Ferdinand, tak se jmenují manžel i syn čtenářky Ferdulky. Nick je tedy vysvětlen, přes to si můžete přečíst, že to s ním zas tak jednoduché nebylo...

Další příspěvek je od čtenářky Ferdulky. Příspěvky uveřejňuji podle času, kdy dorazily, takže si podle oslovení asi můžete odvodit, jak dlouho tu spolu dneska ještě budeme :-) Doufám, že vydržíte!


Dobré ráno,
Na tohle téma jsem se těšila, hlavně, jak si počtu, jak k přezdívce přišli ostatní tady na Ženě.
Moje přezdívka má prozaické vysvětlení, registrovala jsem se před 10 lety na jiném portálu a tahle mě napadla proto, že mám doma ve dvou vydáních - manžela a syna - jméno Ferdinand a tohle mi přišlo jako hezká „odvozenina“ a už mi to zůstalo, kamarádky, které mě znají původně z oněch stránek, mi tak říkají i v reálu :-) a líbí se mi to možná víc, než moje reálné jméno.
Na Ženě jsem měla původně nick Majdulka, zase podle mojí dcery, které, jako Marii, jsme Majdulko občas říkávali a líbilo se mi to, až když jsme se sem přestěhovaly s celou původní diskusí, kde jsem jako Ferdulka byla samozřejmostí, přejmenovala jsem si nick i tady a nechybí ani nezbytný Ferda Mravenec v ikonce.
MMCH náš syn je v pořadí čtvrtý nositel jména Ferdinand, ale jinou Ferdulku jsem tedy doteď nepotkala.
Užijte si hezký nadcházející víkend!
Ferdulka

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 9. listopadu 2012: Vaše přezdívka v magazínu ŽENA-IN.cz

Přispěvky k tomuto tématu již neposílejte. V poslední dnešní novince se dozvíte, kolik čtenářek se bude podílet na speciálním bodovém balíku 321.123 extra bodů do listopadové části naší Věrnostní soutěže a kolik tedy každá znich bodů obdrží...

listopad.jpg

Reklama