Bulvár

Fazolkový salát s rajčaty a slunečnicovými semínky

Elektrický proud o síle 4 800 voltů zasáhl celkem 7 lidí. Osmatřicetiletý Jim Engh zemřel na zástavu srdce po převozu do nemocnice v Century City v Kalifornii. Zraněno bylo dalších pět členů štábu, kteří pracovali na lešení, a jeden, jenž se ve chvíli nehody nacházel na zemi. Podle vyjádření tiskového mluvčího natáčecí společnosti 20th Cetury Fox TV bylo příčinou nehody to, že se dráty vysokého napětí z neznámé příčiny dostaly do kontaktu s kovovou plošinou lešení, na kterém se v té chvíli nacházelo několik lidí ze štábu. Pět osob bylo po ošetření v nemocnici propuštěno do domácího léčení, šestý se bohužel nachází v kritickém stavu na jednotce intenzivní péče. Ihned po tragédii prohlásili zástupci sesterských společností podílejících se na natáčení a vysílání sci-fi Akta X - 20th Century Fox TV a Fox Broadcasting Co. - že bylo zahájeno šetření, o jehož výsledcích budou rodiny postižených neprodleně informovány.
Podle časopisu Hollywood Reporter se jedná již o třetí nehodu v branži způsobenou elektrickým proudem za poslední dva a půl roku. V roce 1998 byl zasažen elektřinou člen štábu při natáčení filmu Dinosaurus a letos v květnu měla tragický úraz televizní moderátorka, kterou vážně poranila mikrovlnná anténa na zpravodajské dodávce.
   
04.08.2000 - Společnost - autor: Klára Hadererová

Komentáře:

 1. avatar
  [3] terezalah [*]

  Na to sem moc nikdy nekoukala

  superkarma: 0 11.06.2013, 13:17:31
 2. avatar
  [2] hubajda [*]

  Ťapina — #1 ja zas vim ze jednou dost naprselo do aparatury Frantiskovi Nedvedovi pri koncerte tak to take bylo dost velke riziko nechtela bych to delat ani za nic

  superkarma: 0 20.09.2012, 22:18:27
 3. avatar
  [1] Ťapina [*]

  To je hrozný, je to fakt rizikové povolání, šoubyznys. České skupině Argema se taky takhle zabil kytarista

  1. na komentář reaguje hubajda — #2
  superkarma: 0 05.12.2003, 11:34:53

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme