Další příspěvek k dnešnímu tématu přišel od čtenářky Ferdulky. Na gynekology má štěstí, a jednoho, nebo spíše jednu, má dokonce i v rodině. Ta se má.

Dobré ráno Sašo a všechny ženy-in!

Měla jsem naštěstí ve svém životě vždy štěstí na gynekology a to včetně paní doktorky, která byla u porodu obou mých dětí.  K té jsem chodila obě svoje těhotenství,pak po porodu přišel čas hledat si gynekologa nového, přece jen chodit do nemocnice na klasické prohlídky není zcela běžné a časové možnosti paní doktorky omezené.

Protože jsem měla tehdy docela akutní problém,osmělila jsem se a zavolala své švagrové, která má svoji gynekologickou ambulanci na druhém konci města. Naštěstí mě obratem přijala, akutní problém jsme vyřešily a já u ní zůstala a jak ráda! Stará se nejen o mě s velkou pečlivostí,ale o všechny svoje pacientky, je opravdu zlatíčko.

Měla jsem tedy celkem 3 lékařky za svůj život, nedávno jsem však byla nucena vyhledat „pohotovost“ po vánočních svátcích a setkání s mrzutým lékařem bylo docela rozčarování. Přes mé potíže mě vlastně ani nevyšetřil,odbyl to závěrem, že za vše může antikoncepce, na kterou si tělo již moc zvyklo a proto nefunguje, jak má a s tím mě poslal domů potažmo ke svému gynekologovi po svátcích.. Vše napravilo pak vyšetření v nemocnici U Apolináře,kam mě pak švagrová odeslala následující pracovní den k domluvě gynekol.výkonu, kde byli všichni velice milí, přívětiví,jak starší pan profesor, tak pak přijímající lékař i operatér.

Na pravidelné prohlídky chodím opravdu pečlivě a budu se snažit totéž vštípit i mé dospívající dceři. Strach z vyšetření nemívám a ani jsem snad nikdy neměla, to mám větší vítr ze zubaře.

Tak přeji všem přívětivé gynekology a co nejméně zdravotních potíží!

Ferdulka

Pozn.red. : Text nebyl redakčně upraven

Milá Ferdulko, chválím pravidelné prohlídky a závidím švagrovou... a také zdravím dcerku, určitě bude pečlivá a zodpovědná po mamince.
Pěkný den
Saša

Tématem dnešního vydání 14. listopadu je: Můj vztah ke gynekologovi a přístup k prohlídkám

  • Jaký je váš gynekolog?
  • Je to muž či žena?
  • Jste s ním spokojená?
  • Jste spokojená s gynekologickou péčí a prostředím?
  • Chová se k vám váš gynekolog přátelsky nebo komisně?
  • Vyměnila jste více gynekologů?
  • Stydíte se před gynekologem?
  • Chodíte na pravidelné prohlídky?
  • Jaké jsou vaše špatné zkušenosti z prohlídek?
  • Myslíte, že se tento obor a přístup od minulých dob výrazně změnil?

Víc ženské téma už snad ani vymyslet nelze. Moc se těším na vaše příspěvky z gynekologického prostředí.
Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu z „pacientek“ odměním malým dárkem. Aby byla hezky upravená dole i nahoře :) pošlu ji pro intimní hygienu Lactacyd – sprchovou emulzi a kapesníčky. A k tomu žhavou novinku pro vlasy od firmy Schwarzkopf – bezoplachový šampon ve spreji .

darekk

Reklama