fashiondays

fashiondaysNejvětší online nákupní klub ve střední Evropě se převléká do nového designu. Fashion Days připravil pro své zákazníky na týden od 14. do 21. srpna Crazy Sales, speciální tematické kampaně, během kterých proběhne totální výprodej nejoblíbenějších značek se slevou až 90%. Po obměně šatníků ukáže svou novou tvář i web Fashion Days.

Fashion Days mění vzhled a o radost z něj se chce podělit i se svými zákazníky. Proto pro ně přichystal Crazy Sales, kampaně, jaké dosud nepoznali. Každý den od úterý 14. do úterý 21. srpna budou třikrát denně představeny nové kampaně, a to vždy v 7, 12 a 18 hodin. Celkem se tak mohou zákazníci těšit až na deset kampaní denně, každou s jiným tematickým zaměřením. Čeká na ně Luxusní večer, Městská džungle, Výlet do Paříže, Britský styl, Perfektní gentleman nebo Hiphop, ale také například Relaxace v koupelně či Kuchyňská výbava. Každá z nich potrvá pouze 48 hodin, takže si stačí zopakovat známé fashiondaysheslo „kdo dřív přijde, ten dřív bere“ a ulovit si svůj kousek od značek Valentino, Givenchy, Vivienne Westwood, Alexander McQueen, Dolce&Gabbana a dalších až s 90% slevou!

Hned ráno po ukončení Crazy Sales, ve středu 22. srpna, obmění svůj outfit i Fashion Days web. Jaký bude? Hezčí, chytřejší, pohodlnější a jednodušší. Zkrátka navržený tak, aby všechny nakupování ještě více bavilo. Jediné kliknutí dostane zákazníky k tomu, co hledají - vyhledávat bude možné podle typu produktu, nebo třeba kategorie ženy, muži a děti. Novou funkcí bude i online chat s konzultanty Fashion Days, kteří pomůžou s čímkoliv od registrace až po dopravu.

Průvodce změnami lze sledovat zde:
http://sites.fashiondays.cz/demo/

Aby bylo nakupování ještě pohodlnější, konzultanti Fashion Days jsou k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu i na nonstop bezplatné Zákaznické lince na telefonním čísle 800 900 780, nebo e-mailu fashion@fashiondays.cz.

 

Reklama