Diskuze

Femms

Ahojky nikdy bych nevěřila, že to řeknu, ale našla jsem konečně obchod, kde jsem moc spokojená a to www.femms.cz mají tu luxusní prádlo,plavky stahovačky a jedny jsou roztomilé hned bych si je koupila, ale za poslední doby sem chodím především kvůli oblečení, nikde jinde jsem na tyto skvosty nenarazila a jsem moc spokojená.
24.07.2014 - Diskuse o všem možném - autor: erčka8

Nutná registrace

Pro přispívání do diskuzí je nutná registrace.

Příspěvky:

 1. [9] MonikaAndu [*]

  Dobrý den, tak jsem to šla tady též zkusit, ale byla jsem v šoku, když jsem zjistila, z kolika podprsenek si mohu vybírat, nikdy před tím jsem se tak dobře v obchodě necítila, notož že bych si já se svojí velikostí mohla i vybírat, paní byla strašně milá a ochotná a kdyby jste viděli tu ohomou šatnu, co je pomalu stejně veliká jako moje koupelna,,,no páni

  superkarma: 0 23.10.2014, 10:45:21
 2. [8] sedlarovah [*]

  Dobrý den chtěla bych se zeptat, jak dlouho vůbec fungují ve Femms? Je moc veliká škody, že to takto nechodí i v jiných obchodech, jelikož tady jsou tak příjmní hodní a vždycky by mi tu paní snesla snad modré z nebe!

  superkarma: 0 20.10.2014, 08:26:01
 3. [7] Peťka3 [*]

  Nazdárek tak jsem už také navštívila úžasný obchůdek Femms, je tu přímo úžasný výběr velikostí podprsenek, až mi přecházel zrak. Obsluha je velice ochotná a dokonce jsem přišla a okamžite mi paní řekla, jakou velikost mám a pak už jsme začali zkoušet, který typ mi sedí. Dokonce jsem byla mile překvapena, kolik oblečení tu mají a hlavně originální kousky.

  superkarma: 0 13.10.2014, 21:26:02
 4. [6] mertínek [*]

  Nazdárek ráda bych se zeptala, co se týka Femms, jak to tam chodí? Jaká je obsluha? Zaujali mě stránky a Vaše pozitivní zkušenosti. Jelikož já za poslední dobu mám špatné zkušenosti s obsluhou, byli na mě protivné a neustále mi něco vnucovali. No rozhodně jsem z toho moc nadšená nebyla, chtěla bych se i někdy cíti příjemně v obchodě.

  superkarma: 0 24.09.2014, 10:46:24
 5. [5] sedlarovah [*]

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kde je přesně Femms. Velice mě zaujali příspěvky, jelikož mám problémy se sehnáním velikostí podprsenky, tak aby mi sedla. A pokud by mi tady našli takovou jaká by mi seda a k tomu, ještě bych si mohla vybírat, tak bych byla velice spokojená. Už mě nebaví neustále upravování podprsenek.

  superkarma: 0 17.09.2014, 09:16:08
 6. [4] K.verůů [*]

  Ahoj já mám veliké problémy se sehnáním na mě velikostí podprsenky, buď je mi veliká v obvodu nebo košíčky jsou malé, no jsme z toho špatná :-/ Kde by jste mi doporučovali nakupovat podprsenky, ale s tí, že mi opravdu sedne! Budu moc ráda za jakou koli radu! Předem díky, už jsem z toho nešťastná!

  superkarma: 0 13.09.2014, 11:30:43
 7. [3] lulinečka [*]

  Ahoj tady jsem ještě nikdy bohužel nenakupovala, ale koukám, že bych tuto velikou chybu měla napravit, jelikož mám kolikrát veůiký problém sehnat na sebe slušné spodní problém, natož si ještě vybírat. A mají tu i obečeí :-O kecáte? Tyjo a jaké značky tu třeba mají? Mám v plánu ke konci týdnu vyrazit sěr Brno!

  superkarma: 0 26.08.2014, 01:28:46
 8. [2] K.verůů [*]

  ahoj taky jsem konečně navštívila Femms a jsem maximálně spokojená se zbožím a k tomu tu mají i úžasné kousky oblečení, paní se mi věnovala na maximum!

  superkarma: 0 24.08.2014, 11:44:13
 9. [1] lulinečka [*]

  Ahoj u od 14 mám veliký problém sehnat podprsenku na mé poprsí, tak aby mi seděla a aspoň k něčemu trochu vypadala. Ovšem dokud my jedna kamarádka, co také bydlí v Praze nedoporučila Femms v Brně, musí uznat, že jsem ze začátku nevěřila tomu, že by tu na mě něco měli, ale velice rychle mi spadla brada, když jsem viděla jaké možnosti jsem tady měla! neuvěřitelné! jezdím sem dvakrát do roka a vždy si doplňím i šatník!!!

  superkarma: 0 15.08.2014, 16:53:57

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Rubrika: Ostatní

Novinky

Dnešní vydání

Doporučujeme

Nově založené

Nejprohlíženější

Nejdiskutovanější

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme