Na včerejší poradě jsme pro vás připravili spoustu zajímavých témat článků i vymysleli zajímavá témata denní. Krom toho se některé členky redakce začaly na veřejnosti svlékat.

Nejdříve se sluší poděkovat. Tak tedy naše starostka Lucie mými slovy děkuje čtenářce, která jí navrhla, aby celou obec Zadní Třebaň vyzdobila květinovými motivy. Protože je Lucie, skoro jako většina žen, bez fantazie, na mysl jí to do doby, než jí to čtenářka Rikina navrhla, nepřišlo. My, obyvatelé Zadní Třebaně, Vám Rikino tímto pěkně děkujeme!

A nyní k mé osobě. Poslední dobou mám zvláštní pocity, nevím, jak se s nimi srovnat, ani nechápu, co se se mnou děje. Až naše redaktorka Saša na to včera na poradě přišla. Plánovali jsme články a já položil otázku: „Tak Sašenko, co máš ty?“
Saša odpověděla na otázku suše, až opovržlivě: „To už jsme ve středě? Ty UFOUNE!“

Je to tedy jasné, měním se v mimozemšťana. Až nyní mi došlo, že podobný pohled na mně vrhají i mí synové. Asi mají dobrý pozorovací talent…

A nyní k tomu dovysvětlení úvodního textu. Redaktorka Dana, zvaná „tichá voda břehy mele“, se včera v redakci pěkně rozhicovala.

Probírali jsme jeden z Kubových článků, který se bude věnovat tématu, že porno je pro ženy přínosem. Jak to tak probíráme kolem a kolem, z ničeho nic se Daně na rukou postavily všechny chlupy, její pohled se stal skelným, vzdychla a pomalu se začala svlékat. Kdyby neseděla, jistě bychom vnímali i pomalé pohyby boků.

Saša, známá svým pozorovacím talentem, poznamenala jen: „Dano, tobě stojí všechny chlupy na rukou!“ Přehlížejíc to, že se Dana svlékala. Nejspíš je to u Stuškových doma běžné. Zato Klárka hbitě vyskočila a zabránila nejhoršímu. Chtěl jsem se k Daně přidat, ale Klárka mi dupla na nohu a vytrhla mne z vytržení.

Redakční ochránci dobrých mravů nakonec nemuseli zasáhnout, neb můj výkřik probral Danu z extáze a svlékání skončilo u svetříku.

A nakonec mám tu milou povinnost informovat  vás o redakční umělecké hvězdě, která jako supernova zazářila minulý víkend na Domažlických dudáckých slavnostech.

Nejdříve se vrhala do náruče švarných junáků, a poté okouzlila Domažlice svým zpěvem! Je to Stáňa Wimmerová a pracuje u nás na recepci!

Stáňa v objetí slovenského dudáka a fujaristy

Přetrpěla focení i se svým mírně neforemným šéfem

V objetí se slavným zbraslavským dudákem zvaným strejda Jindra

Stáňa na pódiu uprostřed skvělého uměleckého výkonu...


  • V pondělí 19. srpna s vámi Lucie Paličková probere letošní starší hudební festivaly a historky z nich.
  • V úterý 20. srpna Dana Haklová otevře téma: Vaše nejoblíbenější doplňky, šátky, brýle, prstýnky…
  • Ve středu 21. srpna Jakub Kočí řekne jaké má nesplněné partnerské sny a zeptá se vás, zda jste si své partnerské sny již splnily, nebo na to ještě čekáte?
  • Ve čtvrtek 22. srpna opět Dana Haklová vezme do ruky výjimečně pero místo klávesnice a zkusí něco napsat rukou. Téma dne bude znít: Psací písmo, jak to vaše vypadá, a píšete ještě někdy něco jiného než podpis?
  • A v pátek 23. srpna Saša Stušková s vámi bude probírat kvalitu vašeho spánku. Spíte dobře a dlouho, nebo se budíte mnohokrát za noc? A co na to má vliv?

Krásný den!

Reklama