Bulvár

Fabiánová už mámu nepotřebuje

Dcera zpěvačky Naďi Urbánkové Jana Fabiánová (29) stále více dokazuje, že nežije jenom v maminčině stínu.

Zpívá se svojí skupinou Jazzappeal, hraje v divadle a teď si k tomu přibrala ještě navrhování extravagantních a zároveň elegantních modelů.

Jana už od začátku své kariéry nešla v maminčiných stopách. Pro jistotu si změnila své rodné jméno Linda Nemejovská na pseudonym Jana Fabiánová, aby si snad někdo nemyslel, že jde o protekční dítě. Zpěvu se věnovala už odmalička, takže nikoho nepřekvapilo, že z ní vyrostla zpěvačka. V poslední době ji chytlo také navrhování modelů.

„Hraji v divadle a zpívám, což jsou všechno práce, které dělám večer. Proto jsem si říkala, že bych přes den mohla dělat něco kreativního z trochu jiné sféry, tak jsem se rozhodla pro navrhování,“ vysvětlila Jana. „Strašně mě to baví a je to úžasné i v tom, že to není časově omezené. Můžu se tomu věnovat kdykoliv a stíhám tak i ostatní věci.“

Přestože se Jana považuje v tomto oboru za začátečníka, na kontě má už tři módní přehlídky. Její modely jsou často extravagantní až odvážné, zároveň ale elegantní a vkusné. „Vykrojená záda a odhalené věci mě baví. Mám ráda takovou rafinovanou erotiku, aby to bylo trochu sexy, ale ne křiklavé a vulgární. Řídím se tím, že když jsou odhalená záda, tak je střízlivý dekolt. Všechno musí být vyvážené,“ tvrdí herečka. 

   
21.07.2008 - Kultura - autor: Korzo

Komentáře:

 1. [3] majka59 [*]

  alibaba47: souhlasím

  superkarma: 0 22.07.2008, 00:09:29
 2. avatar
  [2] alibaba47 [*]

  Mámu potřebuje každý, pozná to nejvíc, když ji navždy ztratí

  superkarma: 0 21.07.2008, 17:22:24
 3. avatar
  [1] Eva_CZ [*]

  A takovou peknou mamu mela....

  superkarma: 0 21.07.2008, 16:33:46

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme