Celosvětově nejoblíbenější a nejúspěšnější čokoládové tyčinky společnosti Mars, které se pyšní dlouholetou tradicí, se spojily a od 14. října až do 8. prosince přinášejí spotřebitelům netradiční soutěž s možností vyhrát každý den 350 eur. Kampaň potvrdila velký zájem spotřebitelů o podobné aktivity a již v prvních dnech po svém spuštění zaznamenala vysoký počet soutěžících.

Snickers

Jedny z nejznámějších značek čokoládových tyčinek – Snickers, Twix, Mars a Bounty se spojily, aby zákazníkům nabídly největší multibrandovou kampaň společnosti Mars tohoto roku. Pokud spotřebitelé zakoupí od 14. října do 8. prosince libovolnou tyčinku s výrazným označením „VYHRAJ 350 EURO“, najdou v ní unikátní kód a zadají jej na webové stránce www.vyhraj350euro.cz, mohou se po zodpovězení otázky stát šťastným výhercem 350 eur. Společnost rozdá v České i Slovenské republice za dobu trvání soutěže celkem 39 200 eur!

„Těší nás obrovský zájem, který kampaň vyvolala již v prvních dnech po svém spuštění. Potvrzuje se, že spotřebitelé vyhledávají produkty s přidanou hodnotou, jako je v tomto případě možnost výhry finanční částky. Výhra v této kampani je oproti tradičním věcným cenám velmi neobvyklá a k tomu výjimečně vysoká. Jsme rádi, že jsme spotřebitelům mohli nabídnout bonus, který je relativně málo vídaný, a že má takový úspěch,“ říká Natália Vybíralová, group brand manažerka zmíněných čokoládových značek

Založení společnosti Mars se datuje již k roku 1911 a od té doby se v jejím portfoliu objevilo mnoho velmi úspěšných výrobků. Čokoládové tyčinky Snickers, Twix, Mars a Bounty jsou toho důkazem. Tyto oblíbené pochoutky dobyly chuťové buňky mnoha lidí a dnes se řadí mezi nejúspěšnější čokoládové tyčinky po celém světě.

Snickers

Portfolio společnosti vychází vstříc spotřebitelům s různými chuťovými preferencemi tak, aby si mohl vybrat skutečně každý. Pro milovníky kombinace čokolády, arašídů a karamelu nabízí světově nejoblíbenější čokoládovou tyčinku Snickers. Značka si získává fanoušky již od roku 1930, kdy vstoupila na trh a byla pojmenována po oblíbeném koni jejích vynálezců.

Možnost podělit se o dvě tyčinky skládající se z křupavé sušenky, oblíbeného karamelu a čokolády, umožňuje Twix, která poprvé spatřila světlo světa v roce 1967.

Jméno po zakladatelích jedné z nejúspěšnějších rodinných společností Mars, Incorporated, dostala oblíbená tradiční nugátovo-karamelová tyčinka Mars.

Pro ty, kteří dávají přednost kokosu s mléčnou čokoládou a chtějí se cítit jako na slunné pláži i uprostřed třeskuté zimy, je tu tyčinka Bounty.

 

Reklama