Na pracovišti u čtenářky s nickem Ferdulka se slaví převážně vánoční večírky. Ovšem když přijde na ty narozeninové, přinese Ferdulka něco, kvůli čemu by stálo za to je slavit celý den. Viz. přiložené fotografie.

Dobré pondělní dopoledne všem!
Oslavy na pracovišti jako takové se u nás moc nepěstují,jediné,co máme, jsou vánoční večírky a to od doby, kdy tam jsem, tedy 7.rok, jsem si prošla všemi.

Pamatuji si na ten první, kdy jsem v práci byla velmi krátce-od října,takže jsem všechny ještě neznala,o jednom našem lékaři jsem si na večírku myslela, že je to asi manžel paní uklízečky, než jsem byla představena :)

Vánoční večírky se vždycky konají v prostorách u nás v práci, jen jeden byl výjimečný, to když nás pan šéf vzal do pizzerie na oběd.

Takže je s tím pro mě a pár dalších jedinců spojena příprava před a úklid po, čímž tak trochu pro nás mizí to „kouzlo“ večírku. Na ten poslední večírek už jsem doma já a kolegyně chystaly i jídlo povinně,já nakoupila a osmažila doma miniřízečky, kolegyně dělala bramborový salát,to už mi přišlo trošku moc. Že se nosí vzorky cukroví mi přijde fajn a hezké,nebo jsem na večírek udělala třeba sýrovou roládu, a tak, tak teď to byly řízky. Ovšem sklidily úspěch.

Bariéry moc neopadají u nás šéfová je hodně komisní a je tam po celou dobu večírku a moc se před ní neodváže nikdo, jen jeden večírek chyběla,že byla nemocná a bylo to velmi znát, ta atmosféra byla daleko uvolněnější,je to škoda asi.

No a když má někdo v práci narozky, třeba teď naposledy to byl náš mladý sympatický kolega,udělala jsem mu tvarohový jahodový dortík a přinesla v pátek na polední pauzu do práce,to tam šéfová nebyla,tak se chvilku posedělo s dortíkem a bylo to moc prima, byla legrace. Takže takovéhle malé oslavy mimo hlavní dění jsou nejvíc fajn.

Přikládám dvě fotky mých výtvorů,chaloupka-slaná-byla pro mého nejmilejšího pana doktora-kolegu v práci, ten nemá rád vůbec sladké,no a malý jahodový byl zrovna pro naši šéfovou.

Tak přeji hezký den a povedené oslavy v práci!

Ferdulka

pozn.red.: text nebyl redakčně upraven

chyloupka

jahody

___________________

Milá Ferdulko, tematický příspěvek je fajn, ovšem ty narozeninové dorty, to je paráda. Že já Vás nepozvala na ty moje narozeniny. Tak příště ))
Přeji pěkný den a dobrý pracovní kolektiv
Saša

Téma dnešního dne 23. 7. 2012 : Oslavy na pracovišti

  • Jste zastánkyní oslav na pracovišti?
  • Vzpomeňte na oslavy, kterých jste se zúčastnily
  • Popište nám tamní atmosféru, ať už dávnou nebo současnou
  • Při jaké příležitosti se u vás v práci slaví nejčastěji?
  • Odpadají na vašich firemních oslavách bariéry mezi šéfy a zaměstnanci?
  • A jaké je to na druhý den?

Pište kladně i záporně, příběhy veselé, vážné i na pováženou, těším se na vaše příspěvky.

redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Čtenářky, jejichž příspěvky k tomuto tématu budou zveřejněny, získají každá 1 000 bodů ve věrnostní soutěži. viz.http://zena-in.cz/vs2012

A jedna vylosovaná navíc obdrží láhev Campari

campari

Reklama