hotel

Chcete si užít tu opravdovou pohodu rakouského lázeňství? Vyzkoušejte pobyt v hotelu Falkensteiner Hotel & Spa Bad Leonfelden!

hotelDostanete se sem velmi jednoduše - pojedete na jih, směr České Budějovice a Kaplice. Přejedete hranice do Rakouska a asi po pěti kilometrech narazíte na městečko Leonfelden. Hotel stojí na okraji města na kopečku, takže jej vidíte zdálky a nemůžete jej minout.

Co na vás dýchne, jakmile se ubytujete, je vůně dřeva a luxusu čtyřhvězdičkového hotelu. Zařízení je velmi moderní, ale tradiční - dřevěné ochozy, terasa, v přízemí se nalézá saunový a relaxační svět. Tady můžete relaxovat, koupat se ve vyhřívaném bazénu, ležet na vyhřátých lehátkách a číst si. Vše je provoněno přírodními vůněmi, příjemné teplo vám dodá tu nejlepší pohodu.

hotelCo je ale přímo delikátní, je místní kuchyně! Vše, co ochutnáte, bude dokonalé. Sýry, saláty, různé klobásky či pršuto šunky. Večeři si vyberete z menu, na co máte zrovna chuť. Při našem pobytu byl sobotní večer ve znamení zvěřinového honu, takže jsme ochutnávali různé paštiky, masové kuličky, pečené kachny, kančí gulášek...no prostě všechno, na co jen váš mlsný jazýček vzpomene. Bylo to opravdu dokonalý labužničký koncert.

hotelVedle relaxace si ale můžete v zimních měsících užít i lyžování. Jste vlastně kousek od lipna na Šumavě, přímo v Leonfeldenu je několik sjezdovek. Co může být příjemnější, než když sundáte lyže a před večeří si dojdete do sauny nebo do teplého bazénu?

Falkensteiner Hotel & Spa Bad Leonfelden nabízí 2.000 m² velký Acquapura SPA sektor wellness podle Kneippových „pěti elementů pohody", moderní pokoje, stylové kulinářství středozemního rázu a obsáhlá nabídka sportů.

hotelTento čtyřhvězdičkový hotel nově definuje požitek. Užití si přírody, užití si klidu nebo užití si sportu. Falkensteiner nabízí nejlepší myslitelné místo pro regenerační vitální a aktivní dovolenou. Působivé přírodní scenérie, mírné kopce a pocit, že člověk konečně dorazil do cíle.

  • Nejmodernější hotel Spa s mimořádnou architekturou a rozlehlým parkem
  • Snová poloha v přírodě na okraji Kneippových a klimatických lázní Bad Leonfelden v regionu Mühlviertel
  • Optimální výchozí bod pro mnohé aktivity
  • 2.000 m² Acquapura SPA wellness a vodní svět zaměřený na Kneippovýcfalkeinh „pět elementů pohody"
  • Výborná středozemní a regionální kuchyně pro znalce, požitkáře a labužníky

Falkensteiner Hotel & Spa Bad Leonfelden
http://www.falkensteiner.cz/

Reklama