TÉMĚŘ STOVKA OUTLETOVÝCH OBCHODŮ NYNÍ NABÍZÍ I RENOMOVANÉ ZNAČKY JAKO BENETTON, LACOSTE ČI TOM TAILOR A DALŠÍ

fashionPrvní pražské outletové centrum Fashion Arena se od října, po dokončení druhé fáze dostavby, stává s téměř stovkou obchodů největším outletovým centrem v České republice! Své outletové obchody s minimálně o 30 % výhodnějšími cenami oproti cenám původním zde má již většina oblíbených značek. V centru tak můžeme nalézt stálice jako například Nike, adidas, Salamander, Blažek, Marlboro Classics, Benetton, Gant, Klenoty Aurum, či z nových značek Tommy Hilfiger, Tom Tailor nebo Delsey. Outletové centrum nabízí rovněž značky, které jinak v České republice nemají vlastní obchody a outletový obchod často jako jediný nabízí ucelený sortiment. Příkladem může být značka Ecko Unltd., Gardeur, Marc Picard, Sarar, Rifle, Lindt, Vossen nebo nově Le Creuset či Sir Benni Miles. Nákupy v pražské Fashion Arena Outlet Center jsou tedy jedinečnou příležitostí - ať už z pohledu výhodných cen - vždy o 30–70 % výhodnějších - nebo z pohledu nabízených značek a zboží. Zvláště před blížícími se vánočními nákupy je pestrá nabídka outletového centra Fashion Arena s výhodnými cenami a spoustou speciálních nabídek při příležitosti rozšíření velmi dobrou zprávou.

Že se značková kvalita vyplatí, asi uznává každý z nás. Že bychom svým nejbližším rádi darovali to nejlepší, asi také platí pro většinu z nás. Bohužel však také platí, že kvalita více stojí, a proto musíme volit kompromis. Outletové obchody Fashion Arena Outlet Center se svou nabídkou kvalitního značkového zboží s cenami vždy o 30– 70 % výhodnějšími, ať přijdete kdykoli, umožňují nákupy, při kterých je možné se soustředit především na to, co kupujeme, a starost o finance můžeme alespoň na chvíli zapomenout.

Tím, že na jednom místě naleznete téměř 100 outletových obchodů renomovaných značek s cenami vždy o 30–70 % výhodnějšími, je Fashion Arena Outlet Center v České republice unikátním místem pro výhodné nakupování. Šíře nabídky je tak pestrá, že si zde vyberou příznivci jakéhokoliv stylu, věku i zájmů. Od otevření centra v roce 2007 zde s úspěchem provozují své outletové obchody značky jako adidas, Nike, Ecko, Hi-Tec, Alpine Pro, O´Neill, Puma, Reebok, Blažek, Bushman, Gant, Marlboro Classics, Levi ´s, Mexx, Mango, Pietro Filipi, Salomon Wilson, Samsonite, Salamander, Skiny Schiesser, Dyrberg/Kern, Klenoty Aurum a řada dalších, z nově otevřených obchodů můžeme jmenovat například tyto značky:

  • fashTom Tailor - renomovaná mezinárodní lifestylová značka zaměřená na vysoce kvalitní volnočasovou módu a doplňky pro dámy, pány, mladé lidi a děti.
  • Lacoste - francouzská oděvní značka nabízející sportovní i společenské oblečení, obuv, ale také doplňky. Nejvíce značku proslavily polokošile.
  • Bepon - oblíbený výrobce plavek, spodního prádla, ponožek, punčochového zboží a různých doplňků pro ženy, muže i děti.
  • Sir Benni Miles - trendy volnočasová móda pro mladé a děti je známá především svou značkou Ecko. Kvalita, příjemné materiály a hezké střihy, které padnou jsou pro tuto značku příznačné.
  • Delsey - luxusní cestovní tašky, obaly na oblek, kufry na dovolenou i za businessem, batohy, brašny na notebooky, kosmetické kufříky, dámské tašky a reprezentativní aktovky.
  • Lisca - renomovaný slovinský výrobce kvalitního dámského spodního prádla se širokou nabídkou materiálů a střihů pro nejrůznější příležitosti. Kromě luxusního, prádla nabízí značka také sortiment plavek a halenek.
  • Lindt - lahodné, prémiové čokolády, a čokoládové výrobky vysoké kvality, to je Lindt. Kromě čokolád je možné si v obchodě také namixovat svůj výběr bonbónů na váhu, podle chuti.
  • Le Creuset - světově nejproslulejší výrobce nádobí z litiny. Masivní lité železo dává nádobí jedinečné vlastnosti, navíc v podání Le Creuset také krásně vypadá.

K rozšíření outletového centra dochází před vánocemi a nové, ale i stávající obchody, v souvislosti s rozšířením připravily akce v podobě dalších slev a dárků, které ještě více nakupování zpříjemní.

 

Fashion Arena Outlet Center

Fashion Arena Outlet Center je prvním outletovým centrem v Praze a po ukončení druhé fáze dostavby je i největším outletovým centrem v České republice. Byla otevřena 15. listopadu 2007, již po 8 měsících svého provozu přivítala miliontého zákazníka, letos v září pak návštěvnost překonala hranici čtyř a půl milionu návštěvníků.

Po dokončení druhé fáze v polovině října 2010 je návštěvníkům k dispozici téměř 100 outletových obchodů s renomovanými a kvalitními značkami módy, sportovního oblečení, obuvi a kožených doplňků, spodního prádla, módních doplňků, kosmetiky, hraček a potřeb pro domácnost např. Bushman, Dyrberg/Kern, Ecco, Gant, Gas, Lee Wrangler, Levi Strauss & Co., Mango Outlet, Pietro Filipi, Salamander, Samsonite, adidas, Alpine Pro, Hi-Tec, Mexx, Nike Factory Store, Puma, Reebok, Umbro, Hannah, Tchibo, Home&Cook, a mnoho dalších. Zajímavé doplnění standardní outletové nabídky představuje například cyklistické vybavení značky Olpran či kvalitní koupelnový textil. Nejnovějšími přírůstky jsou například značky Lacoste, Tom Tailor, Tommy Hilfiger, Le Creuset či Delsey.

Outletové obchody Fashion Arena Outlet Center jsou obchody přímo samotných výrobců značek, nebo jejich výhradních zástupců. Obchody slouží k doprodeji zásob, ať už z klasických obchodů nebo vzniklých z nadvýroby. Proto jsou značky schopné nabídnout výrazné slevy oproti cenám původním.

Fashion Arena Outlet Center garantuje ve svých obchodech minimálně 30% slevy oproti původním cenám zboží, každý den, po celý rok. Obchody však nabízejí i vyšší slevy. Každý zákazník má možnost provést si cenové srovnání přímo v místě prodeje - zboží je označeno cenou původní a cenou outletovou. Dodržování cenových pravidel centrum pravidelně kontroluje.

Po prvním roce své úspěšné existence se centrum rozhodlo realizovat druhou fázi výstavby, která byla dokončena v polovině října 2010. Rozšířením centrum získalo dalších 36 obchodních jednotek a prodejní plocha se zvětšila o dalších 7200 m2 na celkových 25 200 m2,. Developery druhé fáze projektu jsou, stejně jako u první fáze, společnosti TK Development a LMS Outlets.

Více informací na: www.Fashion-Arena.cz

Kudy do Fashion Arena Outlet Center?

Adresa centra:
Fashion Arena Outlet Center
Průmyslová 440
108 00 Praze 10 – Štěrboholy

Na Průmyslové ulici, přímo u sjezdu z Jižní spojky, směr Hloubětín.

Z konečné stanice metra A – Depo Hostivař jezdí do Fashion Areny zdarma kyvadlový autobus, odjezd každých 30 minut.
Otevřeno denně od 10 do 20 hodin.

Reklama