Tajemný a exotický svět Asie udává významný trend západní civilizaci. Filozofie krásy duše a těla, směřování k čistotě a k souladu, jednoduchost a elegance módních trendů.  Nejen naše bydlení a zvyklosti, oděv i kuchyně, porcelán, lak a malba, ba i sama naše literatura – vše podléhá vlivu Asie. Ta inspiruje trh s prvotřídní kosmetikou a vhodný koncept pro péči o tělo. Asijská kultura je vidět všude a je inspirací výrobcům kosmetiky i v segmentech, jako je krása a péče. Nová řada inspirovaná exotikou Dálného východu Fa Asia Spa nabízí kompletní péči o tělo, díky kterému si můžeme dopřát krásný svět přirozenosti a elegance s dotykem luxusu.

Nová řada Fa Asia Spa obsahuje asijské přírodní složky jako lotos, třešňové květy, jasmín a sojové mléko, které jsou velmi úzce spojené s trendem wellness. Značka Fa uvádí novinku Fa Asia Spa v podobě sprchového gelu, pěny do koupele, mýdla a deospreje.

Nabídka nové řady inspirované Asií nabízí: Fa Sojové mléko & Třešňový květ ve formě sprchového gelu a pěny do koupele, tuhá mýdla Fa Jasmínový květ a Fa Lotosový květ, deosprej Třešňový květ a Fa Hedvábí & Lotosový květ ve formě sprchového gelu. Jemné krémové složení sprchového gelu a pěny do koupele perfektně pečuje o vaši pleť přírodními přísadami pocházejícími z asijské zahrady. Toto jemné složení zanechá naši pokožku jednoduše krásnou. Dvě tuhá mýdla mají jemnou jasmínovou vůni a báječnou lotosovou vůni. Čerstvá vůně deospreje Fa Třešňový květ vás přenese do krásného světa Asie. Navíc poskytuje 24hodinovou ochranu proti tělesnému zápachu a dodává dlouhotrvající zážitek svěžesti.

O tyto přípravky můžete soutěžit ZDE. 

Přehled novinek řady Fa Asia Spa:

Fa Asia Spa sprchový gel: (250 ml, cca 59,90  Kč)

·    Fa Sojové mléko & Třešňový květ

·    Fa Hedvábí & Lotosový květ

Fa Asia Spa pěna do koupele: (500 ml, cca 69,90 Kč)

·    Fa Sojové mléko & Třešňový květ

Fa Asia Spa deosprej: (150 ml, cca 69,90 Kč)

·    Fa  Třešňový květ

Fa Asia Spa tuhé mýdlo: (100 g, cca. 12,90 Kč)

·    Fa  Jasmínový květ

      -    Fa  Lotosový květ

 

Už jste je vyzkoušeli? Který se vám nejvíce líbí???

Reklama