Jste žena a řekla byste o sobě, že jste kutil? Nebo že jste alespoň extrémně šikovná a doma si s lecčíms poradíte? Pak je tento článek pro Vás.

Pattex

Kutilům není třeba představovat, všichni znají montážní lepidla, která v mnohých případech nahradila vrtačku a hmoždinky. Montážní lepidla se ovšem vyvíjí. Klademe na ně rok od roku větší nároky, potřebujeme, aby lepila téměř okamžitě a navíc dokázala udržet co možná nejvíce. Pojďte se podívat, co dokáže nový Pattex Fix Extreme. Jak již název napovídá, usnadní práci díky extrémní síle a zejména díky extrémní rychlosti.

PattexNová řada Pattex Fix Extreme představuje dvě extrémní vlastnosti– extrémní rychlost a extrémní sílu. Tato montážní lepidla jsou neuvěřitelně rychlá. Lepí téměř okamžitě, stačí cca na 1s pořádně přitlačit a lepený předmět bezpečně drží na svém místě i na svislých plochách. Toto doposud nebylo možné. Navíc jsou extrémně silná. Již při počáteční přilnavosti udrží až 350kg/m2.

PattexPattex Fix Extreme Total je univerzální montážní lepidlo na bázi FlexTec Polymeru, které lepí savé i nesavé materiály, je vhodné do interiéru i exteriéru a dokáže lepit i pod vodou. Toto jsou takové ty odborné termíny. Pojďme se ale podívat, co s tímto lepidlem můžeme přilepit.

 

Dokážete s ním přilepit jakékoliv lišty – určitě jste někdy měli doma odloupnutou podlahovou lištu. Je to neestetické, ale navíc se za ní drží prach a špína. Toto montážní lepidlo vám pomůže. Hodí se i pro lepení prahů. Není nad kývající se práh, stačí očistit lepené plochy nanést lepidlo v proužcích a pořádně přitlačit. Toto lepidlo ale zvládne i náročnější aplikace. Je určené například pro lepení polic (pozor, aby podkladový materiál polici udržel) a dokonce pro lepení zrcadel v koupelně. Ve venkovním prostředí je jeho použití také široké. Je vhodné pro lepení předmětů, jakými jsou například okenní parapety, poštovní schránka, domovní zvonek a jiné. Díky voděodolnosti skvěle lepí a tmelí okapy a je určeno pro různé klempířské práce. Voděodolnost oceníte i při opravě bazénů.

Pattex

Spolehněte se na extrémní sílu a rychlost, spolehněte se na nový Pattex Fix Extreme.

Reklama