Milá redakce,

přeji hezký den. Při jedné z mých návštěv u zubařky mne potkalo velké překvapení: Vejdu do čekárny, otevřou se dveře od ordinace a vyběhne milá fenka paní doktorky. Sestřička mi řekne: "Nebojte se, nic nedělá, pojdte dál." Ne, že bych se pejsků nějak bála, ale připadlo mi to celkem zvláštní, když mne u zubařky vítal pejsek. Vešla jsem dál a posadila jsem se na křeslo.

Jen jsem usedla, pejsek mi sedl do klína. Paní doktorka mi jen řekla: "Nebojte se, nic Vám neudělá, jen malinko dejte nohy od sebe, ať má více místa. Je to fenka a je moc hodná." Tak jsme se usadily, já i fenka, a paní doktorka mi začala dávat bílou plombu. Fenka byla hodná, nechala se hladit, někdy mně začala i olizovat bradu. To jí paní doktorka ale domluvila, že to nemusí mít každý rád. Tak jsem přežila návštěvu paní zubařky. Fenka byla také spokojená. Nakonec se se mnou rozloučila a já byla ráda, že jsem vše přežila a vůbec mě to nebolelo.

Na další návštěvu paní zubařky se těším a teď už doufám, že se obejde bez této roztomilé fenky.

S přáním hezkého dne

Marie


Milá Marie,

z Vašeho příběhu nějak nemohu poznat, zda jste byla ráda nebo nerada, že Vám fenka dělá u zubaře společnost. Já bych řekla, že to může být i celkem milé, nic proti zvířatům nemám, ale do ordinace a na klín pacientovi podle mne nepatří.

Hezký den!

Pište nám svoje zážitky od zubaře na adresu redakce@zena-in.cz!

Reklama