Ženy potěší nová řada antiperspirantů Fa Aloe Vera Sensitive, která obsahuje jemný parfém a díky unikátním výtažkům z aloe vera zklidňuje a chrání citlivou pokožku. Náročné muže doslova nadchne nová, energií nabitá řada Fa Speedster s aktivním taurinem a limetkovou vůní.

Nová Fa Aloe Vera Sensitive

Každá žena touží po tom, aby její pokožka byla hebká a voňavá po celý den. Antiperspiranty řady Fa Aloe Vera Sensitive omezují vznik tělesného potu a obsahují jemný parfém, se kterým se budete cítit sebejistě a svěže po celých 24 hodin. Díky výtažkům z léčivé rostliny aloe vera poskytne dokonalou péči jemné a citlivé pokožce. Fa Aloe Vera Sensitive ve formě spreje, sticku, gelu a roll-onu je skvělé řešení pro všechny ženy, které se snaží na letní měsíce co nejpečlivěji připravit.

Díky nově vylepšeným recepturám všech roll-onů a sticků značky Fa zažijete příjemný pocit již při samotné aplikaci. Roll-ony nyní díky receptuře „Quick dry“ rychleji schnou na pokožce a zanechávají ji bezprostředně po nanesení suchou a hebkou. Sticky Fa se pomocí nové pečující receptury „Extra Soft“ s krémovou konzistencí o poznání jemněji  aplikují a pokožka zůstane nádherně hebká a voňavá.
Opravdové vzrušení s Fa Speedster

Vůně muže
Aby ani muži nepřišli zkrátka, je pro ně připravena novinka Fa Speedster, která se přidává k již zavedeným úspěšným variantám Fa Sport a Fa Spicy Black v rámci nově vytvořené série pánského portfolia Fa „FOR MEN“. Fa Speedster potěší především velmi charismatickou mužskou vůní stimulující smysly a zároveň zaručí dlouhotrvající pocit svěžesti a pocit energie. Základní barvou nového designu je černá, která přitahuje pozornost a přípravkům dodá eleganci. Deodorant ve spreji Fa FOR MEN Speedster kombinuje povzbuzující vůni limetek a aromatické tóny. Obsahuje recepturu s dvojím účinkem pro spolehlivou ochranu před tělesným pachem až po dobu 24 hodin. Sprchový gel Fa FOR MEN Speedster, který je určený pro tělo i vlasy  obsahuje mimo jiné i taurin, základní složku energy drinků. Díky tomu okamžitě osvěží a povzbudí tělo i mysl po celodenní námaze.


Přehled novinek Fa FOR MEN:
Fa Speedster deosprej: (150 ml, 75 Kč)
Fa Speedster sprchový gel: (250 ml, 60 Kč)


Přehled novinek Fa Aloe vera Sensitive:
Fa Aloe Vera Sensitive deosprej: (150 ml, 75 Kč)
Fa Aloe Vera Sensitive deostick: (50 ml, 75 Kč)
Fa Aloe Vera Sensitive roll-on: (50 ml, 70 Kč)
Fa Aloe Vera Sensitive deogel: (50 ml, 75 Kč)

Novinky Fa Aloe Vera Sensitive a Fa Speedster si můžete aktuálně zakoupit v obchodech.

Reklama