takto stručně nazvala svůj příspěvek naše čtenářka s nickem Elis19, která moc pomocníků k úpravě vlasů nepotřebuje. Má je natolik zdravé a kvalitní, že jí mnohé ženy závidí.

Dobrý den, od přírody mám pevné, husté a zdravé vlasy, ale bohužel se s nimi moc nedá dělat, jsou příliš tvrdé. Jako holka jsem je nosila poměrně dlouhé, ofinu a většinou dva culíky s mašlemi, jak se to dřív nosilo, ale v patnácti jsem se rozhodla pro radikální změnu.

Nechala jsem si je ostříhat na pohodlný a nenáročný kratší sestřih, kdy mi stačí jen vlasy umýt, nechat je pozvolna sušit, pak si nanesu trochu tužidla a sem tam fouknu fénem přes kulatý kartáč. Žehlit v mém případě není co, vlasy jsou rovné samy od sebe a kulmu sice také vlastním,ale bez užitku zahálí.

Jen jednou jsem v touze po kudrnatých vlasech vyzkoušela trvalou, podotýkám jen na přední polovinu hlavy a byla ze mě afroameričanka jak vyšitá. Málem mě doma nepoznali a od té doby mám výslovně doporučeno už nikdy ....
Takže teď jsem spokojená s tím, co na hlavě mám, naopak jsem zjistila, že mi některé ženy závidí bohatou hřívu.
Vychytávku nemám asi žádnou, jen si musím vlasy mýt vždycky až ráno, protože vyspání na mokrých vlasech by byla v mém případě katastrofa, to by bez opětovného umytí nenarovnala ani moje šikovná kadeřnice.

Zdraví  Elis19

Milá Elis19, tak to máte obrovský dar

Text nebyl redakčně upraven

Reklama