.

Festival Okoř & sobota 22. srpna = narozeninová oslava 15. výročí ve velkém stylu

Novinky

Festival Okoř & sobota 22. srpna = narozeninová oslava 15. výročí ve velkém stylu

Hudební narozeninová oslava je letos připravena na sobotní odpoledne a večer 22. srpna. Slavit se budou 15. narozeniny legendárního Festivalu Okoř. V programu jsou samí věrní hosté festivalu, kteří zde už několikrát vystoupili, a stejně jako jeho návštěvníci, se sem pravidelně rádi vrací.

Jeho začátky sahají do roku 2000, kdy se konal první ročník. Tenkrát zde zahrála a zazpívala Lenka Filipová, která zde letos vystoupí společně s dcerou Lenny. Na druhém ročníku už hrála skupina MIG 21, i ta letos přijede také.

Okoř

Jak se jim tenkrát hrálo, vzpomínají členové MIG 21: „Tak to víme náhodou úplně přesně, bylo to v roce 2001, v srpnu. Tou dobou jsme měli hotové první album, takže zcela určitě zazněly všechny písně z prvního alba. Jiné jsme koneckonců neuměli zahrát. Máme romantickou povahu, moc rádi se sem vracíme. Rezidua našich trampských duší se vždy zachvějí při pohledu na tu překrásnou zříceninu nad podiem. Připravený repertoár máme moc krásný. Oproti našemu prvnímu vystoupení na Okoři už nemusíme hrát všechny písně, které jsme vytvořili, takže vybíráme to nejlepší a to převážně z naší poslední desky jménem ALBUM, doplněné starými, dobrými, protřelými našimi hity.“

Dále se můžete těšit na Chinaski (po osmé), Tomáše Kluse (po šesté), MIG 21 (po osmé), Mira Žbirku (po třetí), Michala Hrůzu (po páté), Anetu Langerovou (po třetí), Vypsanou FiXu(po páté), Lenku Filipovou & Lenny (obě po druhé), nováčkem bude formace Space Junkie.

Samozřejmostí bude pestrá škála občerstvení a doprovodný program pro děti. Tradičně bude zavedena kyvadlová doprava z Kladna a z Prahy, využít lze i prázdninový vlak.

Pokud nechcete na narozeninovém hudebním večírku chybět, nezapomeňte si pořídit vstupenky co nejdříve. Několik posledních ročníků bylo dopředu vyprodáno a na místě se už žádné vstupenky neprodávaly. Kapacita areálu Festivalu Okoř je omezena z důvodů zachování maximálního komfortu pro všechny návštěvníky.

Předprodej na FESTIVAL OKOŘ odstartoval 1. června v síti Ticketportal .

Pravidelně aktualizované informace o nejoblíbenějším jednodenním festivalu u nás hledejte na www.festivalokor.cz , http://www.facebook.com/#!/festivalokor ahttp://www.youtube.com/festivalokor

   
21.07.2015 - Redakční novinky - autor: Kristina Vodičková

Komentáře:

  1. [1] bobani [*]

    jen aby nebyly tropy

    superkarma: 0 21.07.2015, 20:04:24

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme