

  Sml16 Několik  let jsem  jsem pravidelně četla vždy v létě Annu Kareninu . Líbilo se mi líčení přírody, rodinné vztahy hlavních i vedlejších postav. K Annině sebevraždě jsem nikdy nedošla......

  Teď si už beru jen časáky a také všechny dostupné letáky a nabídky. Vybírám a " nakupuji", dokud na mně neleze dřímota.... Pak rychle do vody a rozhýbat se !

  superkarma: 0 16.07.2010, 14:50:24
 2. avatar
  [5] Dimsy [*]

  Četla jsem jen Muži jsou z Marsu a ženy z Venuše a úžasně jsem se u toho bavila.

  superkarma: 0 16.07.2010, 14:40:11
 3. avatar
  [4] átéčko [*]

  Já u vody nečtu, sluníčko mi vadí na oči. A dovču trávím u vody. Koukám na moře, poslouchám vodu, jak šplouchá, relaxuji, medituji, kontempluji....

  superkarma: 0 16.07.2010, 13:20:46
 4. avatar
  [3] monkee [*]

  hypsik — #1 Hypsiku, kolik je ti let?

  superkarma: 0 16.07.2010, 13:19:19
 5. avatar
  [2] vodfon, kolie [*]

  Taky tu knihu máme. Jenom manžel,Sml80 nějak neměl čas, jí přečíst.

  superkarma: 0 16.07.2010, 12:16:17
 6. [1] hypsik [*]

  Já si osobně myslím,že tyhle knížky jsou snůška předsudků a blábolů a že nevypovídají vůbec nic o vůbec ničem. Ale přečetla jsem to taky, tak co. Máte pravdu, k vodě dobrý...

  1. na komentář reaguje monkee — #3
  superkarma: 0 16.07.2010, 11:55:19

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme